Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie Na Narty


jusia

Rekomendowane odpowiedzi

Jusiu,

Daj znać czego chociaz w ogólnym zarysie poszukujesz. Wątkow tez wcześniej sporo było. Podstawowe informacje to czy:

  • chcesz jechać do dużego ośrodka czy małego
  • wysoko czy nisko
  • blisko czy daleko
  • drogo czy tanio
  • ośrodek gdzie tradycyjnie jezdzi dużo rodaków czy mało
  • spokojny rodzinny urlop czy impreza do bólu
    Jest parę zmiennych, a kazdy oczekuje czegoś innego. Napisz dwa słowa, a spróbuję Ci coś doradzić. Myślę, że wielu forumowiczów z przyjemnością dorzuci trzy grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc w wyborze miejsca na zimowy urlop.ok 15 lutego chcemy jechac na tydzien do austrii ale kompletnie nie mamy pojecia gdzie.kto ma jakies doswiadczenia i moze nam cos polecic to bede bardzo wdzieczna(mile widziane linki na hotele badz pensjonaty)

pozdrawiam

Witaj na forum.

Podaj więcej szczegółów.

Jak ekipa sobie radzi na nartach.Jakie macie preferencje mieszkaniowe.

Czy hotele/pensjonaty z wyżywieniem?

Czy apartamenty z własnym wyżywieniem?

Koniecznie Austria,czy mogą być Włochy?

Troszkę późno na to by mieć pełny wybór na termin feryjny.

Ja np. dzisiaj podjąłem decyzję o wyjeździe ,wykonałem kilka telefonów i tej nocy już wyjeżdżam.

Ale to jest jeszcze przed feriami.

Z pewnością ludzie na tym forum pomogą Ci.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Podaj więcej szczegółów.

Jak ekipa sobie radzi na nartach.Jakie macie preferencje mieszkaniowe.

Czy hotele/pensjonaty z wyżywieniem?

Czy apartamenty z własnym wyżywieniem?

Koniecznie Austria,czy mogą być Włochy?

Troszkę późno na to by mieć pełny wybór na termin feryjny.

Ja np. dzisiaj podjąłem decyzję o wyjeździe ,wykonałem kilka telefonów i tej nocy już wyjeżdżam.

Ale to jest jeszcze przed feriami.

Z pewnością ludzie na tym forum pomogą Ci.

Powodzenia.

Figo - to gdzie sie ostatecznie wybierasz, TH ?

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec raczej wolimy austrie

ilosc osob 2

lokum obojetnie co ale raczej nie wielki hotel

oczywiscie z wyzywieniem ale zeby nie bylo drogo oczywiscie :)

jezdzimy juz ladnych pare lat na nartach ja ok 10 a maz od 7 ale zawsze jezdzilismy w polsce tyle ze raczej nie mamy klopotow.

a jestesmy raczej spokojnymi ludzmi hehe wiec nie potrzebujemy impez itd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc w wyborze miejsca na zimowy urlop.ok 15 lutego chcemy jechac na tydzien do austrii ale kompletnie nie mamy pojecia gdzie.kto ma jakies doswiadczenia i moze nam cos polecic to bede bardzo wdzieczna(mile widziane linki na hotele badz pensjonaty)

pozdrawiam

przecież koledzy ci pokazują gdzie pojechać :) nawet masz podgląd na żywo, Figo to się nawet poświęcił :D pojechał na TH specjalnie żeby sprawdzić jak jest, żeby potem nie było że cię w maliny wpuszczją i wysyłają niewiadomo gdzie:) jak wróci to pewnie zda obszernirjszą relacje a jak nie chcesz czekać to w szukajce wpisz i napewno znajdziesz opis SB z tego kurortu:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam s troche o ramsau am dachstein albo ogolnie o dachstein co o tym myslicie??

Sama miejscowość raczej dla biegaczy i skoczków;),w bliskiej okolicy miasteczka trasy dla narciarzy początkujących.Lodowiec czynny cały rok,ale też raczej dla narciarzy biegowych.

