Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Z kim na tyczki, dobre szkolenie??


Madzia narciarka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteś z okolic krakowa, albo nie przeszkadza Ci wyjazd z Krakowa autokarem to sobie wejdz na www.sportszok.pl , moze ich oferta Cię zainteresuje;)

Ski 4 life

Powiedzmy ze to to samo co marketour bo teraz występują pod jedną nazwą marketour-sportszok :D

Ale jak najbardziej SportSzok też polecam, narty z panem Maćkiem - świetny człowiek ;) z tym że oni chyba nie robia dla starszych szkoleń ale zapytaj bo pewny nei jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Kolezanki ja szukam kogos sprawdzonego (nie koniecznie profi instruktor) do podszkolenia techniki może jeszcze nie na tyczkacz bo mi troche braknie umiejetnosci .

Njlepiej w karkonoszach bo tam mam stosunkowo blisko jestem wstanie zapewnic "wikt i opierunek" dla kogos z głebi kraju t.j.nocleg ski-pass itd. wyjazd weekendowy .(może ktos z forum z przeszłoscia zawodniczą?)

Z gory dzieki za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze to to samo co marketour bo teraz występują pod jedną nazwą marketour-sportszok :D

Ale jak najbardziej SportSzok też polecam, narty z panem Maćkiem - świetny człowiek ;) z tym że oni chyba nie robia dla starszych szkoleń ale zapytaj bo pewny nei jestem.

Nie, no niema problemu, można pojechać w każdym wieku ;) Austria, Polska, Słowacja ;) Pan Maciek jakby nie patrzyc to tata mr. Shred'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam porady z kim wybrać się na dobre szkolenie - zaawansowane, jazdę na tyczkach?? Chciałabym się naprawdę zmęczyć...Byłam już z 3 firmami i nadal szukam??

???

Pozdrawiam,

Magda:rolleyes:

Tak, jak napisał Misal - jak jesteś z Warszawy to

1. profesjonalna organizacja obozów

2. wideofilmowanie, robienie zdjęć, profesjonalna analiza

3. sympatyczna, "towarzyska" atmosfera - zero komercji. Starsi pomagają młodszym, wspólne ustawianie slalomu.

4. Jak widać ludzi z TN'u (sam nie wiem czy się do nich zaliczam czy nie ... :) ) to przeważnie (a właściwie prawie zawsze) są to osoby potrafiące się zachować, sympatyczne, pomocne. A z Desek czy WKN'u to już nie raz widziałem prostactwo w Alpach czy na Górze... A wieloletni członkowie klubu reprezentują wysoki poziom w jeździe.

PS. czy takie reklamowanie jest oby na pewno zgodne z regulaminem forum ?

Edytowane przez SB
usunięcie linku do strony komercyjnej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. czy takie reklamowanie jest oby na pewno zgodne z regulaminem forum ?

Nie wariujmy! Nikt z nas nie jest właścicielem tych firm. Zabronione jest reklamowanie się na forum, a doradzanie marki nart, szkoły narciarskiej, fajnego ośrodka, czy solidnego biura nie jest zabronione... Proponuje nabrać do tego trochę dystansu.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wariujmy! Nikt z nas nie jest właścicielem tych firm. Zabronione jest reklamowanie się na forum, a doradzanie marki nart, szkoły narciarskiej, fajnego ośrodka, czy solidnego biura nie jest zabronione... Proponuje nabrać do tego trochę dystansu.:cool:

Znów powołując się na starych górali powiem - egzekli... Chciała dziewczyna porady więc ją dostała ;)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. profesjonalna organizacja obozów

2. wideofilmowanie, robienie zdjęć, profesjonalna analiza

3. sympatyczna, "towarzyska" atmosfera - zero komercji. Starsi pomagają młodszym, wspólne ustawianie slalomu.

4. Jak widać ludzi z TN'u (sam nie wiem czy się do nich zaliczam czy nie ... :) ) to przeważnie (a właściwie prawie zawsze) są to osoby potrafiące się zachować, sympatyczne, pomocne. A z Desek czy WKN'u to już nie raz widziałem prostactwo w Alpach czy na Górze... A wieloletni członkowie klubu reprezentują wysoki poziom w jeździe.

Jeśłi chodzi o obozy z Marketourem, wygląda to bardzo podobnie:

podział na grupy, wzajemna pomoc, grupa sportowa ok. 3 godzin treningu na tykach (można dostać w du..:D) + różne ćwiczenia po treningu na tyczkach, nagrywania przejazdów na kamerze i później analiza wieczorem, przy kominku :D, zawody,sympatyczna atmosefera. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o obozy z Marketourem, wygląda to bardzo podobnie:

podział na grupy, wzajemna pomoc, grupa sportowa ok. 3 godzin treningu na tykach (można dostać w du..:D) + różne ćwiczenia po treningu na tyczkach, nagrywania przejazdów na kamerze i później analiza wieczorem, przy kominku :D, zawody,sympatyczna atmosefera. Polecam :)

Ojjj tak;) czekam na następny weekend (2-3) i trenning na tykach ;) Niestety, póki co pogoda daje w dupe a nie trenning...

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli ktoś ma chęci to zapraszam na treningi, o których mowa w innym wątku:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10066

myślę że dobra okazja do fajnej zabawy, doszkolenia techniki jazdy

Najbliższe terminy treningów:

Czwartek - 14.01.2010 - godz. 18.00 - Rabka - Polczakówka (slalom gigant)

Wtorek - 19.01.2010 - godz. 18.00 - Siepraw (slalom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne terminy treningów na tyczkach...

Czy to jest zupełnie społeczna inicjatywa?

Czyli chętni ponoszą tylko koszty karnetów?

Odpowiedz!

Jeśli nie to usuń tematy, a jeśli nie odpowiesz, albo okaże się że są to szkolenia płatne, to ja je usunę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest zupełnie społeczna inicjatywa?

Czyli chętni ponoszą tylko koszty karnetów?

Odpowiedz!

Jeśli nie to usuń tematy, a jeśli nie odpowiesz, albo okaże się że są to szkolenia płatne, to ja je usunę!

Tak, to jest płatne szkolenie firmy organizującej wyjazdy i szkolenia narciarskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie szkolenie z Ptak Ski Team, to weekendowe - piątek, sobota, niedziela.

Czy ktoś z Was może brał w nim udział? Polecacie? Czy podział treningu slalom vs. slalom gigant jest 50/50 czy raczej większy nacisk kładzie się na którąś z dyscyplin :)?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...