Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

skionline - ski forum jaka różnica ?


rapatom

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.skiforum.pl/showthread.php?t=25995

"Zarozumiali i zbyt butni ,uważają się za nie wiadomo co ,wynika to z kompleksów."

"Dodam tylko, że nie każdy szuka forum które zastąpi mu rodzinę a tak sami siebie definiują ludzie ze skionline"

:eek::eek::eek:

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Robalek, który swego czasu od nas demonstracyjnie i oficjalnie odszedł tam napisał:

A czy to ma jakiekolwiek znaczenie i w czymkolwiek ?

Zapytałbyś Mitka to by Ci wytłumaczył że:

Wszyscy narciarze

to jedna rodzina,

starzy czy młodzi,

chłopak czy dziewczyna.

Heh biggrin.gif, jak w piosencewink.gif

Niektórzy narciarze są TAM, inni są Tu, zaś jeszcze Inni, GDZIE INDZIEJ a są też i Tacy co są WSZĘDZIE.

Drogi ETIHADZIE czy Tobie to w czymś przeszkadza ? , bo jeśli chcesz zrobić zadymę, to chyba zupełnie niepotrzebnie, bo już kilka takich było w dużo poważniejszych zdawałoby się sprawach ale w końcu rozlazły się po kościach.

Jeśli zaś Masz inną sprawę na myśli, to Ją przedstaw czytelnie, coby złudzeń nie było że Masz tu dobre intencje.

P.S. Swoją drogą skionline jest portalem narciarskim a forum jest tylko jedną z podstron tegoż portalu, to tak gwoli informacji bo całkiem sporo osób myli przyczynę ze skutkiem.

Pozdrawiam forumowiczów ze wszystkich forów narciarskich w Polsce.

Wasz niedobry Robak wink.gif

Nic dodać, nic ująć, choć nie ma go na naszym forum, to widać że nie żywi żadnej urazy:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi ,skąd ten atak na moją osobę, może masz jakieś problemy w domu albo w pracy ?. Nie przypominam sobie, abym pisał, że nie chcę pisać na tym forum, chodziło mi o inną rzecz, ale to już Twój problem. Wyluzuj chłopie, święta idą....

Problemy mam w domu i pracy,jak każdy;),ale Ty też nie jesteś od nich wolny-nie wiesz gdzie się logujesz?po co się logujesz?-a niepotrzebnie:pBardziej podobna grafika do tego forum jest grafika alpinforum,i jakoś nigdy tam omyłkowo się nie loguję;).Nie tylko grafika,narzędzia,ale jest przecież adres strony i raczej trudno go w tym przypadku pomylić/narty.pl-narty.wp.pl tak,ale nie skiforum z skionline:p/.Ta Wa-wa i Olsztyn,to taka przenośnia-jakbyś z jakiejś miejscowości chciał dojechać do rodzinnego miasta,a trafiłbyś do Wa-wy:p-i zadałbyś tu pytanie-jak to się stało?,przecież te pociągi wyglądają tak samo!;)-i jeszcze szukasz odpowiedzi na tą zagadkę od innych.Można pisać na różnych forach,jak już zauważyłeś dużo userów udziela się na obydwu forach z pożytkiem dla innych;).Może faktycznie moja reakcja była za ostra-za co Ciebie Przepraszam:rolleyes:.Błądzenie ludzka rzecz.Życzę wesołych i narciarskich Świąt:)Pozdr/

PS.Michałowi odpowiedziałem wcześniej na PM,nie chodziło o wyższość jakiegoś forum nad innym,jak również lekceważcego stosunku do Wa-wy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dowiedziałem o Skiforum jak dostałem kilka darmowych gadżetów od nich :) a odbierałem je z naszywką Skionline.pl i teraz z obowiązku zaglądam tu i tam :)

normalnie przekupny jestes:)

zobacz tutaj, moze dostaniesz wiecej gadzetow:D

www.skoforum.pl

www.nadechy.pl

www.kochamnarty.pl

www.alpinforum.com

www.remontees-mecaniques.net/forums/

www.funiforum.org/funiforum/index.php

www.forum.gazeta.pl/forum/f,380,Narty.html

www.narty.pl/strony/skiclub/forum/

www.ski.fora.pl/

www.skiinfo.pl/Narty-Forum-6011-pl.jhtml?categoryId=46

www.skiboo.fora.pl/

www.narty.onet.pl/forum.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skiforum.pl/showthread.php?t=25995

"Zarozumiali i zbyt butni ,uważają się za nie wiadomo co ,wynika to z kompleksów."

