Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Alpejskie Mistrzostwa Świata 22/23
2023.02.17 Courchevel Meribel, gigant, mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Przejazd 1.
Przejazd 2.
Czas
Punkty FIS
1.
Marco Odermatt
Szwajcaria
1:20.05
1:14.03
2:34.08
0.00
2.
Loic Meillard
Szwajcaria
1:20.60
1:13.80
2:34.40
2.10
3.
Marco Schwarz
Austria
1:19.47
1:15.01
2:34.48
2.62
4.
Stefan Brennsteiner
Austria
1:20.84
1:14.00
2:34.84
4.98
5.
Henrik Kristoffersen
Norwegia
1:20.88
1:14.16
2:35.04
6.29
6.
Zan Kranjec
Słowenia
1:20.23
1:15.19
2:35.42
8.78
7.
Alexis Pinturault
Francja
1:21.95
1:13.81
2:35.76
11.01
8.
Filip Zubcic
Chorwacja
1:21.46
1:14.82
2:36.28
14.42
9.
Gino Caviezel
Szwajcaria
1:21.70
1:14.62
2:36.32
14.68
10.
Filippo Della Vite
Włochy
1:21.87
1:14.55
2:36.42
15.34
11.
Giovanni Borsotti
Włochy
1:22.48
1:14.06
2:36.54
16.13
12.
River Radamus
USA
1:22.70
1:13.98
2:36.68
17.04
13.
Raphael Haaser
Austria
1:22.11
1:14.64
2:36.75
17.50
14.
Luca De Aliprandini
Włochy
1:22.14
1:14.85
2:36.99
19.08
15.
Alexander Schmid
Niemcy
1:22.53
1:14.74
2:37.27
20.91
16.
Rasmus Windingstad
Norwegia
1:22.79
1:14.56
2:37.35
21.43
17.
Charlie Raposo
Wielka Brytania
1:23.53
1:14.44
2:37.97
25.50
18.
Thomas Tumler
Szwajcaria
1:23.68
1:14.68
2:38.36
28.06
19.
Mathieu Faivre
Francja
1:23.44
1:15.13
2:38.57
29.43
20.
Brian Mclaughlin
USA
1:24.07
1:14.57
2:38.64
29.89
21.
Mattias Roenngren
Szwecja
1:22.29
1:16.44
2:38.73
30.48
22.
Alexander Steen Olsen
Norwegia
1:22.12
1:16.73
2:38.85
31.27
23.
Albert Ortega
Hiszpania
1:23.41
1:15.58
2:38.99
32.19
24.
Leo Anguenot
Francja
1:22.94
1:16.15
2:39.09
32.84
25.
Harry Laidlaw
Australia
1:23.78
1:15.72
2:39.50
35.53
26.
Seigo Kato
Japonia
1:23.78
1:15.80
2:39.58
36.05
27.
Alban Elezi Cannaferina
Francja
1:24.21
1:15.97
2:40.18
39.99
28.
Christian Borgnaes
Austria
1:24.78
1:17.09
2:41.87
51.06
29.
Aingeru Garay
Hiszpania
1:24.47
1:17.47
2:41.94
51.52
30.
Piotr Habdas
Polska
1:25.43
1:17.55
2:42.98
58.34
31.
Tormis Laine
Estonia
1:26.08
1:18.12
2:44.20
66.34
32.
Denni Xhepa
Albania
1:26.42
1:18.62
2:45.04
71.84
33.
Martin Hyska
Słowacja
1:26.84
1:19.26
2:46.10
78.79
34.
Tiziano Gravier
Argentyna
1:27.62
1:19.18
2:46.80
83.38
35.
Albert Popov
Bułgaria
1:26.51
1:20.66
2:47.17
85.81
36.
Teo Zampa
Słowacja
1:27.22
1:20.74
2:47.96
90.98
37.
Zaks Gedra
Łotwa
1:28.93
1:21.15
2:50.08
104.88
38.
Richardson Viano
Haiti
1:29.64
1:21.57
2:51.21
112.29
39.
Kamiljon Tukhtaev
Uzbekistan
1:30.61
1:21.78
2:52.39
120.02
40.
Cormac Comerford
Irlandia
1:30.68
1:22.07
2:52.75
122.38
41.
