Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Kolej PKL Kasprowy Wierch po specjalistycznym przesuwaniu lin nośnych i planowanym przeglądzie technicznym od dziś ponownie wozi pasażerów. Przez dwa miesiące eksperci PKL i producenta kolei przesunęli o 128 metrów osiem lin nośnych o łącznej masie ok. 200 ton i przeprowadzili przegląd elementów jezdnych. Prace serwisowe były niezbędne dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa kolei i norm gwarantowanych przez producenta oraz zapewnienia poprawnej eksploatacji lin nośnych.

Więcej >>>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
6 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Wszystko OK. PO prostu jak przeczytałem to zamarłem, że Marcin z jakichś powodów zrezygnował z organizacji tej znakomitej imprezy. Dopiero później przyczaiłem, że chodzi o jakieś bilety. Ale No Limit Kasprowy jest jeden, :)

Pozdrowienia

A ja dalej nie rozumiem,wszedłem na stronę i nic nie znalazłem nowego o biletach ani odwołaniu?A także o rejestracji,która miała być ogłoszona do końca grudnia...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lski@interia.pl napisał:

A ja dalej nie rozumiem,wszedłem na stronę i nic nie znalazłem nowego o biletach ani odwołaniu?A także o rejestracji,która miała być ogłoszona do końca grudnia...

No limit to była nazwa opcji karnetu całodziennego bez limitu wjazdów kolejka linową Kuźnice - Kasprowy. 
Zgadzam się z @artix powinni tę opcję zostawić. 

Nie ma to nic wspólnego z zawodami :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Matifcb napisał:

witam biore pod uwage te stacje. Nigdy tu nie bylem. Czy tras zjazdowych jest 2 czy 4 ? jechac na caly dzien i oprocz dwoch czarnych po 1700m sa jakies inne opcje zjezdzania ?

Trasy są dwie,do kotła Gąsienicowego i Goryczkowego,obie czarne i obie zayebiste, nie widzę innej opcji niż nartowanie przez cały dzień. Tylko odpowiedz sobie wpierw na pytanie, jak jeździsz i czy dasz rade? bo to zarówno najpiękniejsze jak i jedne z najtrudniejszych tras w Polsce :) A jak będzie -20 to jazda krzesłem na Goryczkowej jest przeżyciem które zapamiętasz na zawsze 🤣 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze dalbym rade. Ale 2 trasy to troche monotonne. WLasnie ogladam na YT swietne trasy ale wolalbym isc na 8h nart i zrobic pare urozmaicen. Na filmikach widze ze sa takie waskie lesne zjazdy az do kuznic. Przypomnialo mi to takie naciagane trasy po laskach jak w szklarskiej Lolobrygida. Myslalem ze oporcz czarnej mozna dalej sunac do kuznic i stamtad kolejka wjechac na kasprowy. Na stronce PKL sa opisane 2 dodatkowe trasy 8000km i 3000m az do kuznic przez trase goryczkowa jak i gasienicowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Matifcb napisał:

Na stronce PKL sa opisane 2 dodatkowe trasy 8000km i 3000m az do kuznic przez trase goryczkowa jak i gasienicowa.

to nie trasy a nartostrady... oczywiście zjechać sobie możesz nimi do Kuźnic, nikt Ci nie zabroni :) 

Trasy na kasprusiu ,,monotonne,, no proszę Cię... 😂

Edytowane przez pasazer85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pasazer85 napisał:

to nie trasy a nartostrady... oczywiście zjechać sobie możesz nimi do Kuźnic, nikt Ci nie zabroni :) 

Trasy na kasprusiu ,,monotonne,, no proszę Cię... 😂

Do Kasprowego chyba trzeba jednak dojrzeć, w zeszłym roku zabrałem tam bratanka, który jeździł dość dobrze np. Na Pilsku, ale Kasprowy zmasakrował go tak, ze padł wycieńczony i cała drogę powrotna spał w samochodzie, oczywiście kilka gleb tez na początek zaliczył ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pasazer85 napisał:

:D No bo z Białki na Kasprowy to jak z plaży do betoniarki, też piasek i woda  :P 

A w szkołach przecież nie uczą, ze sa kilometry dłuższe i krótsze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pasazer85 napisał:

Dla narciarza choćby przeciętnego i świadomego to Streif to,to nie jest :) 

PS. Zróbcie tam jeszcze takie WZF :D 

Dokładnie 👍

Aaaa Streif, to dla odwiedzajacego Kitz przeciętnego narciarza, to bardzo prosta trasa (większość ścianek z PŚ jest niedostępna do jazdy dla amatorów). Co innego dla zjazdowców w czasie zawodów 🙂

Byłoby super zrobić kolejne, 4 WZF na KW. Na dwóch byłem i było super 👍 Oby zima trzymała do wiosny w Tatrach, wówczas na ostatki narciarskie wszyscy tam pojedziemy. 

Edytowane przez marboru
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...