Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Kasprowego raczej nie da się tak dokładnie zaplanować - trzeba patrzeć na pogodę. Jeśli będzie otwarty - pierwszy warunek, drugim warunkiem jest to by nie było na nim mgły, bo jak będzie, to jazdy na nartach niestety nie :frown:: Taki jego urok.

Rok i dwa lata temu byliśmy w kwietniu jeśli dobrze pamiętam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te przetarcia to były kępki trawy, więc nie jest tak źle, jeżeli jeszcze dodatkowo nadsypali i ubili. Sam byłem zszokowany, że po halnym góra Gąsienicowej wyglądała tak dobrze :). Wyśnieżone było pod dolną stację, ale pomiędzy dolną, a Murowańcem śniegu mało. Chociaż znalazło się kilka osób, które zjeżdżało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.:rolleyes::

Pomyśl tylko ile kilometrów trzeba jechać w Dolomity.Od nas z południa Polski prawie tyle co Dolomitach kilometrów tras narciarskich.:wink: :wink: :wink:

A do Zakopanego rzut beretem i jaką słynną drogą.:tongue: :crazy:

Ale za to jakie jedzenie,jakie trasy, jakie słońce i jakie powietrze :laughing:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice sugerujcie się opinią MB o Kasprowym, bo on służył w Kuźnicach w LWP a to mogło zostawić traumę ;) Mirek taka prawda, więc nie gniewajnen :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Mnie się na Kasprowym baaaardzo podoba,szczególnie zimą.

Tyle,że nie narciarsko.:cheerful: Cóż taka już moja uroda - wygodnictwo. A tego na Kasprusiu nima. :angel:

Ale nikomu nie odradzam. :smile:

P.S.

Służba w LWP nie zostawiła żadnego złego piętna na mojej psychice.:biggrin:

A już pobyt w Zakopanem to był raj.Szkoda,że tylko dwa miesiące tam byłem.Ale za to przenieśli mnie d Krynicy.:crazy:

Edytowane przez MB
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek ty jesteś jednak wyjątkowy facet. Szacun! Zapraszam Cię zatem na całodniowe jeżdżenie na Kasprowym, zapewniam wszelkie wygody typu podwózka, odwózka, wódka we wsi itp. Oczywiście, łatwo się składa takie deklaracje, jak nie ma śniegu :) No ale może spadnie w końcu.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB na Kasprowym na nartach - chciałbym to zobaczyć. :applause:

Byłem,byłem,...a co!?

Trzy podejścia nie udane,aż raz się udało.I tak właściwie to mogłoby mi wystarczyć na całe życie.:cheerful:

Kawałek kotła a potem zjazd rynną po kosówce pod kanapę i to całe nartowanie.

Zjazd nartostradą w dół mnie nie interesuje.To robiłem w dzieciństwie i młodości z Szyndzielni i Skrzycznego. :eek: To zbyt ryzykowne zajęcie w moim pojęciu.:laughing:

Do goryczkowego ani tunelu ani wyciągu,a tego typu spacery to nie moja bajka.

Rafał dziękuję za zaproszenie.:applause: :applause: :applause:

I w związku z tym wszystko co po wyżej napisałem jest nie aktualne. No może poza tym spacerem do goryczkowego.:tongue: Ja chcę żyć!!!

Nie mniej śniegu jak na razie brak,więc to wszystko patykiem na wodzie pisane. :mad::

A "im dalej w las..." - to mam więcej roboty w związku ze zbliżającą się wiosną. I choć ta wóda we wsi ["to je ono a ne coca-cola" takie stare czeskie hasło reklamowe] - mnie przekonała :wink:,to ciężko będzie. :rolleyes::

Ale zaczekajmy na opady śniegu a wtedy,wiesz...dla towarzystwa to może i MB da się powiesić.:crazy:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grandzili w radiu że ceny skipasów obniżają od dzisiaj z 130zł na 99zł

To prawie na tę wódkę we wsi zostanie.:cheerful: :tongue:

Rozbroił mnie Rafał tym hasłem.:biggrin:

A odnośnie "Wyższości świąt BN nad świętami WN.":wink:

W Dolomitach mają:

Ale za to jakie jedzenie,jakie trasy, jakie słońce i jakie powietrze laughing.gif,

Ale ani łoscypków ani oscypków tam nie mają. :cheerful: :applause:

No może mają Bombardino,ale herbaty "góralsku" to nie zamówisz.:stupid:

Edytowane przez MB
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popadało trochę, na górze nawet sporo. Podejście bardzo fajne, świeży śnieg, nie wiało i pokazywało się słońce. Jak wszedłem na górę, na grani niestety całkowita zmiana - wiatr, mgła, śnieg. Chciałem jakieś foty zrobić, ale strach było rękawice zdjąć. Zjazd w Kotle Goryczkowym bardzo OK. Na szerokich nartach w puchu można było, choć czujnie bo skały się trafiają. Ja na swoich ołówkach po śladzie ratraka jechałem. Od Patelni nieco gorzej, ale wciąż OK. Nartostrada przejezdna do Kuźnic, choć parę rys na ślizgach zostało. Także tak...sezon rozpoczęty ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...