skionline.plsprzęt relacje wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Przedstawiamy prognozę pogody dla Warszawy na najbliższy weekend

2016.10.21
Przedstawiamy prognozę pogody dla Warszawy na najbliższy weekend
Kliknij, aby powiększyć.
Przedstawiamy prognozę pogody dla Warszawy na najbliższy weekend
Dzień Dobry. Jak donoszą liczne agencje już w 22-go października, w sobotę na stadionie PGE Narodowym będzie padał śnieg!
Opady są spodziewane już od wczesnych godzin porannych i będą trwać przez cały weekend. Swoim zasięgiem obejmą nie tylko sam stadion, ale całą, zimową Europę. Począwszy od Polski, poprzez Słowację, Austrię, Włochy, aż nawet Hiszpanię.
Nasi obserwatorzy informują także o budowie sporych rozmiarów IGLOO, w którym chronić się będą warszawiacy oraz najlepsi, polscy sportowcy zimowi, przybywający jutro licznie na rozpoczynające się właśnie SNOW EXPO 2016.

Bezwzględnie jest to więc sygnał, że ZIMA 2016/17 właśnie się rozpoczęła


Jednocześnie zapewniamy, że opady śniegu podczas SNOW EXPO opanuje firma Husqvarna, największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń pomagających usunąć śnieg z dróg, ścieżek, ogrodu, a nawet dużych obiektów sportowych. Pługi wirnikowe, traktory i ridery Husqvarna to maszyny, które idealnie spisują się w zimowej aurze. W ofercie znajdują się nie tylko pługi wirnikowe, ale także traktory i ridery, które wyposażone w odpowiednie akcesoria są w stanie walczyć z zalegającym śniegiem przez cały sezon zimowy. Przykładem takiej maszyny jest traktor Husqvarna TS 346 - wysokiej klasy traktor ogrodowy przeznaczony dla rolników, którzy potrzebują wydajnego urządzenia do bardzo dużych obszarów użytkowanego często i przez cały rok. Wyposażony w pług wirnikowy lub lemiesz zmienia się w efektywną odśnieżarkę, która upora się nawet z wielocentymetrowymi zaspami śniegu.

Spotkajmy się na Narodowym. Poznajmy zimową Europę


22 i 23 października 2016 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oprócz prezentacji zimowej, turystycznej Europy będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, obejrzeć pokazy mody, a nawet spróbować sportów zimowych. Tak, to nie jest pomyłka.

Będzie też można założyć buty narciarskie, zapiąć wiązania i szusować pomiędzy tyczkami slalomu oraz poznać ponad 80 zimowych marek.

Odbędzie się również polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu "Streif - One Hell of a Ride". Nie zabraknie także wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją. Odbędą się spotkania ze sportowcami…

Andrzej Bargiel, Maciek Bydliński, Agnieszka Gąsienica Gładczan, Mateusz Habrat, Andrzej Osuchowski, Paweł Palichleb, Karolina Riemen, Marcin Szafrański…

