Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie sugerujesz, żeby zjeżdżać do kibla do Kuźnic za każdym razem.

Nartostradę do Kuźnic nawet lubię, lubię nawet tę prze Gąsienicową, choć rzadko jest czynna, i wiąże się z podejściem... ale problem jest w tym, że nie wiesz co w Kuźnicach zastaniesz :) Zaryzykujesz zjazd na dół kiedy może być tam kolejka na godzinę, dwie, a może trzy? :)

Dlatego uważam że mogliby wybudować jakąś kolejke o dobrej przepustowości z kuźnic do dolnej stacji KL goryczkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po obecnych zmianach na Kasprowym, gdzie karnet kosztuje 135 zł z nieograniczoną ilością wjazdów kolejką od dołu do góry, zmienia się charakter jazdy. (...) Tak więc pod warunkiem, że są dobre warunki śniegowe, można będzie na Kasprowym nieźle pojeździć. Do tej pory struktura opłaty za karnety i wjazd kolejką nie pozwalała na takie korzystanie ze zjazdów. Zawsze kupowaliśmy jeden wjazd na górę i dalej jazda w kotłach. Teraz przy dobrej zimie, można polatać na dół również piękną nartostradą przez Gąsienicową jak i wspomnianą Goryczkową do Kuźnic.

Ot tak, marząc o śniegu w Tatrach se pomyślałem.

Przypomniałem sobie mój zeszłoroczny wypad na Kasprowy,chyba 30 kwietnia.Niestety wtedy prognozy i "węch" :wink: mnie zawiodły.Wiatr był tak silny,że nie chodziły oba krzesełka,a gondola jeździła z przerwami.Gdyby wtedy istniała opcja z nieograniczoną ilością wyjazdów gondolą,dla mnie nie byłoby problemu.Możliwy był zjazd na sam dół,więc tak bym sobie śmigał.Z resztą pisałem o tym w mojej relacji.Niestety wtedy to nie było możliwe i o tym wspominałem.PKL chyba wyszedł mi naprzeciw... :) Mimo,że 135 zł to sporo,zaakceptowałbym to,bo ja tą górę polubiłem i już!Ale kiedy nie ma możliwości zjazdu na sam dół i kiedy można jeździć jedynie na Gąsienicowej,powinna istnieć jakaś tańsza opcja.

Tak swoją drogą,to nigdy nie jechałem nartostradą z Gąsienicowej ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie mój zeszłoroczny wypad na Kasprowy,chyba 30 kwietnia.Niestety wtedy prognozy i "węch" :wink: mnie zawiodły.Wiatr był tak silny,że nie chodziły oba krzesełka,a gondola jeździła z przerwami.Gdyby wtedy istniała opcja z nieograniczoną ilością wyjazdów gondolą,dla mnie nie byłoby problemu.Możliwy był zjazd na sam dół,więc tak bym sobie śmigał.Z resztą pisałem o tym w mojej relacji.Niestety wtedy to nie było możliwe i o tym wspominałem.PKL chyba wyszedł mi naprzeciw... :) Mimo,że 135 zł to sporo,zaakceptowałbym to,bo ja tą górę polubiłem i już!Ale kiedy nie ma możliwości zjazdu na sam dół i kiedy można jeździć jedynie na Gąsienicowej,powinna istnieć jakaś tańsza opcja.

Tak swoją drogą,to nigdy nie jechałem nartostradą z Gąsienicowej ... :)

Po obecnych opadach myślę, że spokojnie będzie można jeździć Goryczkową na dół :)

A Gąsienicowa jest taka... turystyczna. Jest wąska, ma kawałek podejścia za Betlejemką, no i klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kasprowy 29-30.03.2014 czyli w ten weekend

Czy ktoś z kolegów wybiera się może ?

Ja zamierzam być z noclegiem w Zakopcu - jeden dzień na Kasprowym i jeden w Tatrzańskiej Łomnicy/Strbskim Plesie.

Tylko nie wiem od czego zacząć. Czy w sobotę Kasprowy i w niedzielę Słowacja czy na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie jasny trafia!!! :mad::

Kontuzja się leczy,ale nie wystarczająco szybko... Szybciej śnieg topnieje!!! :mad:: :sorrow:

A miło by było!!! :cheerful:

Mam jeszcze cichą nadzieję,że w majowy weekend - moja tradycja - pojawię się na Kasprowym.

Nawet jak wyciąg nie będzie chodził,to mam wreszcie foki! :angel: :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko John :)! Do maja będzie jazda, to jeszcze se wejdziemy na fokach na Kopę, albo inny Zawrat :)

Bończa,jak tylko dojdę do zdrowia,melduję się w Tatrach! :wink: :angel:

Mój sprzęt jeszcze nie do końca jest skompletowany,ale minimum potrzebne mam. :)

Tylko to kolano... czas leczenia mnie zabija... :frustrating:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...