Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Red Bull Zjazd na Krechę powraca do Zakopanego


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę sobie dzisiaj rano autem i słucham Radia Zet.

I co słyszę:

"DZISIAJ ZAPRASZAJĄ NA RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ Z KASPROWEGO"

i jeszcze słyszę, że są świetne warunki narciarskie na Górze :eek:

I jeszcze zapodają, że najlepszy portal narciarski w PL to skionline.pl :rolleyes:

To ja już nie wiem w co wierzyć, a w co nie :eek::eek::eek:

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... natomiast warunki polepszają się znacznie, jest duży świeży opad i myślę, że może już jutro, albo za parę dni będzie na Kasprowym niezła jazda.

Żeby nie było, że nie mówiłem :D

Ja na Górze będę na przełomie marca i kwietnia. Wtedy śnieg będzie :D

I kto tu jest najstarszy góral ;)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest już na stronie. Trochę późno.

Tak działa właśnie dział promocji Red Bull!!! Info o zawodach otrzymałem, jak wiele innych informacji o działaniach Red Bulla.

Niestety nikt sie nie pofatygował wysłać do naszej redakcji informacji o odwołaniu imprezy!!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niestety nikt sie nie pofatygował wysłać do naszej redakcji informacji o odwołaniu imprezy!!! :mad:

To po co się tu męczymy i podsyłamy Dyrekcji nowinki.

Na miejscu smiths23'a to bym się obraził za tego NIKTA :eek:

"Z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę.

Od początku sezonu trasa z górnej stacji kolejki na Kasprowym Wierchu do Kuźnic była zamknięta. Po ostatnich opadach śniegu mieliśmy nadzieję, że warunki poprawią się na tyle, że uda się przeprowadzić zawody. Jednak dziś mamy już potwierdzenie, że nie uda się przygotować trasy przejazdu dla zawodów. Śniegu jest po prostu za mało. Prognoza pogody też nie daje złudzeń na zmianę sytuacji w najbliższym czasie. Tym samym jesteśmy zmuszeni do odwołania Red Bull Zjazd na Krechę w tym roku. W tej sytuacji bezcelowe jest też organizowanie eliminacji na Polanie Szymoszkowej.

Jest nam bardzo przykro, że nie uda nam się spotkać z Wami w tym roku. Przygotowywaliśmy się bardzo starannie do zawodów i do ostatniej chwili staraliśmy się doprowadzić do ich przeprowadzenia. Jednak natura nie dała nam tym razem szansy.

Pozdrawiamy

Ekipa Red Bull Zjazd na Krechę"

no to pojechalismy:mad:

Prezes napisz chociaż, że po prostu Ci umknęło :D:cool:;)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek w RMFie słyszałem że jednak odwołany. Tylko cały komunikat brzmiał tak zachęcająco jakby właśnie zjazd miał się odbyć, dopiero na końcu podali że odwolują.

Z drugiej strony mogliby coś takiego zrobić na Pilsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest już na stronie. Trochę późno.

Tak działa właśnie dział promocji Red Bull!!! Info o zawodach otrzymałem, jak wiele innych informacji o działaniach Red Bulla.

Niestety nikt sie nie pofatygował wysłać do naszej redakcji informacji o odwołaniu imprezy!!! :mad:

nie bede juz siebie cytowal bo zrobil to Misal:) rzucilem info na strone bo sledzilem non stop sytuacje z zawodami.. szkoda ze sie jednak nie odbyly:)

a obrazal sie nie bede bo nie ma o co:P choc jakies naklejki na kask moglyby sie przydac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojeździlismy :mad: kurde, naszczescie znalazłem dobrą alternatywę na red bulla i udałem się na słowację. Smiths oczywiscie wolał wozic dupsko na wierchomli niz potowarzyszyc i posmigac na bramkach ale cóż :D:D:D Nie, no żartuje sobie, trzeba tez czasami sie na odmiane poslizgać ;D Szkoda tego red bulla, ale w tym roku wiele osób z AMP i AZS się na to napaliło no i sporo czechów czy słowaków wiec konkurencja zacna... Szkoda, czekamy na nastepny rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko spoko, jade w piatek do Włoch - tam sa ustawiane takie giganty gdzie ze euro mozesz jeden przejazd wykonac:P wezme duzo drobnych haha

No to miłego :D wygląda na to, ze w Polsce sezon się przedłuży bo ponoć od piątku ma być śnieg :eek::confused: w niedziele 21 marca mam zakończenie sezonu, wiec moze cos z tego jeszcze będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...