Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Droga pomiędzy Mikulovem a Wiedniem


Kowal79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lb2635 napisał:

Dzięki Zbyszku za podpowiedź. Czytałem o tym barze wcześniej w internecie, lecz nie byłem pewien czy nadal funkcjonuje całodobowo.

Pozdrawiam

A czy ktoś się orientuje czy cena winiety na AT w tym barze odpowiada cenie "nominalnej", czy dobijają sobie jakieś dziwne marże???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz za granicą już po stronie austriackiej jest mała stacja benzynowa po prawej stronie, zawsze tam kupuję winietę, ceny są zgodne z rzeczywistym cennikiem winiet austriackich, nic nie doliczają "od siebie".

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2018 o 10:30, rafalc napisał:

Przy płatności gotówką cena standardowa, płatność kartą doliczają prowizję.

 

Kilka dni temu miły Pan poinformował wskazując na wielki niemiecki napis - że za winiety płaci się tylko gotówką.

Nie ma jednak problemu, przy wejściu do w/w jest bankomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, paypal said:

Kilka dni temu miły Pan poinformował wskazując na wielki niemiecki napis - że za winiety płaci się tylko gotówką.

Nie ma jednak problemu, przy wejściu do w/w jest bankomat.

No to coś się zmieniło, 20.01 były terminale do kart i Pan ostrzegł,że przy płatności kartą dolicza prowizję. Generalnie trafiłem tam przez pomyłkę, bo chciałem zrobić ten zakup na stacji BP, która jest kilka metrów dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 27.01

35 minut temu, rafalc napisał:

No to coś się zmieniło, 20.01 były terminale do kart i Pan ostrzegł,że przy płatności kartą dolicza prowizję. Generalnie trafiłem tam przez pomyłkę, bo chciałem zrobić ten zakup na stacji BP, która jest kilka metrów dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

https://40ton.net/trasa-brna-wiednia-bedzie-zamknieta-dla-ciezarowek-most-ktory-grozi-katastrofa/

 

Czesi na razie nie podają kiedy konkretnie pojawi się ograniczenie. Ma to jednak nastąpić w najbliższych dniach. Ponadto, w 2019 roku, droga nr 52 zostanie tutaj zamknięta całkowicie. Przez sześć miesięcy nie będą mogły jeździć nawet samochody osobowe, gdyż Czesi będą wówczas stawiali nową przeprawę.

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
18 godzin temu, JC napisał:

Austriacy budują ostatni odcinek autostrady łączącej Wiedeń z granicą w Mikulovie.

zdjecie zrobiłem wczoraj tuż po przejechaniu granicy 

(Ciach)

Przy czym tzw. obejście Drassenhofen, ten obecnie budowany 5km odcinek ma być póki co drogą jednojezdniową. Będzie to na pewno usprawnienie, bo będzie omijać wiochę i nie będzie skrzyżowań lub świateł, ale Austriacy stwierdzili, ze do czasu do póki Czesi sie nie ogarną i nie zaczną sami budować, to nie ma sensu budować tego w standardzie autostrady. Druga nitka dopiero więc dojdzie w przyszłości.

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

https://trans.info/pl/zamknieta-glowna-droga-z-brna-do-wiednia-roboty-potrwaja-az-do-grudnia-176666

 

Zamknięta główna droga z Brna do Wiednia. Roboty potrwają aż do grudnia
Agnieszka Kulikowska - Wielgus


Droga z Brna do Wiednia została zamknięta na czas robót. Remont potrwa aż 9 miesięcy. W tym czasie kierowcy muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami.

Fragment drogi I/52 z Brna do Wiednia został zamknięty w środę 11 marca. Czeska Dyrekcja Dróg i Autostrad rozpoczęła remont zniszczonego mostu (będącego fragmentem I/52) nad zbiornikiem wodnym Nové Mlýny. Droga międzynarodowa wiodąca do Wiednia będzie nieprzejezdna aż do 11 grudnia – donosi czeski portal zdopravy.cz

5ddff5ba5e1b8237bc6577cad62.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...