Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Siatkówka w internecie.


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 years later...

Podpinam się pod wątek siatkówki.

Duży sukces polskiej siatkówki klubowej, oczywiście z pomocą kilku zagranicznych zawodników i trenera Nikoli Grbica. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zdobyła Ligę Mistrzów. W finale pokonali Trentino, a wcześniej wyeliminowali faworytów Lube i Zenit. to drugi polski zwycięzca LM. Pierwszym był chyba 43 lata temu Płomień Milowice, pamięta jeszcze ktoś taką drużynę, kiedyś dzielnie walczyli o krajowy prymat. Wracając do finału, w najtrudniejszych momentach finału najlepiej radził sobie Olek Śliwka. ZAKSA po przegranym niedawno finale Mistrzostw Polski w finale pokazała sportowy pazur.

 Siatkówka. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała Ligę Mistrzów! Relacja - Siatkówka

Przy okazji jeszcze gratulacje dla Joanny Wołosz, która jest kapitanem zwycięskiej drużyny Imoco w finale Ligi Mistrzów kobiet

Joanna Wołosz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne podsumowanie. Śliwka mvp, a jego kiwka mistrzowska nad blokiem, jakby z plażowej.

no ale grbic, toniutti, zatorski to mistrzowie na swoich pozycjach...

do tego mocni Kaczmarek i odkrycie Semieniuk,

srodek to tez młodość i doświadczenie miks

#ZaksaNaMaksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

 

10 godzin temu, Mitek napisał:

Może są bez formy i to nie byłby najsilniejszy skład?

Może tak ..może nie - zawodniczki/zawodników tej klasy co Wołosz potrafią czasem zrobić różnice nawet jak są w gorszej formie, nigdy nie wiadomo kiedy odpali forma ..dlatego pojechała Smarzek.. Tych "gwiazd" nie ma zbyt wielu trener Nawrocki do dyspozycji

Na Lige narodów tez Wołosz nie pojechała chociaż była w szczytowej formie - dopiero co wygrała ze swoim zespołem Lige...może nie uklada jej sie z trenerem (nie od dziś)- tak bywa a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lexi napisał:

 

Może tak ..może nie - zawodniczki/zawodników tej klasy co Wołosz potrafią czasem zrobić różnice nawet jak są w gorszej formie, nigdy nie wiadomo kiedy odpali forma ..dlatego pojechała Smarzek.. Tych "gwiazd" nie ma zbyt wielu trener Nawrocki do dyspozycji

Na Lige narodów tez Wołosz nie pojechała chociaż była w szczytowej formie - dopiero co wygrała ze swoim zespołem Lige...może nie uklada jej sie z trenerem (nie od dziś)- tak bywa a szkoda

Cześć

Nie wiem o co chodzi z "buntem" i mnie to specjalnie nie interesuje. Staram się patrzeć na sport jedynie przez pryzmat walki na boisku. Wiesz...to są ludzie, często duże grupy ludzi, poddanych stresowi w czasie ciężkiej pracy i myślę, że konflikty i niezgodności to codzienność a my (postronni obserwatorzy - zakładam, że nie masz związku z reprezentacją) jesteśmy skazani na przekazy medialne, które z założenia są kulawe a często po prostu durne.

Mnie się nowe oblicze drużyny podoba, chociażby ze względu na taką Górecką. ;)

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitek napisał:

Mnie się nowe oblicze drużyny podoba, chociażby ze względu na taką Górecką. ;)

Ba.. oblicze mi sie też podoba aczkolwiek doceniam talent Joasi Wołosz i lubie ja oglądać w akcji..nie sile sie tutaj na bycie ekspertem- siatkówka to jedyny sport druzynowy który lubię oglądać ale w nią nigdy nie grałem wiec sobie teoretyzuje bo czemu nie..😉

 Zdrawim

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Lexi napisał:

Gramy z Hiszpankami....Smarzek sie obudziła ..

1475899978_Zrzutekranu2021-08-23o19_52_53.thumb.png.bc000260a83e7365c53e6d3f145d4ddb.png

1724471408_Zrzutekranu2021-08-23o19_53_11.thumb.png.1fe3b8b4af319f320e6168c2231acad5.png

Oby to była prawda. Jednak o formie Smarzek przekonamy się dopiero w kolejnej fazie mistrzostw jak przeciwniczki będą z górnej półki. Hiszpania jest tak słaba, że o formie na podstawie takiego meczu trudno wyciągnąć wnioski na dalszą część turnieju. Sama Stysiak meczów nie pociągnie. Zdobywanie punktów przez 2 zawodniczki to już inna gra. Smarzek musi dobrze zagrać na przyjęciu lub inne dziewczyny pokryć jej pole odbioru, co w walce z najlepszymi (Serbia, Turcja) nie będzie łatwe.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marionen napisał:

Oby to była prawda. Jednak o formie Smarzek przekonamy się dopiero w kolejnej fazie mistrzostw jak przeciwniczki będą z górnej półki. Hiszpania jest tak słaba, że o formie na podstawie takiego meczu trudno wyciągnąć wnioski na dalszą część turnieju. Sama Stysiak meczów nie pociągnie. Zdobywanie punktów przez 2 zawodniczki to już inna gra. Smarzek musi dobrze zagrać na przyjęciu lub inne dziewczyny pokryć jej pole odbioru, co w walce z najlepszymi (Serbia, Turcja) nie będzie łatwe.

Dziś świetnie Martyna Czyrnianska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sstar napisał:

Dziś świetnie Martyna Czyrnianska.

Siatkówka to prosta gra, po pierwsze dobrze serwować i utrudnić przeciwnikowi łatwe przyjęcie. Drugie, dobrze samemu przyjmować i podać do rozgrywającej. Jak dobrze dograsz do rozgrywającej to łatwo i dobrze wystawi do atakujących. Do tego jeszcze dobry blok punktowy lub wyblok. No i na koniec przydaje się jeszcze dobra praca na podbiciu w obronie, np. przez libero. Jak te elementy zagrają mamy kolejne pokolenie Złotek. Z Hiszpanią  wszystkie zawodniczki powinny zagrać bardzo dobrze, bo gra się tak jak pozwala przeciwnik, a Hiszpanki pozwalały na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...