Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, WojtekM napisał:

Ze stacją początkową imienia Sławomira, a końcową imienia Zenka Martyniuka.

Ja to bym tam jeszcze kolejna mete postawił, żeby “nowa” klientela miała się, gdzie nachlać i potem uskuteczniać milość w Zakopanem jak na krupówkach w sylwka ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto pytał, to na Przewodników Tatrzańskich lampa-Saiensisowy standard ;) . Najbardziej cieszy w końcu tęgi mróz już w Korbielowie -13 i masa śniegu.

1A7439E5-0DC4-40DF-BCDF-59D3752BAD64.jpeg

F6BA880B-A83B-48D3-AF51-E9C98DE06A8F.jpeg

A5C3F2DF-FEAE-4361-8455-D267AAFB56DD.jpeg

392BFBF4-C9EC-49E9-9608-99F07A6F42FD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, labas napisał:

Puchar Zakopanego i Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów.

Jak jest otwarta tylko jedna trasa, to moze byc cienko dla reszty narciarzy. Lampa zero wiatru i braknprzygotoeabia tras w lutym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, WojtekM napisał:

O której wyjechałeś?

O 4 z groszami z domu, 8.40 pierwszy wyjazd dzisiaj, bo 8.30 zajęta przez zawodników . @pasazer85 w poniedziałek to akurat będzie mocno wiało nawet 85 km/h i będzie ciepło , dzisiaj wystarczyło zakasać rękawy , ale po co skoro za ta same cenę mam do dyspozycji pół najkrótszej i mniej ciekawej trasy, it zmiany w PKL :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pasazer85 napisał:

Oj,o wysokich górach to Ty jeszcze mało wiesz...

Wiem tylko tyle, ze skipass kosztował dla narciarza 100%, dostępnych było raptem 20% tras, chociaż herbata w tamach rekompensaty byłaby miłe widziana :) .

9EF5FA71-2E8A-4790-816B-A7DE08B118DE.jpeg

1E729C1A-BE6A-4734-8ACA-7674167E585A.jpeg

F27ABAA0-73DC-4C9C-B1DB-979FD7DA3CC8.jpeg

25E879D1-FFDD-4AEE-8A88-B0DCAC56BF7D.jpeg

9999AA1C-1F3E-49DA-BC10-F2D64667DBD2.jpeg

DE415654-86A8-476B-8077-A88B9DAA0624.jpeg

2F3F03A9-C391-4383-B346-ABAD190D5688.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2020 o 11:13, Sariensis napisał:

Kasprowy dostępnych było raptem 20% tras

No to nieźle pojeździłeś ;)  długa kolejka do krzeseł ? Którędy zjeżdżałeś do Kuźnic, do się zjechać do ronda?

Mając karnet na drugą stronę Tatr wybrałeś Kasprowy w weekend, ferie warszawskie, w czasie zawodów i nieczynnym Goryczkowym, rozumiem że był to rodzaj pielgrzymki pokutnej na świętą górę Polskich narciarzy.

11 godzin temu, Sariensis napisał:

na Słowacji, w tym sezonie nie bardzo jest po co tam jeździć, wole zdecydowanie skoczyć np. na Kasprowy, 

Przyznaj się co narozrabiałeś na Słowacji że przestałeś tam jeździć  :) 

csm_jasna_zjazdovky_29a9c9aeff.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wystarczyło zapisać się na zawody,by kupić karnet za 89 zł ,wyjechać o 8 00 i pojeździć do woli do południa,a może nawet przez cały rok,jeśli się umie.Nagrodą w każdej kategorii były sezonówki na Kasprowy,jak co roku.Ale rozumiem,bo zadziwiająco często na forum przewijają się posty masochistów..

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, surfing napisał:

No to nieźle pojeździłeś ;)  długa kolejka do krzeseł ? Którędy zjeżdżałeś do Kuźnic, do się zjechać do ronda?

Mając karnet na drugą stronę Tatr wybrałeś Kasprowy w weekend, ferie warszawskie, w czasie zawodów i nieczynnym Goryczkowym, rozumiem że był to rodzaj pielgrzymki pokutnej na świętą górę Polskich narciarzy.