Dwukrotnie odbędzie się prowadzone przez MARCINA ROSŁONIA, dziennikarza CANAL+ spotkanie z ANDRZEJEM BARGIELEM - skialpinistą, który pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę. Z KAROLINĄ RIEMEN-ŻEREBECKĄ - narciarką dowolną specjalizująca się w skicrossie, Mistrzynią Polski, dwukrotną zimową olimpijką oraz MATEUSZEM HABRATEM spotkanie poprowadzi DOMINIK SZCZEPAŃSKI, autor książki o wyprawie na Nanga Parbat. Spotkamy się także z AGNIESZKĄ GĄSIENICĄ GŁADCZAN, najbardziej utytułowaną narciarką alpejską ostatniej dekady oraz MAĆKIEM BYDLIŃSKIM - najbardziej utytułowanym polskim alpejczykiem ostatnich lat.To spotkanie poprowadzi redaktor Snow&More NTN - Michał Szypliński. Nie zabraknie również ANDRZEJA OSUCHOWSKIEGO i PAWŁA PALICHLEBA - narciarzy ekstremalnych. To ostatnie spotkanie poprowadzi dzeinnikarz Eurosportu i NTN - DARIUSZ URBANOWICZ. MARCIN SZAFRAŃSKI - dwukrotny olimpijczyk, komentator narciarskiego Pucharu Świata w telewizji Eurosport, przedstawi ideologię i praktykę indywidualnego dopasowania butów narciarskich Będzie można zobaczyć jak wygląda takie działanie "na żywo" oraz wymienić się własnymi doświadczeniami, czy uzyskać profesjonalną poradę. Ale na tym nie koniec. Swoje prelekcje i pokazy w tym zakresie przedstawią również kolejni eksperci z "najwyższej półki". Tomasz Kurdziel (Snow&More NTN), Michał Małecki (Ski Fanatic), Krzysztof Ślęzak (Dalbello) i Maksymilian Śpiewak (Sidas). Pokaz ręcznego tuningu krawędzi nart zjazdowych i desek snowboardowych poprowadzi Jacek Antonik.

Akademia Kusznierewicza zorganizuje podczas SNOW EXPO 2016 specjalną STREFĘ DZIECI, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży.
Mateusz Kusznierewicz - dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski będzie z nami osobiście.

Partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO 2016 jest Audi quattro.
Partnerem sportowym SNOW EXPO 2016 jest firma Go Sport.
Sponsorem śniegu na SNOW EXPO 2016 jest firma Husqvarna.
Sponsorem pokazów ratownictwa GOPR jest PLUS.

Misją wydarzenia SNOW EXPO jest pokazanie Polakom, że sezon zimowy zaczyna się już w październiku. Że sporty zimowe można uprawiać nie tylko podczas świąt, czy ferii. Że są miejsca w Europie i Polsce, gdzie znacznie taniej niż w szczytach sezonu można zażywać rozkoszy uprawiania zimowych atrakcji. I że na narty, snowboard, czy łyżwy można wyjechać kilka razy w sezonie. Odwiedzając strefę BIZNES i VIP Stadionu Narodowego podróżować będziemy po zimowej Europie. Bez winetek i pieszo. Poznamy kulturę każdego kraju, zimowe kurorty hotele i stacje narciarskie. Skosztujemy smakołyków regionalnych, wypróbujemy (!) sprzęt produkowany w poszczególnych krajach, a nawet samochody z napędem quattro.
Nie zabraknie również drobnych akcesoriów, które będzie można kupić na miejscu.

Wg badań CBOS ponad 66% Polaków deklaruje, że w ciągu ostatniego roku uprawiało sport. 11% z nich deklaruje zamiłowanie do sportów zimowych. To ponad 4 miliony osób! Co trzeci Polak twierdzi, że umie jeździć na nartach. Nic więc dziwnego, że Polacy stanowią prawie 40% turystów zimowych w Austrii. Choć jest to zaskakująca statystyka.

W samej Warszawie żyje ponad 200 tysięcy aktywnych zimą mieszkańców, gotowych ponosić wydatki na swoje pasje w imię przyjemności. Dotychczas nie powstała dla nich żadna impreza masowa pozwalająca na kompleksowe rozpoznanie rynku turystyki i sportów zimowych. Choć odbywa się w Polsce prawie 30 imprez związanych ze sportami letnimi, na których średnia frekwencja wyniosła 27 tysięcy odwiedzających.

STREFA DZIECI Akademii Kusznierewicza


Przygotowano również atrakcje dla najmłodszych. Akademia Kusznierewicza zorganizuje podczas SNOW EXPO 2016 specjalną STREFĘ DZIECI, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Zabawom, konkursom i… polowaniom na autografy sportowców nie będzie końca.

Mateusz Kusznierewicz - dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski będzie z nami osobiście na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Spotkajmy się na PGE Narodowym!

Tagi: #snow expo #stadion narodowy #sprzet narciarski #stacje narciarskie

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Relacja z SNOW EXPO 2016
Parnerzy medialni:
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020