skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Grupa Pingwina i marki Salomon oraz Atomic łączą siły

2021.12.07
Grupa Pingwina i marki Salomon oraz Atomic łączą siły
Kliknij, aby powiększyć.
Grupa Pingwina i marki Salomon oraz Atomic łączą siły
W nadchodzącym sezonie wszyscy miłośnicy białego szaleństwa, a latem trekkingu i biegów górskich, korzystający z infrastruktury należącej do Grupy Pingwina, będą mieli możliwość bliższego poznania marek Salomon oraz Atomic. Testy nart, specjalna strefa relaksu, nagrody z całej kolekcji narciarskiej, górskiej, ale też biegowej - to wszystko czeka na gości korzystających z całorocznych obiektów Grupy Pingwina w Beskidach.

Wspólna pasja - sporty zimowe


Przypomnijmy, że Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych w Beskidach: Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, a także Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej oraz na Mazurach (Kurza Góra). Wszystkie tworzą serdeczną atmosferę dla pasjonatów sportu i całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, snowboardzie, rowerze albo po prostu spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce.

Salomon zaś i Atomic to najbardziej znane marki związane między innymi z narciarstwem. Wspomniany sprzęt narciarski jest tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów w sercu francuskich i austriackich Alp od lat pięćdziesiatych XX wieku. Na nartach Atomica jeżdżą najznakomitsi narciarze alpejscy tacy jak Mikaela Schiffrin, a także reprezentantka Polski, wysoko plasowana w rozgrywkach Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim - Maryna Gąsienica Daniel. Natomiast na nartach Salomona m.in. zjechał z K2 znany skialpinista Andrzej Bargiel.

Salomon, Atomic i Grupa Pingwina zapraszają na moc zimowych atrakcjiPobyt na wcześniej wspomnianych stokach, zarówno amatorom jak i profesjonalnym zawodnikom, umili szereg imprez planowanych przez Grupę Pingwina, a współorganizowanych także przez marki Salomon i Atomic. Po zabawie na stoku na narciarzy czekać będzie strefa relaksu marek dostępna przy każdej stacji narciarskiej. Z myślą o uczestnikach przygotowano także całą gamę różnorodnych atrakcji i konkursów. Na zwycięzców czekać będą wspaniałe nagrody od Salomona i Atomica m.in. innowacyjne kaski i gogle, a także wiele innych gadżetów z całej kolekcji biegowej, górskiej i narciarskiej. Dla chętnych dostępne będą również zjazdy testowe i możliwość sprawdzenia nowych nart Salomona i Atomica.

"Salomon i Atomic posiadają wiele obszarów synergicznych, które planujemy wykorzystać w nadchodzącej współpracy, wierząc w jej duży potencjał. Obie marki związane są z narciarstwem jak i szeroko pojętym outdoorem. Rozmawiamy z tymi samymi konsumentami - aktywnymi osobami jeżdżącymi na nartach, na rowerach czy też chodzącymi po górach. Wspieramy się wzajemnie komplementarnie. Zachęcamy także ludzi do wyboru najlepszych sklepów narciarskich w Polsce zrzeszonych w programie "Stacjaeksperta.pl" - to nasz wieloletni koncept, który wspiera wyróżnione sklepy narciarskie w rozwoju swoich eksperckich usług takich jak m.in. profesjonalny dobór butów narciarskich w tym skanowanie stóp i termoformowanie butów narciarskich" mówi Iwona Skolicka Country Marketing Manager Salomon.

Grupa Pingwina

Grupa Pingwina wyróżnia się bezkompromisową dbałością o jakość obsługi i infrastruktury. W pięciu całorocznych ośrodkach można cieszyć się nieograniczonymi możliwościami aktywności na świeżym powietrzu, a tytułowy pingwin w logo jest gwarancją wysokich standardów obsługi.
Oferta Grupy Pingwina zimą to m.in: niemal 20 km świetnie przygotowanych, ratrakowanych dwa razy na dobę tras narciarskich, koleje krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, bezpieczne wyciągi taśmowe dla rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, dwa Snow Parki oraz liczne imprezy, których nie spotkasz nigdzie indziej! Latem Grupa Pingwina "przesiada" się między innymi na rowery, czy "zakłada" wygodne trekingowe buty. Bike Parki na zadbanych i na bieżąco remontowanych trasach rowerowych o łącznej długości 36 km czy słynna na całą Polskę Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju z najpiękniejszą ścieżką w koronach drzew mają już stałych wielbicieli! Jeszcze w tym roku otwarta zostanie druga Wieża ze ścieżką widokowo-edukacyjną na Kurzej Górze na Mazurach.
W każdej z lokalizacji na dzieciaki i dorosłych czekają atrakcje, dostosowywane do pory roku. Od tego sezonu dzięki współpracy z marką Salomon oferta Grupy Pingwina będzie jeszcze lepsza.

Salomon

Stworzony we francuskich Alpach w 1947 roku Salomon jest zaangażowany w przesuwanie granic sportów górskich poprzez tworzenie innowacyjnego sprzętu, który pozwala ludziom bawić się, rozwijać i stawiać sobie wyzwania w wybranych sportach na świeżym powietrzu. Firma produkuje i sprzedaje wysokiej jakości obuwie, sprzęt do sportów zimowych i alpinizmu, sprzęt turystyczny oraz odzież przeznaczoną specjalnie dla wszystkich tych dyscyplin. Produkty są opracowywane w firmowym centrum projektowym Annecy, gdzie inżynierowie, projektanci i sportowcy współpracują, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które nieustannie poprawiają doświadczenia na świeżym powietrzu tych, którzy postrzegają naturę jako rozległy plac zabaw.

Atomic

Naszą domeną są innowacje dla rozwoju narciarstwa. Od 1955 r. Atomic stara się łączyć ludzi ze sportem, który kochają, poprzez wyjątkowe doświadczenia związane z produktami pozwalającymi w pełni cieszyć się narciarstwem. Atomic istnieje, aby tworzyć produkty, które otwierają doświadczenie w górach dla narciarzy na wszystkich poziomach, i w każdym terenie. W 2021 roku Atomic wypuszcza szereg innowacyjnych nowych produktów i technologii. Nasze produkty są testowane, sprawdzane i budowane, aby napędzać rozwój tego sportu od przygotowanych stoków po puszystą śniegową dzicz, od pucharowej technologii Redster Revoshock po narty all-mountain Maverick. Produkty marki Atomic są stworzone aby dostarczać najlepszych zimowych doświadczeń każdemu narciarzowi.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #sprzęt narciarski #grupa pingwina #atomic #salomon

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20