Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym tego nie zrobił.

To Aressi się dopominał.(w innym wątku)

Dopominałem się, przyznaję. Ale Figo - o pardon MB! - chciał się bardzo tanio wykpić! :biggrin: :stupid: A tu rejon zacny, mega warun i ogólnie full wypas! :applause: Do tego wszystkiego wytrawny narciarz, który bywał tu i ówdzie i potrafi wprawnym okiem w mig dostrzec, docenić i uwypuklić "zady i walety" wizytowanego ośrodka. Nie ma się więc co dziwić, że wszyscy czekają. Dodam przy okazji, że cierpliwie czekam na (obiecany) przejazd Seniora! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB (dawniej Figo), nie zrobiłeś sobie obowiązkowej foty z drewnianym Hermannem?? :tongue:

Hermann stoi jak stał,zamiast nartować.

Dodam przy okazji, że cierpliwie czekam na (obiecany) przejazd Seniora! biggrin.gif

"Senior pojechał na pendrive do SB" :wink: :biggrin:

SB obiecał zrobić jakiś filmik.

To będzie filmik nie jak jeździ,ale że jeździ w wieku 78 lat.

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Siostra Szparyy wróciła niedawno z VdS :)

Chciałabym Ją jakoś zmotywować do napisania króciutkiej relacji i wstawienia fotek, ale nie wiem czy sama dam radę... :)

Może byś ciężko, chyba się pogniewała na Skionline, ostatnio aktywna była ponad rok temu, żeby nie powiedzieć że to już blisko półtora roku:rolleyes::

http://www.skionline.pl/forum/member.php/6342-BeataM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jutro rano wyjazd - nareszcie- Wagrain, Flachau być może Obertauern.

Mieszkano w Wagrain pod Mozart I - pensjonat Panorama.

Wyjazd Międzyrzec Podlaski 8.00. Nocleg pewnie jak zawsze u Marcinczaka w Mikulowie. Niedziela już w scenerii śnieżno górskiej. Odległość 1200 km.

Jedziemy 2 osoby. Możemy zabrać kogoś po drodze.

Relacje z wyjazdy od poniedziałku wieczorem.

pozdrawiam anba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deja vu

Chyba będę miał deja vu.:rolleyes:: Znów SkiAmade.

Chałupa zarezerwowana,tym razem we Flachau z widokiem na Hermann Maier WeltCup Strecke.

Miała być tuż obok zielhaus ,ale... "brakło mi pary":shocked::tongue:

We wtorek szykuje się mały WZF in Flachau.

Niemniej będę się kręcił po SkiAmade przez najbliższy tydzień.

No nie sam będę się kręcił.:biggrin: Będzie również "moja lepsza część",no nie mogę napisać,że lepsza połowa.

Bo Jej to jest, troszkę a mnie duuuuużo.:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do zo!!! :)

Ja jadę do bad Hofgastein i okolic :)

Ponieważ u Kasztanów net to nadal towar luksusowy więc netu nie będę miała :) Ale postaram się coś kanałami przemycić :)

U mnie ponoć ma być "okno na świat" - zapraszamy.:biggrin:

Acha!

We wtorek od rana nartujecie chyba we Flachau albo gdzieś w pobliżu (Winkl lub Zauchensee może):stupid:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flachau-Wagrain planujemy akurat robić we środę, żeby po trasie pucharowej zjechać :) Ale zobaczymy gdzie danego dnia będą najlepsze warunki i będziemy się przemieszczać... spontanicznie:eek: Na samą myśl o robieniu czegoś bez wcześniejszego planu jestem przerażona :)

Tak czy siak jesteśmy w kuntakcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na narty do :)....(mojej wspaniałej gospodyni, jestem zazdrosny i nie podam adresu- dom ma z dwieście lat a za ten widok na góry.......) a jeździć będę w Sillian,Obertilliach,Lienz i przysiółku St. Oswald w terminie 08.02.-15.02

Jeżeli ktoś z forum będzie tam w tym terminie to zapraszam na spotkanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...