Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Droga pomiędzy Mikulovem a Wiedniem


Kowal79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Miła wiadomość :)

W niedzielę, 31 Października 2010 r.most łączący S5 z S33 zostanie włączony do ruchu.

http://www.asfinag.at/unternehmen/s-33

http://www.asfinag.at/c/document_library/get_file?uuid=b7fbe2ff-c9c0-436d-be75-63bf32790e2f&groupId=10136

Właśnie o tym pisałem: http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?p=107716&postcount=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Miła wiadomość :)

W niedzielę, 31 Października 2010 r.most łączący S5 z S33 zostanie włączony do ruchu.

Kilka zdjęć dla tych, którzy jeszcze nie jechali nową obwodnicą Wiednia i nowym mostem przez Dunaj. Myślę, za na minięciu Krems zyskaliśmy ok. 15 min jazdy na nartach.

Dojazd do rozjazdu na Graz, Wiedeń i St. Polten - trzymamy się prawego pasa

autostrada-a5-p4066633_12420.jpg

Wjazd na rozjazd Graz, Wiedeń i St. Polten - trzymamy się prawego pasa mocniej

autostrada-img_1292.jpg

Po drodze mijamy kilka tuneli

autostrada-img_1298.jpg

Tutaj jedziemy i jedziemy i jedziemy przez tunel - Uwaga 100 km/h

autostrada-img_1301.jpg

Za tunelami skręcamy w prawo na Pragę!!!

autostrada-img_1309.jpg

Po ok. 10 km skręcamy w prawo w okolicach Stockerau na Krems - St. Polten - nie przegapcie, bo zawrócic można za ok. 10 km

autostrada-img_1326.jpg

Tu trzymamy się lewych pasów i dojeżdżamy do nowego mostu na Dunaju. Miodzio! Chwila i jesteśmy daaaleko za Krems

autostrada-img_1344.jpg

Edytowane przez JC
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy moja nawigacja już to widzi ??? Jak to wydrukować dla osobistej ręcznej nawigacji ???

Już masz gotowe. Trzeba przyznać, że Google szybko działa, bo jest już nowy most na Dunaju.

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Mikulov,+Czechy&daddr=st.polten&hl=pl&geocode=FV676AIdoOH9ACkllhywN80SRzHAchVmD68ABA%3BFQqH3wIdmp7uACmJOHGEQYdtRzHgHuYtV5cABA&mra=ls&sll=37.0625,-95.677068&sspn=32.38984,86.572266&ie=UTF8&ll=48.451066,16.067505&spn=0.847076,3.751831&z=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak jechałem w ubiegłym tygodniu do Kaprun zauważyłem, że Austriacy zaczęli przygotowania do budowy drugiego odcinka autostrady Wiedeń - Mikulov! :)

I jeszcze jedno przy okazji. Czesi ostro się zabrali za budowę odcinka drogi od Frydka Mistka do miejsca gdzie zaczynają się dwa pasy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Pewnie nawet nie zauważył ...tak przemknął:)

Wiesz... ja pytam tak z przekory, choć znam jego zdanie bo po południu rozmawialiśmy na skaypie i mówiąc delikatnie był mocno niezadowolony, stwierdzał fakt że w kierunku Karyntii, Graz to ok, ale w kierunku Tyrolu to w dalszym ciągu pozostaje najszybsza droga na Znojmo i ja zresztą jestem tego samego zdania:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo, a jak droga w kierunku landu salzburskiego przez Mikulov?

bo wim że miałeś po praz pierwszy testować tą trasę;)

S1 jest pięknie zrobiona,ale.....to wracanie się spod Wiednia do Stockerau w stronę Znojmo jest "męczące".(jak se pomyśle gdzie już bym był :rolleyes:)gdybym jechał od razu przez Znojmo.

Dodam,że navi do Flachau nakazuje jechać Mikulov,S1,A22,A2,S6,A9 i na Schladming,Radstad,Flachau

Ja pojechałem "dobrowolnie" S1,S5,A1,A10 bo chciałem zaliczyć ten nowy odcinek.

Z pewnością jeśli będę się musiał kierować na A1 to za Brnem "po staremu',wytnę na Znojmo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pomóżcie mi prosze rozwiać i moją wątpliwość. Jadę po raz pierwszy do Austrii samochodem jako kierowca. Konkretnie z Zabrza do Saalbach. Czy droga którą wybrałem jest najodpowiedniejsza?

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Zabrze&daddr=49.86324,18.75119+to:48.522149,16.084443+to:Saalbach&hl=pl&geocode=FcDl_wIdt6UeASm5PHeHdjIRRzHz8KYR1itRyQ%3BFUja-AId1h4eASmrJE8MBakWRzHbkRJhOGkKKQ%3BFaVj5AId2231ACnzoC6zRGhtRzG46pOnmGqWbg%3BFSwc0wId2tzAACnPAaOx0P92RzHXHIz5_S3BlQ&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=9&via=1,2&sll=49.839754,18.555908&sspn=1.351525,3.56781&ie=UTF8&z=9

Konkretnie mówiąc mam trzy wątpliwości:

1. Czy jechać przez Cieszyn, czy na Wodzisław Śląski i Chałupki a później na Ostrave?

2. Znojmo czy Mikulov

3. Czy za Saalzburgiem na A10 przez Bischofshofen czy przez Niemcy i na Lofer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ja zawszę jadę przez Cieszyn.

2. Mikulov jest mi bliższy

3.tutaj niestety Ci nie pomogę :).

Sam mam też jedno pytanie, każdy kto jechał już drogę od Mikulova do Wiednia zauważył nowy McDonald :D jeśli jedziemy w kierunku Wiednia jest on po lewej stronie i mam takie pytanie. W styczniu gdy pożywiałem się w nim nie działało mi wifi w telefonie :/ niby darmowe , w telefonie otwarł mi się tylko regulamin - nic do klikania . Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa jest w miarę prawidłowa,tzn.w ogromnej większości.

Wybrałbym jednak z Zabrza do Gliwic i na Ostravę.

Zaraz za granicą wskakujesz na D1 -dalej tak jak sobie to wybrałeś.

I ja jestem za jazdą przez Znojmo.

Dalej w Austrii A10 itd.

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zauwazyc w spozywczaku:).Widzę ze od co najmniej roku w Niemczech spozywka zauwazalnie tansza niz a Austrii(i oczywiscie Italii). Jezeli zaopatrujecie się po drodze w cokolwiek do jedzenia, a co wazniejsze picia:D, warto zjechac za Rosenheimem na zjazd Branneburg /Degendorf. W odleglosci 1,5km fajny duzyyyy spozywczak(nazwy nie pomnę) a obok Getrankemarkt:cool:

Aha Wazne: Po zjezdzie z autostrady na krzyżówce w lewo:).

Jezeli chcecie to podpowiem tez gdzie tankowac:D:D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa jest w miarę prawidłowa,tzn.w ogromnej większości.

Wybrałbym jednak z Zabrza do Gliwic i na Ostravę.

Zaraz za granicą wskakujesz na D1 -dalej tak jak sobie to wybrałeś.

I ja jestem za jazdą przez Znojmo.

Dalej w Austrii A10 itd.

Czy Zanim wjadę za granicą na autostrade w Ostravie kupię gdzieś winietę po stronie czeskiej? i tak samo za Znojmem? Bo w Cieszynie i za Mikulovem to nawet zdjecia na forum są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...