Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

..czy opłaca się zrobić około 180km więcej przez Niemcy kupić jedną winietę czy Czechy i Austria chociaż tu chyba też będzie konieczna winieta na Niemcy

W tym roku nie ma opłat w Niemczech (http://www.pzmtravel.com.pl/informacja-o-oplatach-drogowych.html; http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1463319,Oplaty-za-autostrady-w-Niemczech-pozniej-Przez-spor-z-KE), a jadąc przez Niemcy i tak musisz kupić winietkę na A.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Flachau Wagrain 17-22 styczeń.

W tych dniach można będzie mnie spotkać w tym ośrodku. Jeśli ktoś ma ochotę na wspólne pywko lub jeszcze lepiej pojeżdżenie na nartach, info tu lub PW.

PS Wali śniegiem aż miło. Przynajmniej krawędzie będą dłużej trzymać. No i sama jazda po naturalnym jest dużo przyjemniejsza.

Pozdrawiam.

PS Juras i Mifilim mam wasze telefony. Powinienem się odezwać jak będę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych dniach można będzie mnie spotkać w tym ośrodku. Jeśli ktoś ma ochotę na wspólne pywko lub jeszcze lepiej pojeżdżenie na nartach, info tu lub PW.

PS Wali śniegiem aż miło. Przynajmniej krawędzie będą dłużej trzymać. No i sama jazda po naturalnym jest dużo przyjemniejsza.

Pozdrawiam.

PS Juras i Mifilim mam wasze telefony. Powinienem się odezwać jak będę na miejscu.

spoko. się zdzwonimy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 stycznia do 23 włącznie ja, artix, kmarcin, expat + jeszcze kilka fajnych osób będziemy się kręcić po Skicircus. Kwaterujemy w Viehhofen - gdyby ktoś się wybierał, był w tym okresie i chciał się spotkać - prośba o pisanie na priv.

No panowie fajny wyjazd wam się szkuje :applause:

Ps.Będzimy rodzinnie tydzień po Was

Tak więc szkoda że się miniemy,ale są i plus

Wasza,znaczy Mariusza, relacja na bieżąco co gdzie i kiedy :wink:

No i po powrocie relację będę miał z głowy :biggrin:

Oczywiście gdyby ktoś był w tym okresie 24-31 stycznia pisać na priv,pograndzimy

Edytowane przez marcinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innsbruck i okolice

Tak się składa, że mogę gościć w Innsbrucku. W związku z tym zakładam przedłużenie pobytu i nartowanie. Mam więc do Forumowiczów pytanie, co w okolicach Innsbrucka polecacie? Z mapy wyczytałem następujące ośrodki narciarskie: Innsbruck Igls, Tulfes, Mieders, Schick 2000, Axamer Lizum. Jeśli ktoś z Was był w w/w ośrodkach proszę o info i opinie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzimy rodzinnie tydzień po Was

Tak więc szkoda że się miniemy...

Szkoda, że nam się terminy nie zgrały :frown:: Byłoby miło poszusować razem - poznać Rodzinkę Twoją :happy:

no to sobie pojechałem :frustrating: :sorrow: :angry:

Marcin - cóż? Takie życie - gdybyś przewidział chorobę syna, to byś inaczej zaplanował ten wyjazd - niestety nie wszystko jest takie proste jak widać.