"Dodam tylko, że nie każdy szuka forum które zastąpi mu rodzinę a tak sami siebie definiują ludzie ze skionline"

:eek::eek::eek:

haha, a to dobre... ja kiedyś miałam (i chyba nadal mam...?) tam konto ale ostatni raz zajrzałam nawet już nie pamiętam kiedy i już nie zajrzę bo tu mi lepiej. I nie podoba mi się tam to, że mają jakieś dziwaczne grupy, co moim zdaniem tylko tworzy sztuczne podziały, w dodatku na 'lepszych' i 'gorszych'...

EDIT: uups, właśnie zauważyłam, że u nas też jest grupa :D:D ale jakoś na tamtym forum miałam wrażenie, że Ci, którzy przynależeli do grup, wywyższali się trochę nad innych (sorry, jeśli ktoś stamtąd to czyta ale takie było moje osobiste wrażenie :rolleyes:)

Edytowane przez Loviisa-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cytaty ze skiforum,które najlepiej obrazują różnicę :P :

"Witam

...zanim postawię pytanie, chciałbym przypomnieć temat założony przez jarka instruktora tego forum

Cytat:

Niemoc …… żal….

Na forum jestem dość długo (aczkolwiek nie należę do tych, co byli pierwsi) i brałem czynny udział w jego rozwoju. Wtedy kilkanaście osób pisało tu o swojej pasji, dzieliło się swoimi doświadczeniami i wiedzą narciarska, wszyscy pomagali sobie wzajemnie w zasadzie we wszystkim.

Nie było wszechwiedzących, nieomylnych, najlepszych, niedoścignionych etc. Wówczas byli zwykli, uśmiechnięci, radośni narciarze. Nikt nikogo nie krytykował i nie deprecjonował; pomagał.

Nie ważne ile lat jeździsz na nartach i co umiesz, jeśli nie wiesz to pytaj, ktoś na pewno Ci pomoże; to taka niepisana zasada była/...... była.

Rozmawialiśmy o wszystkim i wiedzieliśmy o sobie wiele, mimo że w

realnym świecie wówczas nie mieliśmy okazji się spotkać.

Wielokrotnie sami nazywaliśmy się skiforumowa rodziną. Tak również o nas

mówili Ci, którzy tu przychodzili by się czegoś dowiedzieć i........

najczęściej zostawali w tej rodzinie.

Tak właśnie tu się czuliśmy, jak w domu /wirtualnym, narciarskim domu.

Dziś......

Dziś powolutku odchodzą członkowie tej rodziny.

Po cichu, z poczuciem wyrządzonej im krzywdy odchodzą ludzie, którzy to forum tworzyli. Ci którzy spędzili tu wiele godzin, które dziś zamienione zostały w świetność tego miejsca w necie.

Mimo, że ich odejścia to (nie)dobrowolny akt woli to jednak tak naprawdę zostali stąd wyrzuceni.

Nie usłyszeli tego wprost (na to chyba zabrakło odwagi a raczej nie ma jej w ogóle) Oni odeszli w wyniku permanentnego, wirtualnego kopania, poniżania, dogryzania itd….. nie tylko na forum, poza nim również...... po prostu uznali, że nie warto; to już nie jest ich świat. Świat forumowej walki, tak naprawdę o wszytko.

Kiedyś królowało >my< teraz władcą niepodzielnym jest >JA<. Forum stało się komercyjne .... tylko, że tu ta komercja polega na walce o jakieś wirtualne punkty, kwadraciki czy coś tam jeszcze. Dla tych złudnych ”wartości”, ludzie potrafią zachowywać się w stosunku do siebie jak ....... no właśnie, zabrakło mi określenia.

