Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Atomic Race ST


Fazol

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic Race ST 170cm R=12,2 dla mnie ok.182cm , ok.93kg ,do całodziennej jazdy...?czy się nadaje?

zastanawiam się nad kupnem tej narty.

chciałem zapytać czy ktoś już miał przyjemność dosiadać...

ogólne wrażenia itd...?

pzdr.

Edytowane przez Fazol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,tylko zastanawiam się czy moje nogi wytrzymają caly dzień:rolleyes:

sprzęcik 09/10 tegoroczny...

Muszę przyznać,że testowałem sprzęt 07/08-wniosek wypłynął jeden:eek:-to nie jest narta dla mnie;)Ogólnie super,ale ja mam inne parametry,to jest narta dla ATLETYCZNYCH NARCIARZY;)Wytrzymałem na niej 4-5 godzin jazdy;),później ześlizg:cool:Ale Ty z swoimi parametrami dasz radę:P,trochę siłowni przed sezonem ;):)Narta ogólnie wymagająca:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać,że testowałem sprzęt 07/08-wniosek wypłynął jeden to nie jest narta dla mnie;)Ogólnie super,ale ja mam inne parametry,to jest narta dla ATLETYCZNYCH NARCIARZY;)Wytrzymałem na niej 4-5 godzin jazdy;),później ześlizg:cool:Ale Ty z swoimi parametrami dasz radę:P,trochę siłowni przed sezonem ;):)Narta ogólnie wymagająca

chyba narciarek :D seria st i lt była adresowana do kobiet :D taki odpowiednik sl i gs, nawet panie w pucharze świata miały tak pomalowane narty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba narciarek :D seria st i lt była adresowana do kobiet :D taki odpowiednik sl i gs, nawet panie w pucharze świata miały tak pomalowane narty :D

Czytasz tylko opinie prezentacji narty,też tak myślałem i okazało się troszeczkę inaczej;):pDlatego piszę,że to nie jest narta dla mnie:cool:,a jak miałeś okazję przetestować,to trzeba było pomóc Koledze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba narciarek :D seria st i lt była adresowana do kobiet :D taki odpowiednik sl i gs, nawet panie w pucharze świata miały tak pomalowane narty :D

doczepie jakieś włosy pod kask...może nikt nie pozna!

Nie no narty st i lt z tamtego sezonu byly niezle, jezdzilem i nie powiem, byla to idealna narta dla mnie, 12 za masakryczna, a 10 ... to 10. Na tegorocznych nei jezdzilem wiec sie nei wypowiadam ;)[/

QUOTE]

zawodnikiem nie jetem, więc szukałem czegoś"lżejszego"

zdam relacje po pierwszej jeździe!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje testować z sezonu 07/08, na wymagającym stoku bo na palenicy trasa czarno-czerowa. Narty były na podwyższonej płycie, ogólnie dużo cięzsze niż SL. Narta na przygotowane stoki, dobrze trzyma krawędź i jest BARDZO wymagająca. Byłem znokałtowany po 4 h. Ale jazdę wspominam bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ta narta intrygowała. Nigdy nie miałem okazji na niej jeździć. Ale widziałem typka, który jeździł dość konkretnie (notabene właśnie na palenicy w szczawnicy) i nie było widać, żeby mu się źle jeździło :D

Ostatnio takie narty kupił tata kolegi, jako narty do codziennej jazdy - zobaczymy co powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko czytam :) mam w garażu st 11 i taka sobie jest ;) ani miekka ani twarda

Wiadomo:),Marcin raczej chodziło mi,że faktycznie w opisie ten model był adresowany dla kobiet;),myślałem,że przy moich parametrach będzie ok;):),ale jak dla mnie okazała się o wiele bardziej wymagająca od Fischera WC SC:eek:.Na ST 11 nie jeździłem,ale może ta byłaby lepsza:rolleyes:

Ale nie straszmy Fazola,z jego parametrów wynika,że to "kawał chłopa" i spokojnie ujarzmi tą nartę:cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze nie śledziłeś uważnie atku ze zdjęciami kobiet jeżdżących na nartach, tam było wyraźnie widać, że mają czym przycisnąć taką nartę:D Niejeden chudopachołek wymięka:D

A ta narta z tego sezony to może mieć niewiele wspólnego z tą sprzed 3 lat, Atomic przecierz zrewolucjonizował swoją technologię, daje teraz inteligentny plastik i inteligentne polimery :-)))

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz! zrobili ze mnie babe:D;) i dobrą firme obrzydzili.

ale myślę,mam nadzieje, nie...ja to wiem że będzie dobrze;)

Spoko Fazol, ja sobię akurat tą inteligentą piankę we wnętrzu moich nart chwalę sobie od lat i aż boje sie pomyśleć jak to może chodzić z tym nowym inteligentnym plastikiem. Atom zawsze robił bardzo przyzwoite narty i choc wielu wybrzydza na brak deszczułek w środku to nie zmienia to faktu, że deski dalej robią dobre i robić takie będą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...