Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe, niestety z pogodą mam średnie szczęście, zwykle 3+3 :rolleyes:: ale może nie będzie źle :)

A jak będzie sypać, no... tak wieczorem, czy jak to będzie... czy to będzie tak że się będzie pogrążało we śnie marząc o Słońcu, czy jakieś inne apres ski dla osłody?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy...:stupid: ja Was proszę.... :rolleyes::

Ojjj Wróżko... zdrowe Chłopy są, to im się wyobraźnia włącza zaraz.

A co do tematu wątku: jutro jadę na Podhale - noclegi pod Wielką Krokwią...

...w planach głównie Walentynki z drugą połową :wink:

A relacja live tylko ze stoków :cool:: ...właśnie się zastanawiam, które odwiedzić?

W sobotę pewnie Kasprowy - słońce ma być i mróz z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru, a skitury zakupiłeś?

Bo w sobotę to pewnie niezła kolejka do kolejki będzie, tfuuuuuuuuuu.

Nie zapeszam.

Życzę udanego nartowania no i oczywiście owocnych walentynek:biggrin::wink:

Pozdrawiam

Dzięki :smile:

Skitury, to jak dla mnie przyszłość...

Walentynik to główny cel :angel:, na pogodę nie będę narzekał...

Szukając sobie jednak celów narciarskich - rozczarowanie, że z Nosala ze szcztu zjechać się nie da :angry: ehh

W Poroninie "Suche" promocja walentynkowa - za całusa przed kasą 10% zniżki na skipass czasowy :biggrin: Nie byłem tam, to się pewnie pojawię...

Co jeszcze odwiedzę? Może Jurgów?

Jakoś pomysłów nie mam zbyt ciekawych... Tatrzańską Łomnicę chciałem zachaczyć - to pogoda nie nastraja...

Pewnie będzie spontan.

Gdyby ktoś był w okolicy, niech się odzywa na priva.

Na stoku będę w żółtych spodniach i białym kasku z szybką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wypadł 3 w tym sezonie wyjazd :)

I wygląda na to, że bedzie najbardziej udany z tych 3... bo jadę do Schladming !!!:applause:

01.03. - 08.03. jakby ktoś był to szukajcie naklejki skionline na czarnym kasku :)

Tak mi zazdrościła wyjazdu (właśnie wczoraj wróciłem).

No to teraz ja będę Tobie zazdrościł!!!

Duuuuuuużo słońca! (ale i trochę mroziku, żeby stok trzymał).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem,czekałem i się doczekałem swojego wyjazdu narciarskiego w tym roku.:rolleyes::

Od 21.02 odwiedzę znowu kraj do którego na narty jeżdzimy nader rzadko-NORWEGIA

A konkretnie NOREFJELL SKICENTER,za kilka dni kilka fotek i mały opis tej niedużej miejscowości niedaleko Oslo.Teraz jest dwa metry śniegu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem,czekałem i się doczekałem swojego wyjazdu narciarskiego w tym roku.:rolleyes::

Od 21.02 odwiedzę znowu kraj do którego na narty jeżdzimy nader rzadko-NORWEGIA

A konkretnie NOREFJELL SKICENTER,za kilka dni kilka fotek i mały opis tej niedużej miejscowości niedaleko Oslo.Teraz jest dwa metry śniegu

No to relacja obowiązkowo z takiego rodzynka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to relacja obowiązkowo z takiego rodzynka![/quote

To oczywiste,macie jak w banku-01.03 wracam i zabiorę się za opis,chyba że po wygranej Justyny na 30km zapuszkują mnie tam na stałe.

Może gdzieś po drodze znajdę neta to szybciej się odezwę-pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że międzyinnymi razem z Kolegami Kmarcinem i Bumerem na początku marca wybieramy się do Scheffan - nocleg, 200m od gondolki Brandstadl.

Region Skiwelt, czyli ok 280km tras narciarskich.

