skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Które narty HEAD kupić? Najlepiej najpierw je przetestować!

2018.02.06
Head
Kliknij, aby powiększyć.
Head
Ferie w pełni i na pewno część narciarzy odkrywa uroki polskich (i nie tylko) ośrodków narciarskich. Wyjazd na narty często wiąże się z chęcią przetestowania nart o których ostatnio czytaliśmy w prasie, widzieliśmy w telewizji jak wygrywały kolejne zawody, lub o których ostatnio opowiadał zachwycony kolega. Co zrobić gdy wydaje nam się, że będą to idealne narty dla nas, ale przed ich zakupem chcielibyśmy się przekonać, że są to naprawdę nasze wymarzone narty? Nic prostszego - przetestować je! Dzięki współpracy z wybranymi Partnerami w całej Polsce, istnieje możliwość przetestowania najnowszego sprzętu marki HEAD.
Narty z grupy race, allride, damskie czy narty z serii Supershape? Punkty partnerskie HEAD oferują praktycznie każdy model nart. Białka, Karpacz, Krynica, Szczyrk, Wisła, Zakopane, Zieleniec, we wszystkich tych ośrodkach bezpośrednio przy stoku można przetestować sprzęt HEAD. W większych miastach można natomiast wybrać i zarezerwować narty przed wyjazdem. W Krynicy, jeden z Partnerów zapewnia wyjątkową możliwość przetestowania nart zawodniczych podczas profesjonalnego treningu na tyczkach. Można przekonać się jak skuteczne na bramkach są królujące w Pucharze Świata narty HEAD World Cup Rebels RD.

Poniżej przedstawiamy opis wybranych modeli nart, które znajdują się w ofercie większości centrów testowych:

Head Supershape i.Magnum
Head Supershape i.Magnum

Supershape i.Magnum - to najbardziej uniwersalny model w całej linii. 72 mm w talii gwarantuje, że doskonale radzą sobie na sztruksie, w popołudniowych nieidealnych warunkach, a nawet po świeżym opadzie. Średni promień skrętu, nieco większy rocker niż w i.Speed oraz sportowa konstrukcja sandwich tworzą kombinację wszechstronną, dynamiczną ale nie wymagającą ogromnej energii. Niesamowita przyjemność z jazdy przez cały dzień.

World Cup Rebels i.SL
World Cup Rebels i.SL

World Cup Rebels i.SL - to wzmocnione technologią Graphene profesjonalne narty umożliwiające pełne adrenaliny slalomowe skręty na dużej prędkości. Te agresywne, slalomowe narty stworzono do ciasnych, precyzyjnych skrętów oraz zapewniającej zwycięstwa kontroli. Lekkie, wytrzymałe i idealnie zbalansowane narty, wykonane ręcznie w konstrukcji Worldcup Sandwich Cap, zostały dodatkowo wzmocnione cudowną technologią Graphene. Dodatkowo zastosowano w tych nartach technologię KERS oraz Intelligence. Niesamowite trzymanie krawędzi oraz przyspieszenie zapewnia konstrukcja Rebel Camber. Nartom Worldcup Rebels i.SL nigdy nie nudzą się zwycięstwa.

Head Super Joy
Head Super Joy

Super Joy - to flagowy sportowy model dla tych kobiet, które szukają lekkiej narty z uniwersalną konstrukcją Rocker do dynamicznych skrętów na sztruksie. Lekkość, balans i kontrola unikalnej konstrukcji LIBRA, uniwersalny Allride Rocker, a także wzmocniona Graphenem konstrukcja Koroyd Carbon zapewnia wyjątkową moc i przyspieszenie doświadczonym narciarkom, podczas gdy łatwość sterowania pomaga średniozaawansowanym czynić dalsze postępy.

Szczegółowa lista centrów testowych wraz z danymi kontaktowymi i dostępnymi modelami nart
znajduje się na: head.pl/centra-narty/

Head
Kliknij, aby powiększyć.
Head

Tagi: #headski #headwhatsyourlimit #headsupershapemagnum #headsuperjoy #headisl

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 18/19
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019