Przyznaj się co narozrabiałeś na Słowacji że przestałeś tam jeździć  :) 

csm_jasna_zjazdovky_29a9c9aeff.jpg

pewnie, że pijeździłem, kolejek  nie było wcale pod krzesłem, do Kuźnic powrót koleją, Goryczkowa była zamknięta i patrole Policji słusznie sprawdzały co jakiś czas, kto tam się wybiera :), na Słowacji to nie ja rozrabiam, za dużo narciarzy tam ginie na stokach TMR i uznałem, że jest tam zbyt niebezpiecznie, na Kasprowym gdy powstały mityczne muldy po pachy, właściwie zostało nas po 12.00 niewielu, a dopiero wtedy zaczyna się przecież fan :) . Kolejna sprawa, jadę sobie na Kasprusia, nie stoję w żadnych korkach, parkuję samochód, narty na plecy i wio prosto do kolejki, czasem jeszcze herbata wypije na dole jak mam trochę czasu, jakoś tak jest klimatycznie i bez niepotrzebnych nerwów jak w ośrodkach TMR, szczerze to dla mnie tam już panuje totalna dzicz, trup który się tam ściele gęsto wcale nie jest przypadkowy i pod tym względem akurat Pan z którym nie rozmawiam, ma absolutna rację. Zobacz co się aktualnie dzieje na Zahradlkach, toż istny najazd Hunów, kto za takie pieniądze przyjeżdża to tak nędznego ośrodka? Przecież już Alpy stały się tańsze!!! Skipass na Chopok chodzi po 50 okro Pany, toż to jest jakiś nonsens żeby to kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

W sobotę wystarczyło zapisać się na zawody,by kupić karnet za 89 zł ,wyjechać o 8 00 i pojeździć do woli do południa,a może nawet przez cały rok,jeśli się umie.Nagrodą w każdej kategorii były sezonówki na Kasprowy,jak co roku.Ale rozumiem,bo zadziwiająco często na forum przewijają się posty masochistów..

Zapłaciłem 104,50 - przyzwoicie, w zawodach nie wystartuję, bo nie mam takich umiejętności narciarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, po co te uszczypliwości? @Sariensis spędził sobie fajny dzień na Kasprowym, poszusował, porobił fajne zdjęcia, podzielił się tym z nami i wyjechał zadowolony. I TO jest najważniejsze! Ja na ten przykład zazdroszczę mu fajnego dnia na nartach na Kasprowym. Poza tym Kasprowy to magia! To symbol! Jeśli się weźmie pod rozwagę tego rodzaju kryteria to żadna inna góra nie może się z nim równać. Nawet ta z drugiej strony Tatr.

Fajny ten filmik o przygotowaniu tras na Kasprowym. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aressi napisał:

Poza tym Kasprowy to magia! To symbol! Jeśli się weźmie pod rozwagę tego rodzaju kryteria to żadna inna góra nie może się z nim równać. Nawet ta z drugiej strony Tatr.

Pełna zgoda, sam staram się być na  Kasprowym przynajmniej co drugi sezon, raczej wiosną i koniecznie z możliwością zjazdu na nartach do Kuźnic - teraz jest taka możliwość. Łomnicki Szczyt też ma pewien rodzaj magii oczywiście jak jest czynne siodło.

@Sariensis  chętnie bym zobaczyłbym Twoje relacje z Wisły i Ustronia  do których masz 20 min,bo rozumiem że w Szczyrku i na Chopoku już nie będziesz jeździł. 

 

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, surfing napisał:

Pełna zgoda, sam staram się być na  Kasprowym przynajmniej co drugi sezon, raczej wiosną i koniecznie z możliwością zjazdu na nartach do Kuźnic - teraz jest taka możliwość. Łomnicki Szczyt też ma pewien rodzaj magii oczywiście jak jest czynne siodło.

@Sariensis  chętnie bym zobaczyłbym Twoje relacje z Wisły i Ustronia  do których masz 20 min,bo rozumiem że w Szczyrku i na Chopoku już nie będziesz jeździł. 

 

Zakończyłem relacje na forum, z Wisły i Ustronia musisz poszukać w archiwum, z tego sezonu też jest np. Soszów, w Szczyrku byłem w nowy rok, jest relacja... , jeszcze jakieś życzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, surfing napisał:

Super, bo już myślałem że na stoki pod domem też  Cię nie interesują. Pozdrawiam

Soszow jest swietny, Czantoria I Palenica rowniez. Generalnie w tym sezonie wolę rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...