skionline.pl sprzęt testy narty 13/14
Testy sprzętu - narty
TEST - Super HEAD Supershape I.Magnum
Przyznać muszę, że był to niezwykle miły test. Tym razem na stok zabrałam najnowszy model HEAD Supershape I.Magnum zaliczany do grupy nart z grupy high performance, czyli takich które kierowane są do bardzo dobrze jeżdżących osób. Wzorowana na nartach zawodniczych konstrukcja, lecz nieco szersza talia sprawiają, że narty fantastycznie się prowadzą, świetnie przekazują siły i niezawodnie trzymają krawędzie. Błędy wybaczają bardzo niechętnie.
TEST A lot of SUPER JOY by HEAD - tegoroczna propozycja dla pań
Nazywane potocznie "damskimi" narty od lat znaleźć można w katalogu każdej wiodącej marki. Producenci - z różnym skutkiem, nadmienić trzeba - prześcigają się w doborze technologii, które sprawiają, że paniom jeździ się łatwiej i przyjemniej. Jaką propozycję na ten sezon ma HEAD? Mówiąc krótko - bardzo dobrą. Zapraszam do przeczytania, co mamy do powiedzenia po testach, które przeprowadziłyśmy na lodowcu Hintertux.
TEST Fischer Transalp 88 - narty nie tylko dla skiturowców
Narty skiturowe są coraz popularniejsze w Alpach, ale także na naszym, krajowym podwórku zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Jest to naturalna kolej rzeczy - po zachłyśnięciu się nowoczesnymi ośrodkami alpejskimi, ich infrastrukturą i trasami, dla wielu narciarzy przychodzi moment, kiedy chcą zasmakować czegoś więcej - wędrówki przez zaśnieżone góry, kontakt z przyrodą, z dala od zatłoczonych stoków i głośnych kurortów. Oczywiście od czasu do czasu wracając jeszcze na "klasyczne", ubite trasy. Dla takich narciarzy Fischer przygotował swoją rodzinę nart Transalp.
TEST narty Blizzard Viva 8.1 IQ - MAX
Podczas ostatniego wyjazdu do doliny Oetztal testowałam buty z serii Viva na sezon 2011/12 i mówię: Viva Tecnica! Teraz przyszedł czas na narty Viva z kolekcji Blizzarda. Czy do tanga trzeba dwojga?
TEST Narty K2 Rictor
Model K2 Rictor po raz pierwszy wzbudził moje zainteresowanie podczas WorldSkitestu, który w kwietniu 2010 odbył się w austriackim Heiligenblut. Kilka miesięcy później, przeglądając wyniki WST, utwierdziłem się w swej ocenie i z zadowoleniem stwierdziłem, że deski spodobały się nie tylko mnie! Narty K2 Rictor uzyskały najlepsze noty i wygrały w grupie All Mountain.
TEST The One and Only - damska seria Heada
Panie gromadzić lubią rzeczy oryginalne i unikatowe. Idąc tym tropem, Head stworzył serię wyjątkowych, zaprojektowanych "przez panie dla pań" desek o wdzięcznej nazwie "The One and Only" (Jedyne i niepowtarzalne).
Atomic Metron 04/05 - Test
Jeszcze kilka tygodni przed Austria Ski Testem miałem okazję pojeżdżenia na wszystkich modelach Atomica na sezon 2004/05 przez 6 dni w Bad Kleinkirhcheim gdzie odbył się test Atomica dla polskich klientów. Test austriacki pozwolił mi ugruntować moje wrażenia i porównać firmy między sobą, chociaż było to utrudnione, ponieważ wszystkie narty zostały zneutralizowane czyli szczelnie oklejone czarną folią. Chciałbym podzielić się wrażeniami z jazdy na nartach Atomica nowej generacji, czyli Metronach
Test nart 13/14
Atomic
- Blackeye Ti
- Cloud 9
- Cloud D2 75
- Radon
- Redster Doubledeck GS
- Redster Doubledeck SL
Blizzard
- Magnum 8.0 Ca S
- Power 500 S IQ
- SRC Racing S
- Viva 600 FS IQ
- Viva 7.7 S IQ
- WRC Racing S
Dynastar
- Active Xpress
- Elite Pro Fluid
- Outland 80 Pro Fluid
- Speed Course Pro R20 Racing
- Speed Omeglass Pro R20 Racing
Elan
- Amphibio 78
- Amphibio 82 XTI
- Amphibio GSX
- Amphibio SLX
- Delight
- Speedmagic
Fischer
- C-Line First Lady
- Hybrid 8.5 Ti
- Progressor 800
- RC4 Worldcup RC Pro
- RC4 Worldcup SC Pro
- Trinity My Style
K2
- AMP 76 Ti
- AMP Rictor 82 XTI
- SuperBurnin
- SuperOne
Nordica
- Burner
- Cinnamon Girl
- Dobermann GSR
- Dobermann SLR
- Drive
- Transfire 78 Ti
Rossignol
- Experience 83 TBX
- Pursuit 16 TPX
- Radical 9 SL SLTN R20
- Radical GS Master
- Unique 10 WTP²
- Unique 4 W XEL
Salomon
- 24 Hours Pro
- Bamboo
- Enduro XT 800
- Lava
- X-Race
- X-Race
Stoeckli
- Laser GS
- Laser SL
Voelkl
- Allura
- Racetiger GS Speedwall
- Racetiger SL Speedwall
- RTM 77
- RTM 81
- Viola
Testy 13/14
Inny sezon:
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.