A może tuhttp://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&id_miejscowosci=668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja juz sama nie wiem...naogladalam sie tego tyle ze mam krecka,jak mowicie ze ramsau to dla poczatkujacych to odpada bo wlasnie nam chodzi juz o cos dla bardziej zaawansowanych.chodzi mi bardziej o rejon salzburski ski amade ,nie wiem nigdy tam nie bylam i sie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niedaleko Salsburga to coś ze Ski Amade (Flachau, Wagrain tylko tam tłok będzie bo szczyt sezonu), Saalbach (to samo), masz dolinę Gastain - popatrz może na Katschberg (super jest) na granicy Salssburglandu i Karyntii albo wspomniane Turracher Hoche - tam jeszcze nie byłem ale jutro ruszam:D - to są spokojniejsze i mniej zatłoczone rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja juz sama nie wiem...

Więc tak...

Skoro nigdzie w Alpach jeszcze nie byliście to gdzie nie pojedziecie będzie super!

Amade jest świetne i dopóki się tam nie pojedzie to z mapek i opisów ciężko jest to połapać. Jeśli miał bym coś doradzić to jako miejscówkę proponuję miejscowość Wagrain. Można jednego dnia pojechać w stronę Flachau, a innego w stronę Alpendorf. Te tereny nie można pokonać bez odpięcia nart, dzieli je ok 1,5 km, ale też nie ma sensu bujać się w ciągu jednego dnia pomiędzy tymi górami. Infrastruktura najnowocześniejsza, trasy szerokie....ple...ple...ple i tak dalej....

To tak zupełnie po krótce....

Piszesz że hotel z wyżywieniem i żeby było tanio, te rzeczy raczej nie idą w parze, też zależy co dla Ciebie jest tanio, może określ jaki macie max budżet na wyjazd, wówczas będzie łatwiej coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo teraz to nie wiem na co patrzec hehe.tez nas tak bardziej ciekawi wlasnie ski amade a do ramsau mnie ciegnie bo mam tam znajomych ale bardzo slaby teraz z nimi kontakt.ogolnie to czesto sie slyszalo o ski amade i tak nas zaciekawilo.jezeli chodzi o kaske to tak mysle ze jak sie zamkniemy w 300 euro od osoby(nie licze ski passow) to byloby super ale nie wydaje mi sie zeby to bylo wykonalne.aha nie jestesmy wymagajacy jezeli chodzi o necleg tz nie musi to byc wielki hotel moze byc pensjonacik bez zadnych bajerow basenow itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi pomogliscie..... wow.....

Posłuchaj, od Ramsau lepsze będzie Schladming, czyli sąsiednia miejscowość. Ramsau jest mekką narciarską, ale przede wszystkim narciarstwa klasycznego. Najlepsze warunki do trenowania biegów i skoków na nartach:)

Schladming jest sporym miasteczkiem z bezposrednim dostepem do stoków. Ze względu na to, że są to ze sobą połączone cztery ośrodki tras i wyciągów jest naprawdę dużo. Jeśli chodzi o hotele to dużych zwyczajnie w Austrii raczej nie ma. Są to zwykle przedsiebiorstwa rodzinne działające od pokoleń. W lutym niezły hotel z HB i ski passem bedzie kosztował w granicach 550-650 euro od osoby. Na dzieci zwykle sa spore zniżki. Jeśli zdecydujesz sie na nocleg w jednej z sasiednich miejscowosci bez bezpośredniego dostepu do stoków cena moze spasc nawet o 100E/os.

Powyzsze oferty mozna chociażby znaleźć na oficjalnej stronie ośrodka, tj. www.schladming.at W razie dalszych pytań pisz na priv. Nie zrazaj sie pls gdybym nie odpowiadal od razu. po prostu nie siedze przy kompie non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od znajomego wieści o super ofercie do Francji (Les2Alpes) 22.01-31.01.10 za 1000zl.

les2alpes1_duze.jpgles2alpes_res1_duze.jpgles2alpes_res3_duze.jpgles2alpes_res2_duze.jpg

Wyjazd jest 22.01.10 z Katowic z możliwością transportu z innych miejscowości też.

Oferta przewiduje pakiet żywnościowy, noclegi, skipass, przejazd autokarem.

więcej informacji pod nr. tel. 501134242

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...