Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

W terminie 21-25.01 (sob. - środa) bujamy się grupką gdzieś na pograniczu Salzburgerlandu i Tyrolu,

czyli gdzieś między Kitzbühel, Zillertal Areną a Wildkogel, Zell am See i Saalbach.

W planach wizyta na Pucharze Świata w Kitzbühel - prawdopodobnie w niedzielę (22.01) na zjazd (DH) ...może wreszcie to zobaczę z bliska :)

a reszta jak wyjdzie - gdzie nas oczy poniosą, lub kaprys ...lub pogoda, jak ostatnio

Może ktoś tam gdzieś będzie w okolicy?

Będą zdjęcia z Kitz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą zdjęcia z Kitz?

Wrzucę może w którymś momencie jakieś fotki, choć cudów tam nie zdziałałem i widać za wiele nie było :/

Pogoda była jaka była tego dnia, dotarłem tam późno z różnych względów - byłem przekonany że odwołają przy takich opadach.

No, ale zawody musiały się odbyć to się odbyły. Od połowy trasy bo od połowy ale jednak :)

Paru ostatnich zawodników zobaczyłem, Streifą prawie całą zjechałem, foto z Cuchem ...w tle, na telebimie mam ;)

...zaliczone - ale nie do końca o to chodziło :)

Poza tym było całkiem pięknie - bajkowo zimowo (ile tam jest śniegu!) ale i częściowo słonecznie :)

*****

A co do głównego tematu wątku - od 11.02 przez kilka dni bujam się tam znów,

czyli gdzieś między Saalbach, Zell, Kitzbühel, Wildkogel a Zillertal Areną.

Może tydzień, może trochę krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Od niedzieli jeżdżę tydzień na Katschbergu a później od razu tydzień Kals-Matraii - może ktoś tam będzie bywał w tych miejscówkach?

He... ty, zdaje się, teraz wracasz a ja jadę - już dostatecznie długo nie było mnie na Katschi :)

Od piątku do poniedziałku (24-27.02) bujam się w Lungau: Katschberg, Grosseck, Fanningberg, może Obertauern.

Ktoś będzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek do Soboty - wyjazd do Korbielowa na Pilsko.

Strasznie się cieszę bo będzie małe WZF z Johnnym Narciarzem :-)

A teraz uwaga: Wyjazd do Dobbiaco do Włoch...

...do ekipy dołączył właśnie Johnny Narciarz!!!

Strasznie się cieszę Maćku :happy:

PS. Ale będzie relacja na forum po powrocie...pewnie nawet dwie :wink:

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek do Soboty - wyjazd do Korbielowa na Pilsko.

Strasznie się cieszę bo będzie małe WZF z Johnnym Narciarzem :-)

A teraz uwaga: Wyjazd do Dobbiaco do Włoch...

...do ekipy dołączył właśnie Johnny Narciarz!!!

Strasznie się cieszę Maćku :happy:

PS. Ale będzie relacja na forum po powrocie...pewnie nawet dwie :wink:

Mariusz,też bardzo się cieszę,że o mnie pomyślałeś,a mnie to zazwyczaj długo nie trzeba... :wink:

Czasu do namysłu i załatwienia urlopu dużo nie było,ale się udało.Ba!Nawet Żona sama mnie "wypychała"! :applause:

To będzie "niekończąca się opowieść"... :cheerful:

A Pilsko to dobry wybór,póki śniegu kupa.Nie ma kanap,ale za to są fajne trasy i klimat.

Marboru rozumie że to wyjazd nie rodzinny :wink:

Raczej taki męski... :wink:

Edytowane przez johnny_narciarz
Pilsko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, że się udało Johnny :happy:

...no ale po pierwszym do Ciebie telefonie, miałem stracha, że jednak się nie uda...cóż - wiara czyni Cuda :biggrin: no i trochę Cię trzeba było przekonać bardziej w tej rozmowie :rolleyes:: ...co nieskromnym zdaniem mi się udało :biggrin: :wink:

Michale i Marcinie, jutro startuję ok 5 rano z Radomia, nie wiem, o której dotrę na Stok.