Prawdopodobnie wykupimy skipassy "All star card", co umożliwi nam nartowanie 4ro dniowe we wspomnianym wyżej regionie oraz 2 dni w ośrodkach Kitzbuhel.

Ponieważ nie będziemy mieli dostępu do internetu, obszerna relacja - po powrocie :happy:

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie również miło że oprócz mnie niejaka Wróżka-Katarzyna będzie od 1 marca w Schladming i już jesteśmy umówieni :proud:

My zaczynamy w Obertaauern,przez Zauchensee,widokowy,prawie beztrasowy,ale jakże piękny płaskowyż Dachstaina no i oczywiści Schladming :smile:,ilości tras nie pisze bo :stupid:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie również miło że oprócz mnie niejaka Wróżka-Katarzyna będzie od 1 marca w Schladming i już jesteśmy umówieni :proud:

Ja to bym się Marcinie mocno zastanowił...

...uwielbiam naszą Wróżkę, ale na wyjeździe Ci grozi:

Po pierwsze...pochłanianie niewyobrażalnej ilości ciasteczek i innych smakołyków, w każdej napotkanej knajpce... :wink: :happy:

Po drugie...zostaniesz wyjeźdżony po tamtejszych stokach i oprowadzony, po każdym centymetrze, bo to Wróżkowy ulubiony teren narciarskich "molestacji" :rolleyes::

...a po trzecie i ostatnie - zostaniesz obfotografowany z każdej strony i na koniec zaczarowany Schladming, w tylko znany Wróżką sposób...co grozi Ci niezliczoną ilością powrotów w to miejsce :stupid:

...może to jeszcze przemyślisz i zrezygnujesz? :biggrin:

PS. Od dzisiaj zostałeś taki sam "niebieski" na forum jak ja...czyżbyś jadł jakieś gumijagody?

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się Marcinie mocno zastanowił...

...uwielbiam naszą Wróżkę, ale na wyjeździe Ci grozi:

Po pierwsze...pochłanianie niewyobrażalnej ilości ciasteczek i innych smakołyków, w każdej napotkanej knajpce...

E,tam!

Nic nie grozi.

Wystarczy Wróżkę zaciągnąć "na chatę" jak ja to zrobiłem we Flachau.:wink: :tongue:

Tyle,że Wróżka miała braterską obstawę,a ja byłem pilnowany przez moją żonkę.:cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze...pochłanianie niewyobrażalnej ilości ciasteczek i innych smakołyków, w każdej napotkanej knajpce... :wink: :happy:

... co znaczy "w każdej napotkanej knajpce"?

To że większość moich fotek to fotki przy jedzeniu wynika z prostego faktu - na stoku to się jeździ, a nie pozuje do zdjęć.

Jak robię zdjęcia na stoku to są to tylko szybciutkie fotki widoczków i jazda dalej.

Zatem jedynym czasem na robienie zdjęć w czasie narciarskiego dnia to przerwa na papu.

To tak w ramach wyjaśnienia dla niezorientowanych... (już gdzieś to pisałam, ale widać nie wszyscy czytają).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Potwierdzam, od lat zawsze jak Kasia jest na nartach to posyła mi numer karnetu, nie robię akurat zrzutów wykresów, ale ta średnia przebiegów jest zawsze ponad 50 km, czyli nie mało, choć przerwa obiadowa zazwyczaj ponad godzinna, jak dla mnie to długo, no ale ja nie żyję jedzeniem:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co znaczy "w każdej napotkanej knajpce"?

Wróżko, po tonie Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie spodobał Ci się żart, który na dole napisałem w stronę marcinna - proszę uwierz, że nie było to moją intencją Ciebie zdenerwować (Twoje relacje i fotki zawsze były dla mnie inspiracją, czego nigdy nie kryłem - co zresztą niedawno w którymś z wątków wyraziłem w Twoją stronę).

A jak się tak stało, że uraziłem Cię - to bardzo przepraszam. A SB poproszę o wykasowanie poniższego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...