Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jadę na narty do ...


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tylko ja jeżdżę na narty i informuję o tym szanownych forowiczów. No to zaczynam sezon od 15 grudnia 2019 będę przez sześć dni orał stoki Serfaus Fiss Ladis. Śniegu po kokardę. 120 km tras otwarte. Zobaczymy co się zmieniło przez dziewięć lat. Bo byłem tam dziewięć lat temu, jak jeszcze w Polsce mało kto wiedział co to za ośrodek. Można powiedzieć, że w grudniu to takie trochę freeski 156 Eu karnet na sześć dni. Taniej jak na Chopoku w sezonie. Jakby kto był w tym czasie w okolicy to dajcie znać. Relacja będzie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę :) Od soboty zaczynam w Szczyrku 🤣 w następny weekend Chopok, potem do końca stycznia pokręcę się po stokach w Beskidach. Od 1 lutego 10 dni w Madonna Di Campiglio , będę z małżonką ćwiczył w alpejskich warunkach  :P Potem znowu, Szczyrk pewnie ze dwa razy Chopok i z pięć razy Kaspruś :D No i w miarę możliwości codziennie na wieczornej w BSA lub TMR :D 

Do zobaczyska na śniegu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, zazdroszcze Wam, szwagier jedzie w styczniu do Nassfeld i mnie namawiał, ale syn pierwszy raz jedzie na obóz na Kaniówkę do Białki i boję się o niego więc i ja jade w niedzielę do Białki. Oczywiście będziemy oddzielnie, ja tylko gdyby mały nie dał rady. Niestety pogoda ma być kiepska i chyba będę dojeżdżał do Łomnicy żeby w miarę dobrych warunkach pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 19:25, pasazer85 napisał:

To i ja się pochwalę :) Od soboty zaczynam w Szczyrku 🤣 w następny weekend Chopok, potem do końca stycznia pokręcę się po stokach w Beskidach. Od 1 lutego 10 dni w Madonna Di Campiglio , będę z małżonką ćwiczył w alpejskich warunkach  :P Potem znowu, Szczyrk pewnie ze dwa razy Chopok i z pięć razy Kaspruś :D No i w miarę możliwości codziennie na wieczornej w BSA lub TMR :D 

Do zobaczyska na śniegu ;) 

Ma Madonnie będę dopiero w marcu , ale w styczniu mam Ankogel i Nasfeld na tapecie, ośrodki TMR pewnie będę odwiedzał sporadycznie po dzisiejszym doświadczeniu, oczami wyobraźni zobaczyłem tłumy które kupiły sezonowke w promo, za ciekawie to nie wyglada niestety, dokładając nowy idiotyczny pomysł z priority line, kolejka wydłuża sie dwukrotnie ... , zalecam nervosol w tym sezonie w TMR i zaplanowanie gipsu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 27.12.2019 o 21:48, leitner napisał:

Od jutra do 1.01 włącznie będę się kręcił po Krynicy. Nie codziennie narciarsko, ale gdzieś tam będę. Następnie od 3.01 do 6.01 w okolicach Małego Cichego, Bachledovej Doliny itp. ;) 

Jeździłeś może wczoraj / dzisiaj gdzieś w Krynicy? Na kamerkach widzę że tłok straszny. Najlepiej jeszcze chyba wyglądają Słotwiny ale nie arena, może jutro się wybiorę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Cześć Wszystkim!

Jutro wyruszamy we dwóch na Czantorię. Mam jedno wolne miejsce w aucie, wyjazd 7, jeździmy do 14-16 i powrót do Katowic. 

Jeśli jesteś chętny/chętna na towarzystwo dwóch normalnych, nierzadko wesołych 38  latków lub szukasz towarzystwa na szusowanie po czerwonej, zapraszam do kontaktu: 501 trzy trzy 9 zero osiem 6 

Ps. Zamierzam w najbliższych tygodniach dość często pojawiać organizować wypady do Ustronia, Korbielowa i Szczyrku, więc cała akcja do szybkiego powtórzenia! :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lika, skoro droga, którą jadę nie jest oczywista, to jaką inną trasą można jechać, prócz jedynej sensownej, najszybszej i jednocześnie najkrótszej drogi na trasie Katowice - Ustroń?? :)

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem fragment o powrocie do Katowic :)

Jutro Szczyrk (wyjazd o 7) lub Pilsko wyjazd o 6), mam 2 wolne miejsca w aucie. Wyjazd z Kato i mogę również zabrać kogoś po drodze. 

501-399-086 sms lub tel do 23 

Edytowane przez Tomassimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

No i noga NARESZCIE się zrosła (złamana na Moltku 20.02.2022) , po 17 miesiącach. Wiem, wiem - jechałem za szybko ,moja wina ( nie ruska którego poniosło i wypchnął mnie z trasy - gdyby nie prędkość może bym wyrobił  a tak mea culpa ,mea maximum culpa) . Ale nie w tym rzecz. mam już zabukowany apartament w Finkenberg od 13.01 - 20.01. A potem jeszcze 2 tygodnie (jeden w lutym a drugi w marcu ) w Liptowskim Mikulaszu czyli Chopok.

O Sprytnej sezonówce nawet nie wspomnę 🙂 . Czyli znowu szykuje się minimum 50 dni na nartach. Z tym że w tym roku to ze względu na "rehabilitację" nogi raczej będzie jazda widokowa, tzw. zwożenie tyłka . Ale i tak cholernie się już cieszę .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...