Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Snowadventure

Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych najtaniej na Podhalu!

Zapraszamy na stronę www.snowadventure.com.pl

lub na nasz funpage na Facebooku !

Oferty pojawiają się również na Groupon.pl i Citeam.pl

Oferujemy atrakcyjne ceny i przeżycie prawdziwej śnieżnej przygody!

Zimowa stolica Polski nie musi być taka droga! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schladming 20-27.01.2013

W tym terminie lokiec3 z synkiem i z ekipą będzie haratać stoki Ski Amade Schladming-Dachstein. Do Was pytanie: jak ktoś trenował dojazd przez Wrocław Kudowa - Czechy to proszę o wskazówki najdogodniejszej trasy. Chciałbym spróbować tego wariantu. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jeżdżę tak - Kudowa-Hradec Kralove-Pardubice-Chrudim-Zdirec-Havlickuv Brod-TRebon-Ceske Budejovice-Dolni Dvoriste-LInz-potem na A9 do Spittala am Phyrn i landówką B320 do Schladming.W ten piątek też lecę tą trasą-z Wrocka wyruszam ok.21-jak jedziesz w tych godzinach to mogę posłużyć za przewodnika :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.01 - 02.02, kierunek Zillertal, kwaterka w Hippach. Mam ambicję robienia większej ilości zdjęć w tym roku, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Pierwszy raz jedzie z nami moja siostra, osoba raczej początkująca i przede wszystkim chciałabym, żeby się nie zraziła. Ona jeszcze boi się bardziej nachylonych stoków więc na pierwsze dwa dni zapisała się do szkoły, a potem zobaczymy... Zaczęliśmy już końcowe odliczanie dni do wyjazdu, sprawdzamy tendencje pogodowe, sprzęt gotowy do boju :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszystko dograne :happy: na początku marca wyruszam do Sansicario we Włoszech.

Do dyspozycji będę miał 400km tras Vialattea zarówno po italiańskiej jak i francuskiej części Alp... Góry Księzycowe - brzmi nieźle :biggrin:

Mapka tras: http://www.snowtrex.pl/images/zoomify/showmap.php?nav_id=3941&value=http://images.snowtrex.com/getbild.php?id=84503&593d65a6acc20f05e8f0ed19632bf61e

Może ktoś z forum też tam się wybiera w tym terminie?

Jakieś wskazówki, od tych którzy tam byli?

Już się nie mogę doczekać tego wyjazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka Cię mega długa podróż ale będziesz zadowolony. Ja mieszkałem w Cesanie (świetny punkt wypadowy). Pewnie masz karnet Włochy + 1 dzień Francja i do Francji wybierz się jak będzie ładna pogoda. Góra księżycowa też raczej w pogodne dni. Mi najbardziej podobało się w Montgenevre i Sauze d'Olux. Na minus: wyciągi zazwyczaj powolne, brak osłon od wiatru (niektórzy mogą też narzekać na małą ilość schronisk ale mi to nie przeszkadzało). Na plus: widoki, długie zjazdy, zróżnicowane trasy.

Tutaj masz coś więcej na forum:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/15348-Sestriere-z-punktu-widzenia-baby-sittera.-)

Jak jedziesz z WT to pisz na prv jak będziesz miał pytania. Jestem świeżo po powrocie z tego regionu i jestem (z regionu) mega zadowolony!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka Cię mega długa podróż ale będziesz zadowolony.

Lecę samolotem, więc nie będzie źle z podróżą :smile:

Relację Mitka czytałem...szkoda, że nie wpada już na forum Skionline :confused::

Zapowiada się tak jak lubię...czyli, dużo podróżowania na nartach.

Karnet mam 6*Vialattea, więc nie będę skrępowany co do kierunku jazdy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę samolotem, więc nie będzie źle z podróżą :smile:

Relację Mitka czytałem...szkoda, że nie wpada już na forum Skionline :confused::

Zapowiada się tak jak lubię...czyli, dużo podróżowania na nartach.

Karnet mam 6*Vialattea, więc nie będę skrępowany co do kierunku jazdy :smile:

Z Werony do Sansicario to 4h jazdy około chyba, że dodatkowo zafundują ci podróż przez Bardonecchia to wtedy wszystko się wydłuża o godzinkę a biuro podróży potrafi takie coś odstawić. Karnet Vialattea: do dyspozycji cały obszar narciarski Vialattea bez odpinania nart (bez ograniczeń: Sauze d’Oulx, San Sicario, Claviere, Cesana, Sestriere oraz 1 dzień na stokach francuskiego Montgenevre). Dokupienie dodatkowego dnia na Montgenevre z tym skipasem to 22e. W Sansicario nie ma żadnego sklepu z tego co wiem (nie wiem czy to jest dla Ciebie przydatna informacja ale wole napisać).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Codziennie czytam relacje forumowiczów odnośnie aktualnych warunków na stokach w PL, i często okazuje się "po fakcie" że ktoś był w danym miejscu lub okolicy tym samym czasie.

Odświeżam więc ten wątek z prośbą o wpisywanie Waszych planów narciarskich.

Ja mam tak że czasem chodzi po głowie odwiedzenie jakiejś górki, ale z tego czy innego powodu odkładam to na inny, bliżej nieokreślony termin. Pewnie gdybym wiedział że ktoś z Was akurat tam będzie, miałbym dodatkową motywację by dane miejsce odwiedzić :)

Na ten weekend plan mam następujący:

Magura Małastowska w sobotę (dzisiaj) od 16-tej do końca.

Lubinka k/Tarnowa w niedzielę od 8-mej rano.

Będzie ktoś w okolicy w tym czsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dzisiaj po nartach - szybki wypad z rana na dwie godziny na Czarny Groń (Praciaki) :) . Warunki takie sobie , w nocy spadło ok. 5cm świeżego , mokrego śniegu , więc było baaardzo hamująco .Ludzi po 9-tej już dosyć sporo.

Jutro jeszcze nie wiem , ale gdzieś na pewno pojadę , w ostateczności wieczorem powtórzę Czarny Groń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 23.02. na tydzień jadę do Nassfeld :) I to chyba by było na tyle w tym sezonie... :frown::

marzec , najpiękniejszy narciarski miesiąc , a Ty masz zamiar narty schować do piwnicy ???

mam nadzieję , że jednak Twoje plany ulegną modyfikacji:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... dalej codzienne relacje i opis aktualnych warunków narciarskich a tu pusto :eek:

Ciekawe jak to sie dzieje, że nikt się nigdzie nie wybiera a potem opisuje że był :confused:: :stupid: :biggrin:

No ja rozumiem, że sponton, ale żeby wszyscy tak spontanicznie? Nie wierzę!! :cool::

Ja jutro celuję na popołudniowo-wieczorną jazdę na Lubince k/Tarnowa lub na Magurze. Ktoś będzie tu lub tu w tym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...