Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Mirek jest tam pewien b.fajny hotel.Tym się kobitka sugerowała :biggrin:

Dobrze że za ten wyjazd nie płace :tongue:..choć po części płace :sorrow:

Moje poczucie humoru trzeba by wrzucić na cieńsze sito.:stupid:

Ja najzwyczajniej nie lubię wyjazdów na Słowację.:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Co do tego wyjazdu to my na obecną chwilę nie możemy się umówić dokładnie na daną godzinę z racji naszych rocznych bliźniaków. Co do powrotu to tez nie bardzo bo jak coś pójdzie nie tak opiekuną dziadkom to możemy wrócić w każdej chwili. A po trzecie to jedziemy tylko na cztery godziny od 8. Ale jak coś to chętnie się spotkamy na miejscu. Tylko jeszcze dokładnie nie wiem gdzie bo dopiero badam rynek. :D

Wysłane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie troche malo konkretnie sie okresliles. Chodzilo mi o wspolny wyjazd, mam wolne 3 miejsca w samochodzie albo moge sie do kogos dolaczyc. Wyjazd w ta sobote. Do wyboru, Wisla i okolice, Jaworzyna, Bialka a nawet Chopo

k. Ktos jest chetny???

Ja bym chętnie gdzieś wyskoczył, najlepiej Szczyrk.

Jeśli będziesz jechał to wyślij mia mail z informacją ile by to wyszło i najlepiej numer telefonu to ja oddzwonię(chciałem wysłać PM z moim numerem ale poniżej 15 postów nie można).

mail: maatt212@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wypadł 3 w tym sezonie wyjazd :)

I wygląda na to, że bedzie najbardziej udany z tych 3... bo jadę do Schladming !!!:applause:

To baaaaardzo odważna teza przed wyjazdem.:rolleyes::

Oby Ci słoneczko świeciło.

Albo zabierz swoje własne ze sobą.:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Oby Ci słoneczko świeciło.

Albo zabierz swoje własne ze sobą.:applause:

Wróżka nie potrzebuje słonka. Ona sama jest takim naszym słoneczkiem, więc jak zawita do Schladming to rozjaśni nawet najbardziej fatalną pogodę.

Udanego wyjazdu.

PS: Ja od soboty jestem w Zillertalu. Znak rozpoznawczy to nalepka na kasku, choć nie skionline:confused:: , oraz cuda na kiju czyli Gopro:wink:

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżka nie potrzebuje słonka. Ona sama jest takim naszym słoneczkiem, więc jak zawita do Schladming to rozjaśni nawet najbardziej fatalną pogodę.

Udanego wyjazdu.

PS: Ja od soboty jestem w Zillertalu. Znak rozpoznawczy to nalepka na kasku, choć nie skionline:confused:: , oraz cuda na kiju czyli Gopro:wink:

Pozdrawiam

Zapewniam Cię,że wiem co piszę.:cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, niestety z pogodą mam średnie szczęście, zwykle 3+3 :rolleyes:: ale może nie będzie źle :)

Obiecali, że będzie wifi więc będzie relacja live :)

Kasia z relacją live to się nie zapędzaj :smile:

Mi już kilkakrotnie się zdażylo nic nie pisać na wyjeżdzie,chociż wifi miałem na miejscu :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wypadł 3 w tym sezonie wyjazd :)

I wygląda na to, że bedzie najbardziej udany z tych 3... bo jadę do Schladming !!!:applause:

01.03. - 08.03. jakby ktoś był to szukajcie naklejki skionline na czarnym kasku :)

ehhh, Tobie to dobrze :rolleyes:: ja marzę, żeby choć weekend nam wyszedł w marcu...

Czekam na relację :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...