Ostatnio przeczytałem w kilku postach o jakimś rankingu istniejącym na

forum (zgroza).

Czy jest, czy może być, coś ważniejszego od człowieka?

Ci dla których nie ma - odchodzą.

Szkoda ....

Nie wymieniam tu żadnego, pożegnanego przeze mnie nicka (znam i pamiętam wszystkie), bo nie one tu ważne, ważni są ludzie, którzy takie sobie wirtualne imiona przybrali.

Ludzie, dla których bezinteresowność i chęć niesienia pomocy innym, to swego rodzaju sposób na życie.

Ludzie, którzy słysząc słowo dziękuję czerwienią się, bo dla nich pomagać, to obowiązek.

Części już nie ma tu w ogóle.

Część zagląda z sentymentu, .....nie odzywa się.

.... we wszystkich pozostał żal /............. mniejszy lub większy; żal.

Czy jest ktoś lub coś w stanie to naprawić/zmienić ???

Pewnie spróbować by było można, tylko ....... tylko czy oni mają jeszcze gdzie wracać?

Dlaczego to piszę?

Od kilku dni wiedziałem, że kolejni forowicze mają zamiar odejść.

Codziennie sprawdzałem te konta i codziennie z radością stwierdzałem, że nadal są aktywne.

Od niedawna ................. >konto usunięte<.

Coraz więcej takich kont na tym forum .... coraz więcej skrzywdzonych ludzi.

Wszystkim, którzy skiforumową rodziną się zwali, życzę wszelkiego dobra i radości, niech światełko z dalekiego Betlejem rozjaśnia mrok codzienności.

Dobro jeszcze nigdy nie przegrało....

Do widzenia ....... Przyjaciele.

jarek

__________________

...sumienia nie da się wyprać, można go tylko nie ubrudzić...

...i teraz mój temat z pytaniem do Administratora tego forum:

Miał Pan tu grono ludzi kochających narty, miłych i kompetentnych, no może oprócz mnie, ja jestem tylko miły, ci ludzie stąd odeszli, przestali bywać i pisać... Odeszli, bo odrywając się od wyziewów codziennych, postaw brutalnych i chamskich, bywali na tym forum, by w sposób może nadmiernie egzaltowany dawać wyraz swoim emocjom, by może i nieraz w nadmiernie infantylnym patosie/to ja/ zapomnieć o chamach, hipokrytach, o tych żądnych zysku i o tych chcących sławy, o tych co za nic mają innych ...o tych popaprańcach, których na co dzień tak wielu spotykamy dookoła... odeszli, bo nie godzą się na chamskie zachowania grupki zaledwie kilku chamów, grupki, której wydaje się, że zawładnęła tym forum, że może bezkarnie lżyć i obrażać każdego, kto nie jest z nimi, kto nie chce z nimi jeździć na ich wspólne wyjazdy, każdego, kto ma swoje odmienne zdanie…

A aktywna dwójka z tych kilku, po usunięciu z innego forum za naruszanie jego zasad, zagnieździła się u Pana, czy to panu nie przeszkadza? i jakie podejmie Pan środki wobec osób, które na tym forum mnie obraziły w postach, które raportowałem, które naruszyły i zasady tego forum i przepisy prawa?

Ufając, że dobro tego forum jest dla Pana najważniejsze oczekuję stosownych kroków.

Pozdrawiam- Adam"

" Question dlaczego i czy admini grzebią ludzią w profilach ?

odpisałem dzisiaj koledze Mitsu posta na jego stwierdzenie:

"Uzupełniłem dane o sobie chyba po raz 6. Szlag mnie trafi jak znowu zostaną skasowane."

odpisałem mu aby "użył mocy" w uzupełnianiu swego profilu (w nawiązaniu do jego avatara yody ze star wars) oraz skopał tyłki tym którzy jego rzekome zapiski zmieniają - z ironią dodając znak "" ( ironia to nawiązanie do tego co nasz yoda-Mitsu ma napisane na avatarze - kick your ass i can)

