Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Cosworth240 napisał:

W każdym razie na pewno nie płaci się osobno poza ceną karnetu 7 PLN dla TPN, więc albo PKL rozlicza to TPNem w cenie karnetu, albo PKL ma to w d... i osoby wjeżdżające gondolą też mają to w d..., bo nikt ich o te 7 PLN nie prosi osobno. Natomiast idąc do góry z nartami na plecach, albo na skiturkach przechodzisz koło budki, gdzie te 7 PLN płacisz...  

Chyba, że idziesz wcześnie to też w budce nikogo nie ma i nie płacisz co nie znaczy, że nie może Cię skontrolować strażnik i sprawdzić bilet.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cosworth240 napisał:

W każdym razie na pewno nie płaci się osobno poza ceną karnetu 7 PLN dla TPN, więc albo PKL rozlicza to TPNem

Opłata wstępu do TPN jest wliczona w cenie biletu, reguluje to rozporządzenie dyrektora TPN. Do końca lutego było to rozporządzenie nr 7/2020. 

 

1 godzinę temu, brachol napisał:

Jesteś pewien?

Tak. Rozporządzenie dyrektora TPN + zapisy w regulaminach sprzedaży biletów/skipasów/tourpasów PKL. Ale tylko takich które zawierają przejazd koleją na odc Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JC napisał:

Wczoraj na Goryczkowej miała miejsce „ciekawa” sytuacja. Kiedy podjechałem do dolnej stacji 2-os krzesła, obsługa wpuszczając narciarzy zostawiała, co trzecie krzesło wolne. Czas oczekiwania wy nosił ok 20 minut. 
Kiedy zjechałem drugi raz kolejka była o wiele dłuższa, czas oczekiwania ponad 35 min, a obsługa wpuszczała narciarzy pojedynczo na każde krzesło?!
Niestety, na moją prośbę, obsługa nie znała powodu takiej sytuacji . 😲
Co o tym myślicie?

To z powodu tych zdjęć - pokazywali, że trzymają reżim sanitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej były przy Goryczkowej banery z zasadami: Maski + Odstęp + 1os. na krzesełku. Widocznie zaczęli to egzekwować...

 

49 minut temu, kojoteq napisał:

Myślicie, że w niedzielę wyciągi będą działać? Prognozy niby pokazują wiatr poniżej 50 km/h. 

Znajoma wróżka melduje (;)), że w sobotę najprawdopodobniej nie, w niedzielę raczej tak. Choć raczej będzie brzydko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
2 godziny temu, Gerald napisał:

Według informacji zamieszczonych w sobotę na profilu fb PKL, ukazała się informacja o otwarciu Gąsienicowej w dniach 8-10 maja 2021.

Na forum cisza o tym.

Ja właśnie nie widzę nigdzie niczego na stronach PKL, jedynie na profilu skialpinizm:

image.png.01eeb643f7a50fa02ef86e038729f08c.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cosworth240 napisał:

Ja właśnie nie widzę nigdzie niczego na stronach PKL, jedynie na profilu skialpinizm:

image.png.01eeb643f7a50fa02ef86e038729f08c.png

 

Na stronie fb PKLu przejawia się ta informacja w komentarzach, w kilku miejscach. Tyczki też stoją na Gąsienicowej, wczoraj widziałem. Na Goryczkowej wszystko ściągnięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gerald napisał:

Na stronie fb PKLu przejawia się ta informacja w komentarzach, w kilku miejscach. Tyczki też stoją na Gąsienicowej, wczoraj widziałem. Na Goryczkowej wszystko ściągnięte. 

Umówmy się, że kulisy (i polityka informacyjna PKL) tego otwarcia (jeżeli ono się potwierdzi) są jakieś dziwne - ja dowiedziałem się od jednego z trenerów klubowych parę dni temu, że są takie pomysły (pisałem o tym w innym wątku); są jakieś komentarze na FB, posty na Skialpinizm, tymczasem oficjalna strona www PKL wygląda TAK - zwracam uwagę na info o aktualizacji:

image.png.fc0f046c97942c27c36a90b7b3dafe60.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cosworth240 napisał:

Umówmy się, że kulisy (i polityka informacyjna PKL) tego otwarcia (jeżeli ono się potwierdzi) są jakieś dziwne - ja dowiedziałem się od jednego z trenerów klubowych parę dni temu, że są takie pomysły (pisałem o tym w innym wątku); są jakieś komentarze na FB, posty na Skialpinizm, tymczasem oficjalna strona www PKL wygląda TAK - zwracam uwagę na info o aktualizacji:

image.png.fc0f046c97942c27c36a90b7b3dafe60.png

Tak, wiem o tym. Dziwi Cię to? Bo mnie nie.