Bardzo żałuję, że Was nie będzie razem z nami :sorrow:

Mam nadzieję, że jeszcze to sobie jakoś odbijemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie pojechałem :frustrating: :sorrow: :angry:

Choroby przychodzą w najmniej odpowiednim czasie.Za tydzień wyjeżdzam (Dolina Aosty) i też zaczeły sie duże problemy z zatokami. Trzeba być twardym . Tak czy tak pojadę . Dwa lata temu było podobnie i niestety odpokutowałem to dosyć poważnymi chorobami bo w ciagu 4 miesięcy (marzec-czerwiec) miałem dwa razy silne zapalenie oskrzeli, podejrzenie rozedmy płuc (po spirometrii na szczęście wykluczone) ,no i przewlekłe zapalenie zatok (to już od ponad 20 lat). W lecie się poprawiło ,poszedłem do roboty (dodatkowo bo na górniczej emeryturze) no i oczywiście zima 2014/20115 siedemnaście razy na nartach w tym 6 dni w Alpach. Stary jestem to czy ,,rok dłużej pociągnę czy nie'' mała róznica a co człowiek przeżyje to jego.O dzieci trzeba lepiej dbać. W zeszłym roku nawet olałem lekarzy.Nie byłem ani razu . Mam lekarza w rodzinie i lekarstwa jakie chcę...tu sza. Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek ja gdybym był chory to nic nie stało by na przeszkodzie, żebym pojechał, ale syn 7 lat rozchorował się, coraz gorzej i więcej kaszle od wczoraj, coraz większy katar i bez sensu jest jechać, wydać dodatkowo z 1700zł na karnety, 800zł na paliwo i winiety i jeszcze jakąś kasę na jedzenie i inne rzeczy na miejscu jak nie wiadomo czy nie spędziłoby się tego czasu zamiast na stoku to w pokoju, a jak na stoku to 2 czy 3 dni po 2-3 godziny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 stycznia do 23 włącznie ja, artix, kmarcin, expat + jeszcze kilka fajnych osób będziemy się kręcić po Skicircus. Kwaterujemy w Viehhofen - gdyby ktoś się wybierał, był w tym okresie i chciał się spotkać - prośba o pisanie na priv.

A Maria Alm ( Hochkoenig's Winterreich) też planujecie odwiedzić ? Byłoby jakieś spotkanko na stoku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 stycznia do 23 włącznie ja, artix, kmarcin, expat + jeszcze kilka fajnych osób będziemy się kręcić po Skicircus. Kwaterujemy w Viehhofen - gdyby ktoś się wybierał, był w tym okresie i chciał się spotkać - prośba o pisanie na priv.

Ech,że nie mogę jechać z Wami... :sorrow:

Miłej zabawy!Oby śniegu i słońca Wam nie brakło! :cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syn 7 lat rozchorował się, coraz gorzej i więcej kaszle od wczoraj, coraz większy katar i bez sensu jest jechać...

A co lekarz na to? Bo nasz zazwyczaj mówi "do wyjazdu przejdzie", albo "w górach szybko minie" :biggrin:

Może trzeba zmienić lekarza..? :wink:

Tak, czy inaczej- dużo zdrówka życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co lekarz na to? Bo nasz zazwyczaj mówi "do wyjazdu przejdzie", albo "w górach szybko minie" :biggrin:

Może trzeba zmienić lekarza..? :wink:

Tak, czy inaczej- dużo zdrówka życzę.

Do wyjazdu nie przejdzie, bo wyjazd miał być o 5 rano, czyli za w sumie za kilka godzin :frustrating: Lekarz dziś do południa odradził wyjazd i miał rację, bo kaszel go męczy niemiłosiernie coraz bardziej :frustrating: No nic, rezerwację odwołałem, prawie 1000 zł w plecy, rozpakowaliśmy wszystko co było już przygotowane, mam nadzieję, że młody dojdzie do siebie może na drugi tydzień ferii, a ja póki co będę ujeżdżał świętokrzyskie górki i na dobicie spoglądał w kamerki w SkiCircus. Żal straconego wyjazdu jest cholerny, no ale cóż zrobić.

Marboru, Artixowi, Expatowi i całej ekipie zostaje mi tylko życzyć pięknej pogody, świetnych warunków na trasach i mega wyjeżdżenia się no i przy okazji poprosić o bardzo obszerną relację :smile: A swoją drogą w SkiCircus i tak kiedyś zawitam :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...