Oczywiście każdy jakoś się zorientował że było to przesłanie żartobliwe do Mitsu bo pewnie coś źle kliknął nie zapisał w profilu i dlatego. ( mało tego , pisząc ten post wtedy nawet mi przez myśl nie przeszło że to możliwe co pisze Mitsu czyli że ktoś coś mu zmienia ! )

ostatnie włosy mi się zjeżyły na głowie, jak Qaz skasował mi posta jako " niewłaściwy komentarz". wygląda na to że całkiem w żartach wyszło że moderator poczuł się dotknięty prawdą która przypadkowo wyszła na jaw, chyba jednak Mitsu miał rację - grzebiecie modowie również w profilach, inaczej Qaz by nie miał podstaw do denerwowania się i usuwania postów jako - "niewłaściwy komentarz".

proszę o odpowiedź dlaczego posuwacie się aż tak daleko z ingerencją w prywatność użytkowników bo zaczynam mieć coraz większe wątpliwości czy nie czytacie już pw. ? ( piszę w liczbie mnogiej bo Qaz jak dla mnie reprezentuje modów skiforum)

niewłaściwy komentarz, niewłaściwa partia, niewłaściwe wyznanie, niewłaściwa postawa do moderatora, niewłaściwe podejrzenia, niewłaściwy światopogląd, zesłania na bany.., gdzie my jesteśmy i skąd to znamy... "

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 years later...
5 godzin temu, mysiauek napisał:

Prawdopodbnie pobiłeś rekord wykopu.

Ale jak wielka wartość  tego wykopu, przeczytajcie od początku - popatrzcie ilu VIPów z tysiącami postów

i jacy żarliwi miłośnicy forum.

Ciekawe jakie są ich dalsze losy narciarskie? 

@johnny_narciarz

@magelan

@dareklewandowski

@Misal

@juice

@Raceman

@fanatyk

@Dumpling Zębowa Wróżka

@Boogie

@Homar

@1973marcin

@hucu

@SB

no i największy gwiazdor

@alfredoo

DLACZEGO przestali pisać ???

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jeeb napisał:

Ale jak wielka wartość  tego wykopu, przeczytajcie od początku - popatrzcie ilu VIPów z tysiącami postów

i jacy żarliwi miłośnicy forum.

Ciekawe jakie są ich dalsze losy narciarskie? 

@johnny_narciarz

@magelan

@dareklewandowski

@Misal

@juice

@Raceman

@fanatyk

@Dumpling Zębowa Wróżka

@Boogie

@Homar

@1973marcin

@hucu

@SB

no i największy gwiazdor

@alfredoo

DLACZEGO przestali pisać ???

 

 

Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jeeb napisał:

Ale jak wielka wartość  tego wykopu, przeczytajcie od początku - popatrzcie ilu VIPów z tysiącami postów

i jacy żarliwi miłośnicy forum.

Ciekawe jakie są ich dalsze losy narciarskie? 

@johnny_narciarz

@magelan

@dareklewandowski

@Misal

@juice

@Raceman

@fanatyk

@Dumpling Zębowa Wróżka

@Boogie

@Homar

@1973marcin

@hucu

@SB

no i największy gwiazdor

@alfredoo

DLACZEGO przestali pisać ???

 

 

Pewno wszyscy odkryli Twoje forum i teraz gwiazdorzą u Ciebie😉...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

DLACZEGO przestali pisać ???

 

6 godzin temu, sstar napisał:

Życie.

Zycie jak pisze sstar to najczęstszą przyczyna. Druga to podupadanie forum - tutaj powodów wiele może być - odwracając sytuacje forum żyje kiedy zejdą sie w nim pasjonaci z charyzmą.

Miałem kiedyś przyjemność pisać na forum które żyło wirtualnie i w realu kilka lat tak bardzo intensywnie że zawiązywały sie przyjaźnie a nawet małżeństwa...inne sie rozstawały...teraz dalej jeszcze istnieje ale podupadło jakościowo (życie)-nie ma już spotkań ..nie ma wernisaży.. wspólnych przedsięwzięć. - zabrakło "liderów". Najważniejsze to to co zostało - pare przyjaźni (trwających w realu) i jeszcze jakieś gęby bieda/celebrytów w telewizorni które już wtedy miały parcie na kamerę..

