Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
  • 9 months later...
3 minuty temu, marcinn napisał:

No panie i panowie weekend zbliża się wielkimi krokami pisać gdzie kto jutro uderza :)

Ja miałem być na Chopku ale niestety nie dla psa kiełbaska O.o i na parę godzinek jedziemy z córą do naszej Wisełki,rozjeżdzić się na Siglanach

Kamień z serca Marcinku bo się umawiałem a nie jadę. Warunki się poprawiają więc zaczynam w Korbielowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

Michał jakaś inna propozycja z szybkim dojazdem z naszych stron? Nawet nie orientuję się co poza Białką ruszyło.

chyba tylko tam. Zbyszek pisał, że jest OK 

"Dziś wybrałem się zadebiutować na Słotwinach i mimo wysiłków służb porządkowych w czarnej Vectrze,które usiłowały mi w tym przeszkodzić,dotarłem.Po drodze musiałem niestety obejrzeć film,na którym moja technika jazdy na błocie pośniegowym nie spodobała się służbom i wysłuchać wyrzutów.Nigdy ich na tej drodze nie spotkałem,więc się nie spodziewałem.Spotkałem za to na stoku kolegę z forum.

Gdy już dotarłem,okazało się,że było warto,bo prawie bez przetarć i bez ludzi dało się pojeździć przez 2 godziny.Jutro powtórka.

Słotwiny Arena niestety jak plac budowy,więc pewnie dopiero na święta otworzą."

na pewno dojedziesz też szybciej niż do Białki

Edytowane przez mifilim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leitner napisał:
2 minuty temu, mifilim napisał:

chyba tylko tam. Zbyszek pisał, że jest OK 

"Dziś wybrałem się zadebiutować na Słotwinach i mimo wysiłków służb porządkowych w czarnej Vectrze,które usiłowały mi w tym przeszkodzić,dotarłem.Po drodze musiałem niestety obejrzeć film,na którym moja technika jazdy na błocie pośniegowym nie spodobała się służbom i wysłuchać wyrzutów.Nigdy ich na tej drodze nie spotkałem,więc się nie spodziewałem.Spotkałem za to na stoku kolegę z forum.

Gdy już dotarłem,okazało się,że było warto,bo prawie bez przetarć i bez ludzi dało się pojeździć przez 2 godziny.Jutro powtórka.

Słotwiny Arena niestety jak plac budowy,więc pewnie dopiero na święta otworzą."

SON ;) 

Prawdopodobnie jednak wylądujemy w Tyliczu. Na kamerce - zero ludzi na stoku, przy krześle również brak kolejek.

Master-Ski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...