Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

skionline - ski forum jaka różnica ?


rapatom

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Plywak napisał:

Ciekawi mnie o ile spadła ilość postów/wejść na forum i jak to wpływa na całość witryny skionline.pl.

Obecna aktywność wygląda jak jakieś 20% tej z lat poprzednich.

Ilość aktywnych użytkowników pewnie podobnie. 

Vlogi i YT może przyciągać tylko marzycieli o ekskluzywnych podróżach 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sstar napisał:

Tako rzecze Google

Czyli SO górą. Ciekawe czy historyczne wyniki też są???

Widać, że na tym forum ubyło autorów i ruchu związanego z "normalnymi" narciarzami. Nieźle trzyma się za to sekcja skiturowa. Dlatego zresztą tutaj zaglądam

Na SF mocny jest wątek instruktorsko-szkoleniowy gdzie jest kilku pasjonatów. Sekcja światopoglądowa też dycha.

Ale ogólnie wszystkie 3 fora to szorowanie coraz niżej. Po prostu nikt nie uzupełnia ubytków.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, artix napisał:

Forum powoli ale skutecznie się kończy. 

Z różnych powodów. Ja mam swoje. 

No nieładnie Arturze, najpierw wykopałeś z forum @Mitek (którego nawiasem bardzo brakuje), a teraz sam rejterujesz. Porównywanie forum tutejszego z innymi to trochę jak porównanie solidnego samochodu z motorowerem, a to ostatnie forum czy blog, to jak hulajnoga 😉😜🙃

PS. Myślałem, że ten wątek to taki humorystyczny, a tu pełna powaga...

Pozdrawiam🤓

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 03:38, sstar napisał:

Warto to nadrobić. Wiele postów zostało na forach. Lektura obowiązkowa. Zaczytywałem się do upadłego.

Z fredowskim to widzisz nigdy nie wiadomo, czy pisze poważnie, czy kpi, a pamiętam głównie jego chamskie odzywki. Więc raczej nie będę nadrabiał. 

Odnosząc się do dyskusji na FB, to sporo korzystam informacyjnie w różnych działkach, natomiast narciarskiej merytoryki tam nie uświadczam, owszem są zdjęcia, relacje, odpowiedzi na pytania organizacyjne, natomiast nic o tym jak jeździć. Z resztą SO to też głównie relacje, o technice już dawno nic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chertan napisał:

Z fredowskim to widzisz nigdy nie wiadomo, czy pisze poważnie, czy kpi, a pamiętam głównie jego chamskie odzywki. Więc raczej nie będę nadrabiał. 

Odnosząc się do dyskusji na FB, to sporo korzystam informacyjnie w różnych działkach, natomiast narciarskiej merytoryki tam nie uświadczam, owszem są zdjęcia, relacje, odpowiedzi na pytania organizacyjne, natomiast nic o tym jak jeździć. Z resztą SO to też głównie relacje, o technice już dawno nic.

To wpisy Niko130 nadrób. PS Fred oczywiście kpiarski, taka stylowa, Mitek tez specyficzny, ale obydwaj doświadczeni, objeżdżeni, sporo wiedzący i tym się dzielili. A, ze przy okazji komuś się dostało, gdzie drwa rąbią… bywało, ze i mi, ale brałem to z dobrodziejstwem inwentarza, więcej wartości dodanej niż odjetej.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarioJ napisał:

I wszędzie podobne Nicki. Trzeba by zintegrować wszystkie trzy fora, mianować stara moderatorem. I wszystko migiem upadnie.

Moja moderacja byłaby podobna do tej na skiforum, miękka piłka, znaczy jej brak. Natomiast twojej bałbym się, wycinałbys wszystko co niezgodne z twoja norma, dawałbys dislajki na oślep, po prostu masakra.

ps zmieniając temat i odpowiadając Chertanowi wkleję wpis zawierający wszystkich guru, taki co MarioJ zaraz by wyciął bo nie na temat, na wszelki wypadek tutejszy, bo skiforum nie mozna

 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam wkleję dla Chertana https://www.skiforum.pl/topic/43312-niko130-wspomnienie/ tribute dla człowieka którego niestety nigdy nie poznałem, ale przeczytałem mnóstwo jego postów z zapartym tchem, no i filmik z Fredem i humorem, z górki która mijam od zawsze ale okazji brak

 

 

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

Ta sierota star, nawet nie umie znaleźć dobrego wykresu. Z niczym sobie nie radzi i tylko podpiera się osobowością i dokonaniami innych. Egoista w passerati.

A coś w temacie? Czy znowu na oślep byle przywalić? Mój tata był nieudacznikiem, więc kontynuuję tradycję rodzinną, taka karma. Nie kazdy może być wybitnym sportowcem jak ty. A sierotą była mama, więc trafiłeś, prawie, że sierotą wojenną… książki o tym pisali. Egoista? Jakbyś wiedział kogo wożę w tym passerati zmieniłbyś zdanie, ale co ty wiesz o…

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zagronie napisał:

Ładne wykresy tych wizyt. Jeśli prawdziwe, teraz można wszystko zmanipulować, to rządzi jeden. Ja staram się nie zadzierać z władzą, ale po cichu popieram opozycję, powyżej 5 %. I tak to się dzieje. Z władzą poważnie, w gronie opozycjonistów żarty.  

Oby nie żarty w gronie opozycjonistów z władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...