Jack Adams
Nowa Zelandia
1:30.78
1:22.49
2:53.27
125.79
42.
Ivan Kovbasnyuk
Ukraina
1:29.96
1:23.78
2:53.74
128.87
43.
Matthieu Osch
Luksemburg
1:29.60
1:24.22
2:53.82
129.40
44.
Nathan Tchibozo
Togo
1:33.75
1:24.96
2:58.71
161.45
45.
Gauti Gudmundsson
Islandia
1:37.83
1:24.62
3:02.45
185.97
46.
Luka Buchukuri
Georgia
1:36.68
1:27.04
3:03.72
194.29
47.
Mohammad Kiyadarbandsari
Iran
1:37.26
1:26.64
3:03.90
195.47
48.
Mathieu Neumuller
Madagaskar
1:38.77
1:25.68
3:04.45
199.08
49.
Cesar Arnouk
Liban
1:39.83
1:31.12
3:10.95
241.68
50.
Yianno Kouyoumdjian
Cypr
1:40.22
1:31.80
3:12.02
248.70
51.
Matteo Gatti
San Marino
1:43.44
1:34.39
3:17.83
286.78
52.
Yohan Goncalves Goutt
Timor Wschodni
1:43.76
53.
Christopher Rubens Holm
Brazylia
1:46.03
54.
Yassine Aouich
Maroko
1:55.25
55.
Carlos Maeder
Ghana
2:02.38
56.
Barnabas Szollos
Węgry
1:12.66
1:08.88
57.
Kevin Qerimi
Albania
1:15.85
1:10.00
58.
Casper Dyrbye Naested
Dania
1:15.77
1:10.41
59.
Lauris Opmanis
Łotwa
1:15.22
1:11.25
60.
Christian Skov Jensen
Dania
1:15.96
1:12.26
61.
Elvis Opmanis
Łotwa
1:16.42
1:12.74
62.
Marcus Cristian Riis
Dania
1:17.50
1:11.82
63.
Maksym Mariichyn
Ukraina
1:18.33
1:14.43
64.
Viktor Petkov
Macedonia
1:19.50
1:14.38
65.
Jon Erik Sigurdsson
Islandia
1:19.73
1:14.26
66.
Dmytro Shepiuk
Ukraina
1:19.66
1:14.96
67.
Joachim Keghian
Luksemburg
1:19.02
1:15.74
68.
Mohammad Savehshemshaki
Iran
1:19.88
1:15.97
68.
Taras Filiak
Ukraina
1:20.30
1:15.55
70.
Jakov Dobreski
Macedonia
1:20.10
1:16.55
71.
Medet Nazarov
Uzbekistan
1:21.14
1:16.33
72.
Gustavs Harijs Abele
Łotwa
1:21.39
1:18.01
73.
Luca Poberai
Litwa
1:22.51
1:17.42
74.
Mackenson Florindo
Haiti
1:22.48
1:19.74
75.
Alberto Tamagnini
San Marino
1:23.14
1:19.80
76.
Shuyang Zhao
Chiny
1:25.26
1:20.48
77.
Klos Vokshi
Kosowo
1:28.04
1:20.75
78.
Cyril Kayrouz
Liban
1:28.04
1:22.25
79.
Mattia Beccari
San Marino
1:27.61
1:22.81
80.
Drin Kokaj
Kosowo
1:27.33
1:23.10
81.
Nadim Mukhtarov
Kirgistan
1:28.25
1:23.30
82.
Riad Tawk
Liban
1:29.16
1:25.53
83.
Borjan Strezoski
Macedonia
1:31.81
1:24.63
84.
Anthony Mrad
Liban
1:36.57
1:30.24
85.
Mayank Panwar
Indie
1:38.95
1:30.40
86.
Artur Abrahamyan
Armenia
1:41.38
1:32.81
87.
Yogesh Kumar
Indie
1:41.34
1:35.42
88.
Hakob Hakobyan
Armenia
1:44.57
1:48.90
89.
Kasete-Naufahu Skeen
Tonga
1:55.55
1:47.55
90.
Jean-Pierre Roy
Haiti
2:06.89
2:04.08
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Alpejskie Mistrzostwa Świata
Letnie Grand Prix
MŚ w narciarstwie klasycznym
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
kwiecień 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.