Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam,aż pojawi się taki skipass :rolleyes: w Beskidach,coś przecież ruszyło w tej sprawie,ale ostatnio cicho. :confused:

Swoją drogą,jeśli taki skipass obejmie Kasprowy,to ile będzie kosztował całosezonowy... :eek::eek::eek:

pewnie więcej jak Top-Ski Karyntia ;):P:D

zacznijmy od tego żeby był ....

a potem będziemy marudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam,aż pojawi się taki skipass :rolleyes: w Beskidach,coś przecież ruszyło w tej sprawie,ale ostatnio cicho. :confused:

Swoją drogą,jeśli taki skipass obejmie Kasprowy,to ile będzie kosztował całosezonowy... :eek::eek::eek:

Cicho bo sezon się kończy.... teraz 6 miechów nic nie robienia i w październiku wraz z pierwszym śniegiem temat wróci, niestety będzie juz za późno i odstawią to na kolejny sezon:) To tak jak inwestycje w szczyrku, prywatyzacja gatu itd U nas to tylko się napić, nie wiem czy to prawda ale słowacy chcą wykorzystać ich stronę pilska.... oni mogą???

Ja chyba dam zarobić sąsiadom z południa, w przedsprzedaży skipass chopok/lomnica cały sezon 399e; 15dni przez cały sezon 230e, jak ktoś ma karte euro26 184:D

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

:D Ale to chyba na Prima Aprilis taka wieść gminna:D

Ano właśnie ...ale 1.04 dopiero dziś :)

Dopóki nie zobaczę nie uwierzę: jak dotąd już parę razy coś o takim pomyśle słyszałem, tyle, że na razie fakty są takie, że żaden gestor nie bardzo potrafi dogadać się sam ze sobą: czy ktoś zna ośrodki w Małopolsce w którym można kupić sezonówkę lub coś podobnego, np. 10 dni w sezonie?

Chodzi mi tylko o karnet na jeden ośrodek, owszem raz, spotkałem się jedynie z taką ofertą w cenniku Kasiny (Śnieżnica) - z dopiskiem "ilość ograniczona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy dzisiaj to była BAJKA. Zero ludzi, do 15 twarda, zmrożona trasa w Kotle Gąsienicowym. Bez jakichkolwiek przetarć dojazd do krzesła.

I miałem swój pierwszy raz. Będę ten dzień wspominał do końca życia.

Pierwszy raz zjeżdżałem kolejką z nartami w ręku.

To jest bezcenne przeżycie. Jutro też tak chcę :)

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego mi trzeba było!

Kasprowy dzisiaj to była BAJKA. Zero ludzi, do 15 twarda, zmrożona trasa w Kotle Gąsienicowym. Bez jakichkolwiek przetarć dojazd do krzesła.

I miałem swój pierwszy raz. Będę ten dzień wspominał do końca życia.

Pierwszy raz zjeżdżałem kolejką z nartami w ręku.

To jest bezcenne przeżycie. Jutro też tak chcę :)

pzdr

misal

Dzięki za relacje z udanego "nartowania", mam nadzieję że Góra odwzajemni również mój nastrój i uczucia i w sobotę bedzie równie pięknie?!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I miałem swój pierwszy raz. Będę ten dzień wspominał do końca życia.

Pierwszy raz zjeżdżałem kolejką z nartami w ręku.

Ano właśnie - a mnie się jeszcze nie zdarzyło ...bo nie lubię :)

Zawsze jakoś dawało radę, nawet po zamkniętej Goryczkowej - jak jest teraz?

Jest jakiś śnieg za bulą? Czy jest szansa "przebić się" na dół? Czy już aż tak bardzo nie ma śniegu?

Spacerek niżej (od eSa?) tak czy siak mam wkalkulowany :)

Z kolejki, z Myślenickich Turni mogłeś widzieć dokładnie jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd Goryczkową bez szans. Polak bez śniegu, przy krzesełku bez śniegu, nartostrada bez śniegu. Do jutra może się zmienić, dzisiaj cały dzień delikatnie prószył śnieg na Górze. Zobaczymy jak będzie jutro.

Rano przyjechał Ravick. Zjedliśmy postne śniadanko, pan Rysiek zawozi nas do Kuźnic, jesteśmy tam 9:30. Zero ludzi i narciarzy. Ravick kupuje sobie bilet i wjeżdżamy pierwsza kolejką. Na Górze karnet całodniowy za 70 zł i dalej jazda. Zimno, -2, lekki wiatr i trochę mgły + padający śnieg. Do 16 trasy twarde, lekko zlodzone. Zjechaliśmy 17 razy Gąsienicową.

Bardzo udany dzień, Ravick dzięki za spotkanie :)

Wczoraj wieczorem było spotkanie z Bończą. 3 godziny w Karczmie, mieliśmy o czym gadać.

Też Rafale dzięki za miły wieczór :)

pzdr

misal

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd Goryczkową bez szans. Polak bez śniegu, przy krzesełku bez śniegu, nartostrada bez śniegu. Do jutra może się zmienić, dzisiaj cały dzień delikatnie prószył śnieg na Górze. Zobaczymy jak będzie jutro.(...)

