Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pawelb91 napisał:

 

To z rana w pt.bedziecie mieli lampe...do tego masy swiezego sniegu...caly dzien bez opadow,dopiero wieczorem cos ma znowu padac...zeby do 4 nie podniesli...chocobawiam sie ze w weekend moze do tego dojsc...bo dojda nastepne opady i temp pojdzie w gore...Udanej i bezpiecznej wyrypy :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, johnny_narciarz napisał:

... Tylko do weekendu wszystko zostanie rozjeżdżone, a już w sobotę będzie padać deszcz... -_-

Maciek nie wiem co Ty bierzesz... ale weź połowę :D 

kw.jpg.17de6fb9ead1b1113531af6fc4a00c17.jpg

PS. to co Majówka na Chopku?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jasiek napisał:

Maciek nie wiem co Ty bierzesz... ale weź połowę

Na prognozy patrzyłem rano i nie były tak optymistyczne... ;) 

Mam nadzieję, że będzie lekki mrozik i choć trochę słoneczka. Sam na razie obserwuję sytuację i się zastanawiam gdzie uderzyć. No i toury czy przy wyciągowo... 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Jasiek napisał:

to co Majówka na Chopku?

Wielce prawdopodobne... :)

18 minut temu, mamad napisał:

Prognozy są hmmm. Nie potrafie powiedzieć co będzie dalej bo to teraz jest wróżeniem z fusów. Wstyd się przyznać:$ 

Ostatnio te zmieniają się bardzo często i to dość radykalnie - nie dziwię Ci się. Dlatego ja czekam spokojnie do piątku. 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie mogło. Wczoraj rano dzwoniłem i Pani powiedziała, że po nocy jest +50/60 na KW, a przecież padało już dzień wcześniej dość obficie i całą dzisiejszą noc :)

Artix bierz urlop na rządanie i melduj się jutro 7:45 w Kuźnicach :D


Będzie głębooooooooooooko :)

 

Polecam zabrać to:

zestaw-do-nurkowania-mas_705.jpg
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

Szukam i szukam. Czy na Kasprowym mogło faktycznie spaść 120 cm świetnego puszku. Jeśli tak to powinno tam być grubo ponad 2 m śniegu. Jak na koniec kwietnia to wynik SPORY.

A no jest:

58f85d8b58510_Beztytuu.thumb.jpg.d7302a283b9190d38772b6e8c18a8b8b.jpg

Jak widać na Gąsienicowej 200cm - ubitego :)

Ciekawe ile faktycznie jest na Goryczkowej skoro w Kuźnicach widać dobre 40cm. Coś czuję, że 25.04 pośmigam :D

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi bo moje "sztachety" dawno nie widziały takich warunków. Ja spokojnie czekam i wybieram się w poniedziałek. Może coś się wyklaruję przez weekend?. Na razie na KW wieje i wszystko zamknięte. Do tego lawinowa 4 to też nie w kasze dmuchał. Ale solidny podkład wróży nadzieje na dobre "turowanie" w maju. No i czekam na relację z weekendu jeśli się ktoś wybiera. Ech że też zima się musiała  miesiąc spóźnić:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...