Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek dobre i to,ale:

1.Czy i kiedy będzie zmodernizowana/przebudowana kolej krzesełkowa na Goryczkowej?

2.Czy powstanie jakieś wygodne połączenie między kotłami(miał być tunel)?

3.Czy kiedyś przejazd gondolką będzie wliczony w karnet?

4.Czy kiedyś doczekamy się większej ilość opcji karnetów,jak na Chopoku?

5.Czy doczekamy się darmowych skibusów i parkingów?

:confused::confused::confused:

O naśnieżaniu nie wspominam,bo to już "wyjaśnione",tym bardziej o oświetleniu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny :)

Odpowiedzi na Twoje pytania są następujące:

Na początek dobre i to,ale:

1.Czy i kiedy będzie zmodernizowana/przebudowana kolej krzesełkowa na Goryczkowej?

Nie będzie

2.Czy powstanie jakieś wygodne połączenie między kotłami(miał być tunel)?

Nie powstanie

3.Czy kiedyś przejazd gondolką będzie wliczony w karnet?

Nie będzie

4.Czy kiedyś doczekamy się większej ilość opcji karnetów,jak na Chopoku?

Nie

5.Czy doczekamy się darmowych skibusów i parkingów?

Nie

:confused::confused::confused:

O naśnieżaniu nie wspominam,bo to już "wyjaśnione",tym bardziej o oświetleniu... :P

Do zobaczenia na GÓRZE :)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misal :eek: za te Twoje pesymistyczne odpowiedzi to powinieneś czerwońca dostać :D :D :D

Oczywiście wszyscy wiemy w czym jest problem i pewnie jeszcze długo nic się nie zmieni. Moim zdaniem to i tak duży sukces jeżeli faktycznie zostaną otworzone strefy freeride. Chętnie kiedyś spróbuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misal :eek: za te Twoje pesymistyczne odpowiedzi to powinieneś czerwońca dostać :D :D :D ...

Michał, wiesz przecież, że kocham Górę :)

To nie są wizje pesymistyczne tylko realistyczne. Rejonu Kasprowego nie powiększysz :)

Ja i tak tam jadę na Wielkanoc, z Darkiem i Johnnym jestem umówiony kilka dni wcześniej.

Przyjeżdżasz ?

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, wiesz przecież, że kocham Górę :)

To nie są wizje pesymistyczne tylko realistyczne. Rejonu Kasprowego nie powiększysz :)

Ja i tak tam jadę na Wielkanoc, z Darkiem i Johnnym jestem umówiony kilka dni wcześniej.

Przyjeżdżasz ?

ramka4.bmp

Wiem, wiem !!! Stąd te roześmiane buźki w moim poście ;)

Co do spotkania przed wielkanocą to jeśli tylko czas pozwoli bardzo chętnie przyjadę się z Wami spotkać. Jak do tej pory moje doświadczenia z Kasprową Górą są raczej pozytywne więc nie mam objekcji co do tego miejsca. Ostatni raz jak z Bończą wybraliśmy się na Górę było tak: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=72086#post72086

Pojeździliśmy aż miło!!

Pozdr/Michał

Edytowane przez SKIer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytem marzeń byłaby wymiana krzesła na Goryczkowej na szybsze - to chyba nie jest takie niemożliwe. Co do stref zaznaczonych na mapce to akurat ta od strony Goryczkowej przebiega w rejonie bardzo mocno narażonym na lawiny. Z tego miejsca kiedyś poszła taka lawina, że ze stojącego znacznie poniżej schroniska prawie nic nie zostało, nawet w pamięci najstarszych górali:D. Moi znajomi też tam podcieli kiedyś fajną lawinkę ale mieli dużo szczęscia. Znaczy, że trzeba tam mocno uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny :)

Odpowiedzi na Twoje pytania są następujące:

do zobaczenia na GÓRZE! :)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Ma się rozumieć,do zobaczenia na GÓRZE! :cool:

zapytam nieskromnie : mozna się dołączyć ?:)

Pytanie zupełnie zbędne ;) ,jak najbardziej ZAPRASZAMY! :)

---------------------------------------------------------

Może ktoś jeszcze dołączy?jeśli uzbieramy 20 osób,to możemy sobie zarezerwować gondolkę na konkretną godzinę! :cool:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra wiadomość dla narciarzy

Otwarcie wyciągu to z pewnością dobra wiadomość dla narciarzy /© Bauer1 godz. 20 minut temu

Pierwszy z wyciągów krzesełkowych na Kasprowym Wierchu - w Kotle Gąsienicowym - w końcu zaczyna jeździć. Na jego otwarcie narciarze musieli czekać prawie dwa miesiące. Skąd tak duże opóźnienie? Wszystko przez śnieg, a konkretnie jego zbyt małą ilość - informuje w swoim dzisiejszym wydaniu "Dziennik Polski".

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/zakopane/news/zakopane-dobra-wiadomosc-dla-narciarzy,1433259

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...