Niefajnie, a jak to jest z biletem powrotnym? Kupowany w zestawie góra-dół ma limitowany czas pobytu na górze - czy to oznacza, że trzeba kupić osobno w dół za 26 zeta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefajnie, a jak to jest z biletem powrotnym? Kupowany w zestawie góra-dół ma limitowany czas pobytu na górze - czy to oznacza, że trzeba kupić osobno w dół za 26 zeta? :)

Z tym czasem powrotu też miałem niepewność,dlatego zdecydowałem się na powrót do Kużnic na nartach:p,ale dziś jest to niemożliwe;)Koszt powrotu jest wliczony do biletu -czyli płacisz za wjazd i zjazd kolejką:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na Kasprowy rezerwowałem rok temu.

Jak przyjechałem do Zakopca to komplet czekał na mnie w recepcji - bilety tylko do góry - nigdy, do wczoraj, nie zjeżdżałem wagonikiem.

I tak:

Bilet do góry - 42 zł

Opłata rezerwacyjna 10 zł.

Pytam się w kasie w Kuźnicach, czy mogę ten bilet wymienić na taki góra-dół za dopłatą 10 zł. Odpowiedź brzmi: NIE, kupi pan bilet na zjazd na górze - za 26 zł.

Karta dzienna - 70 zł.

Pan Ryszard - 15 zł. (jeździmy w dwóch, liczę połowę)

Kibelek na Górze 2 zł.

Razem: 165 zł.

5 dni nartowania = 825 zł. (~211 ojro):eek:

Skipass Stubai 5 dni z 7 - 173 ojro :cool:

Pytanie: Co ja tutaj robię ?

Odpowiedź: Enjoyjuję życie :D:D:D

Zjazd kolejką z nartami - bezcenny.

Za rok jestem tu znowu :D

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na Kasprowy rezerwowałem rok temu.

Jak przyjechałem do Zakopca to komplet czekał na mnie w recepcji - bilety tylko do góry - nigdy, do wczoraj, nie zjeżdżałem wagonikiem.

I tak:

Bilet do góry - 42 zł

Opłata rezerwacyjna 10 zł.

Pytam się w kasie w Kuźnicach, czy mogę ten bilet wymienić na taki góra-dół za dopłatą 10 zł. Odpowiedź brzmi: NIE, kupi pan bilet na zjazd na górze - za 26 zł.

Michał,cena biletu góra-dół to 42 zł/normalny/,nie trzeba dopłacać 26zł:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misal chcielibyśmy by coś się zmieniło na tej Górze na lepsze, sądząc po opisie podobało Ci się, zastanawiam się czy ktoś z dyrekcji PKLu będzie coś chciał zrobić dobrego po lekturze naszych postów(na pewno ktoś to czyta) z ww wypadów?

No ale jak się to mówi kto bogatemu zabroni :D:D?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach piękne słońce. Rano na Górze było -9 st.

Jak brałem miejscówki na Górę na dzisiaj, to zauważyłem, że mam też na jutro (mimo, że nie zamawiałem).

W Niedzielę Wielkanocną zawsze pauzuję, tak więc jakby ktoś miał ochotę pojeździć jutro na Górze, to mam na zbyciu 2 bilety na 11:50 (normalny i ulgowy).

Oddam po cenie jaką ja płacę :)

Kontakt do mnie: 602 217 278

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy Wierch

Dzisiaj na Kasprowym mroźno z rana i piękne słońce. Śniegu w Gąsienicowej zaskakująco dużo; rano twardzielstwo, od 12 trochę bardziej miękko i w szyjce problem z muldami. Ale to tylko ten jeden minus. Poza tym fajne zjazdy z Misalem i Salwerem z Beskidu - twardo i wymagająco.

Prawdziwe alpejskie nartowanie w Wielką Sobotą - podziekował:D.

PS.

Apropos kosztów jeżdżenia na Kasprowym - moje wyliczenie:

  • 42 zł bilet góra/dół
  • 65 zł karnet 10 zjazdów
  • 6 zł busy w dwie strony
  • parking 0

Także tanio nie jest, ale do przeżycia, bo i jazda na nartach jest tam satysfakcjonująca.

Edytowane przez Bończa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał,

Przepłaciłeś :D

50 zł. - karnet 15 zjazdów ;)

Jazda do ostatniego krzesła - suuupeeer !

Od 15 twarde muldy w kotle i w szyjce. Do końca piękne słońce na Beskidzie i tam było twardo i równo.

Po lunchu (ok 15:00) nie było już prawie wcale ludzi. Musieliśmy jeździć do końca :( , bo kolejka do zjazdu w dół była przeogromna.

Za to o 17:10 wsiedliśmy do pierwszego wagonika.

Też dziękuję za miłe spotkanie na nartach.

Wesołych i Zdrowych Świąt

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mozna zjechać do Tauplitz czy Bad Mitendorf;)To już tego błędu nie popełnię:pKocham kasprowy,ale nie na dłużej niz 2 dni;)

No, a co powiesz profesorom w robocie jak wrócisz po świętach, że co, że byłeś na święta w Tauplitz, przecież poumierają ze śmiechu:D

Darku, to nie o to chodzi;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...