Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Alpejski Puchar Świata 22/23
2023.01.10 Wengen, zjazd (trening), mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Stefan Rogentin
Szwajcaria
1:46.40
2.
Johan Clarey
Francja
1:46.61
3.
Aleksander Aamodt Kilde
Norwegia
1:46.98
4.
Beat Feuz
Szwajcaria
1:47.07
5.
Nils Allegre
Francja
1:47.11
6.
Dominik Paris
Włochy
1:47.14
7.
Daniel Hemetsberger
Austria
1:47.27
8.
Niels Hintermann
Szwajcaria
1:47.45
9.
James Crawford
Kanada
1:47.49
10.
Bryce Bennett
USA
1:47.53
11.
Jared Goldberg
USA
1:47.55
12.
Christof Innerhofer
Włochy
1:47.59
13.
Marco Odermatt
Szwajcaria
1:47.70
14.
Otmar Striedinger
Austria
1:47.74
15.
Adrian Smiseth Sejersted
Norwegia
1:47.86
16.
Ryan Cochran-Siegle
USA
1:47.87
17.
Gilles Roulin
Szwajcaria
1:47.90
18.
Marco Schwarz
Austria
1:47.94
18.
Adrien Theaux
Francja
1:47.94
20.
Andreas Ploier
Austria
1:48.00
21.
Sam Morse
USA
1:48.04
22.
Thomas Dressen
Niemcy
1:48.05
23.
Broderick Thompson
Kanada
1:48.15
24.
Cyprien Sarrazin
Francja
1:48.21
25.
Martin Cater
Słowenia
1:48.24
26.
Matteo Marsaglia
Włochy
1:48.25
26.
Romed Baumann
Austria
1:48.25
28.
Elian Lehto
Finlandia
1:48.37
29.
Cameron Alexander
Kanada
1:48.39
30.
Andreas Sander
Niemcy
1:48.43
31.
Vincent Kriechmayr
Austria
1:48.44
32.
Miha Hrobat
Słowenia
1:48.51
33.
Erik Arvidsson
USA
1:48.55
34.
Raphael Haaser
Austria
1:48.56
35.
Henrik Von Appen
Chile
1:48.63
36.
Maxence Muzaton
Francja
1:48.67
37.
Florian Schieder
Włochy
1:48.68
38.
Alexis Monney
Szwajcaria
1:48.76
39.
Brodie Seger
Kanada
1:49.00
40.
Jeffrey Read
Kanada
1:49.18
41.
Dominik Schwaiger
Niemcy
1:49.22
42.
Josef Ferstl
Niemcy
1:49.24
43.
Julian Schuetter
Austria
1:49.38
44.
Travis Ganong
USA
1:49.52
45.
Markus Nordgaard Fossland
Norwegia
1:49.59
46.
Lars Roesti
Szwajcaria
1:49.77
47.
Kyle Alexander
Kanada
1:49.94
48.
Blaise Giezendanner
Francja
1:50.07
49.
Marco Pfiffner
Lichtenstein
1:50.08
50.
Nils Alphand
Francja
1:50.20
51.
Stefan Babinsky
Austria
1:50.21
52.
Matteo Franzoso
Włochy
1:50.26
53.
Nico Gauer
Lichtenstein
1:50.30
54.
Kyle Negomir
USA
1:50.46
55.
Florian Loriot
Francja
1:50.54
56.
Nicolo Molteni
Włochy
1:50.97
57.
Guglielmo Bosca
Włochy
1:51.19
58.
Gino Caviezel
Szwajcaria
1:51.25
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Alpejskie Mistrzostwa Świata
Letnie Grand Prix
MŚ w narciarstwie klasycznym
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
marzec 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.