Przypuszczam ze tutaj jest podobnie - forum żyje w momencie gdy paru "odpowiednich" ludzi natknie sie na siebie zaczyna "iskrzyć" a to przyciąga, po części uczestników ale często tylko kibiców.

Forum żyje gdy biorą w nim udział pasjonaci oni przyciągają.....hobbiści zawsze tylko stanowią tło.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lexi napisał:

 

Zycie jak pisze sstar to najczęstszą przyczyna. Druga to podupadanie forum - tutaj powodów wiele może być - odwracając sytuacje forum żyje kiedy zejdą sie w nim pasjonaci z charyzmą.

Miałem kiedyś przyjemność pisać na forum które żyło wirtualnie i w realu kilka lat tak bardzo intensywnie że zawiązywały sie przyjaźnie a nawet małżeństwa...inne sie rozstawały...teraz dalej jeszcze istnieje ale podupadło jakościowo (życie)-nie ma już spotkań ..nie ma wernisaży.. wspólnych przedsięwzięć. - zabrakło "liderów". Najważniejsze to to co zostało - pare przyjaźni (trwających w realu) i jeszcze jakieś gęby bieda/celebrytów w telewizorni które już wtedy miały parcie na kamerę..

Przypuszczam ze tutaj jest podobnie - forum żyje w momencie gdy paru "odpowiednich" ludzi natknie sie na siebie zaczyna "iskrzyć" a to przyciąga, po części uczestników ale często tylko kibiców.

Forum żyje gdy biorą w nim udział pasjonaci oni przyciągają.....hobbiści zawsze tylko stanowią tło.

 

Zgadzam się w pełni. Przerabiałem to na dwóch różnych forach o odmiennych tematykach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jeeb napisał:

Ale jak wielka wartość  tego wykopu, przeczytajcie od początku - popatrzcie ilu VIPów z tysiącami postów

i jacy żarliwi miłośnicy forum.

Ciekawe jakie są ich dalsze losy narciarskie? 

@johnny_narciarz

@magelan

@dareklewandowski

@Misal

@juice

@Raceman

@fanatyk

@Dumpling Zębowa Wróżka

@Boogie

@Homar

@1973marcin

@hucu

@SB

no i największy gwiazdor

@alfredoo

DLACZEGO przestali pisać ???

 

 

Może dlatego,że jeżdżą na nartach,jak alfredoo,którego spotkałęm 2 dni temu w Val Gardena?

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

Może dlatego,że jeżdżą na nartach,jak alfredoo,którego spotkałęm 2 dni temu w Val Gardena?

Grunt, że jeszcze żyje, bo teraz to nic nie wiadomo. Chociaż szczególnie go nie brakuje. Z rzadka coś napisał z sensem, ale większość to nie do czytania była.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chertan napisał:

Grunt, że jeszcze żyje, bo teraz to nic nie wiadomo. Chociaż szczególnie go nie brakuje. Z rzadka coś napisał z sensem, ale większość to nie do czytania była.

A dla mnie mimo kontrowersji to jedna z bardziej charyzmatycznych obok Mitka postaci. Plus i Nico z innej bajki.

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sstar napisał:

A dla mnie mimo kontrowersji to jedna z bardziej charyzmatycznych obok Mitka postaci. Plus i Nico z innej bajki.

Nie miałem okazji go poznać z tej charyzmatycznej strony, to było widocznie jeszcze wcześniej, zanim dotarłem na fora, gdy jeszcze były spotkania i zawody. Nico też nie znam nawet wirtualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chertan napisał:

Nie miałem okazji go poznać z tej charyzmatycznej strony, to było widocznie jeszcze wcześniej, zanim dotarłem na fora, gdy jeszcze były spotkania i zawody. Nico też nie znam nawet wirtualnie.

Warto to nadrobić. Wiele postów zostało na forach. Lektura obowiązkowa. Zaczytywałem się do upadłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...