 

Na Goryczkowej tyle śniegu, że też mogłoby działać.

Parę fot z wczoraj:

IMG_20210504_163137750.jpg

IMG_20210504_152702204.jpg

IMG_20210504_163937476.jpg

IMG_20210504_145820716.jpg

IMG_20210504_155629539_HDR.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Cosworth240 napisał:

Umówmy się, że kulisy (i polityka informacyjna PKL) tego otwarcia (jeżeli ono się potwierdzi) są jakieś dziwne - ja dowiedziałem się od jednego z trenerów klubowych parę dni temu, że są takie pomysły (pisałem o tym w innym wątku); są jakieś komentarze na FB, posty na Skialpinizm, tymczasem oficjalna strona www PKL wygląda TAK - zwracam uwagę na info o aktualizacji:

Robią otwarcie dla znajomych królika, info jest roznoszone pocztą pantoflową.

Chodzi pewnie o to aby nie było zbyt tłoczno dla tych co są w "informacyjnej bańce".

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarioJ napisał:

Robią otwarcie dla znajomych królika, info jest roznoszone pocztą pantoflową.

Chodzi pewnie o to aby nie było zbyt tłoczno dla tych co są w "informacyjnej bańce".

 

Wiesz coś czy dywagujesz, wietrząc teorie spiskowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post sprzed godziny.

PKL Kasprowy Wierch

· 
Zapowiada się piękna pogoda w Tatrach! 💙🗻 Kolej linowa na Kasprowy Wierch jest czynna dla przewozu pasażerów.
🚠 Startujemy od 8:00, ostatni wjazd kolei odbywa się o 16:30, a ostatni zjazd z Kasprowego Wierchu koleją o 18:30.
 
Trasy narciarskie na Kasprowym Wierchu pozostają zamknięte. Nie prowadzimy sprzedaży skipassów i nie umożliwiamy przewozu nart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cosworth240 napisał:

Na Facebook skialpinizm pojawiło sie info, ze chcieli ale obecny stan prawny nie pozwala im jednak na otwarcie, bo jakieś tam restrykcje, które miały obowiązywać bodaj do 5go maja, jednak przedłużono - czy jakoś tak... w każdym razie jednak nici ze sprawy. 

Na pieszych i tak więcej zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gerald napisał:

Na pieszych i tak więcej zarobią.

Oni (tj. PKL) zdaje sie w ogóle zarabiają więcej w sezonie letnim niz zimowym, co jest jakimś tam paradoksem jeżeli to prawda, ale tez moze dawać odpowiedz dlaczego nie ma tam jakiegoś nieprawdopodobnego ciśnienia na poszerzanie oferty narciarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cosworth240 napisał:

Oni (tj. PKL) zdaje sie w ogóle zarabiają więcej w sezonie letnim niz zimowym, co jest jakimś tam paradoksem jeżeli to prawda, ale tez moze dawać odpowiedz dlaczego nie ma tam jakiegoś nieprawdopodobnego ciśnienia na poszerzanie oferty narciarskiej.

Podobnie jest w Koninkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Na Kasprowym warunki świetne. Do Gąsienicowej brak kolejek, do Goryczkowej 25 minut. Kolej zabiera narciarzy tylko na co drugie krzesełko. 

Zjazd do Kuźnic czynny. Na pewno od Goryczkowej, bo zjeżdżałem toboganem. Kolano rozwalone, sezon skończony :/

Za to poraz pierwszy na Kasprowym jeździłem w tak pięknym słońcu 😊

20220319_092446.jpg

20220319_092450.jpg

20220319_092539.jpg

20220319_092739.jpg

20220319_110056.jpg

20220319_110224.jpg

20220319_111955.jpg

20220319_112348.jpg

20220319_112708.jpg

20220319_124828.jpg

20220319_141054.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...