Mój znak rozpoznawczy - naklejka z tyłu kasku. Na privet podam Wam numer swojego telefonu - jakby co to dzwońcie w okolicach południa.

Może uda się zrobić małe WZF :happy: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, realnie biorąc pod uwagę drogę, jaką mamy do przejechania to, zamelduję się pewnie nie wcześniej na nartach jak ok 12 (po drodze będziemy mieli małą przerwę w jeździe) oraz zakwaterowanie.

Będziemy do soboty włącznie, z Jastrzębia (w którym mam rodzinkę) nie jest daleko, więc jak nie jutro to może piątek, sobota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, że się udało Johnny :happy:

...no ale po pierwszym do Ciebie telefonie, miałem stracha, że jednak się nie uda...cóż - wiara czyni Cuda :biggrin: no i trochę Cię trzeba było przekonać bardziej w tej rozmowie :rolleyes:: ...co nieskromnym zdaniem mi się udało :biggrin: :wink:

Wiesz,wiele trza było załatwić i ustalić w krótkim czasie,łatwo nie było... :wink:

Była chwila zwątpienia,ale nie mogłem odpuścić,tym bardziej,że wiesz co mnie później czeka. :redface:

A teraz już mogę się zrelaksować i rozmyślać o raju. :angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spotkasz z Mackiem to pewnie będę z żoną niedaleko. No chyba, że będzie lało... na piątek prognozy są bardzo nieciekawe...

Mysiauek to kiedy Wy wyjeżdżacie ?

A jeśli chodzi o deszcz :mad:: to chyba w aucie prowadząc nie będzie Ci przeszkadzał ,no chyba że coś masz z dachem :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz uwaga: Wyjazd do Dobbiaco do Włoch...
Ech .... Byłem w tym miasteczku. Miło je wspominam bo był to mój pierwszy narciarski wypad do Włoch. Spokojne, ciche, sympatyczne miasteczko.

Dobiacco.jpg

Może nie ma tam zbyt wielu atrakcji ale z pewnością wart odwiedzenia jest kościół św. Jana, który jest przykładem barokowej sztuki Val Pusteria. Można to spokojnie zrobić w czasie wieczornego spaceru po miasteczku.

Dobbiaco church.jpg

A jeśli chodzi o sprawy typowo narciarskie? Dobbiaco jest znakomitym miejscem wypadowym do kilku fajnych stacji narciarskich. Najbliżej są stoki Alta Pusteria z Monte Elmo na czele. W zasięgu ręki również Kronplatz i Cortina d'Ampezzo. Ani jednego ani drugiego ośrodka nie trzeba specjalnie reklamować. Przy okazji mojego pobytu w Dobbiaco odwiedziłem wszystkie te trzy ośrodki i oprócz tego Sillian, który jest już na terenie Austrii. Ale to dosłownie rzut beretem. Jedyne czego mógłbym sobie wtedy życzyć to lepsza pogoda! (tylko jeden słoneczny dzień na cały tygodniowy pobyt!) :frown:: Tak czy inaczej zapowiada sie Wam bardzo atrakcyjny wypad narciarski. Ze zniecierpliwieniem będę czekał na relację. Życzę miłego szusowania i pozdrawiam.

57da815a14a67_Dobbiacochurch.jpg.7b8fb5e2228beec1ae7be36b2d2c4b00.jpg

Dobiacco.jpg.cc09ad1be57a7adcdc20bb7a077944be.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiauek to kiedy Wy wyjeżdżacie ?

A jeśli chodzi o deszcz :mad:: to chyba w aucie prowadząc nie będzie Ci przeszkadzał ,no chyba że coś masz z dachem :tongue:

Marcin, byleś kiedyś na Pilsku zimą jak leje? Uwierz mi, że to nic przyjemnego. A ja jeżdżę tylko i wyłącznie rekreacyjnie dla przyjemności :)

Deszcz=koniec z nartami.

Jedziemy w piątek do BB na małą imprezkę i jak rano będzie padał deszcze w sobotę to na pewno nas nie będzie. Ale... się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...