skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

SNOW EXPO SKI&SNBTEST 2022

2022.01.12
SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce, odbywające się już przez czwarty sezon zimowy.
W ten weekend, w dniach 15 i 16 stycznia 2022 roku zapraszamy do Krynicy Górskiej, na stok Słotwiny Arena, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski kilkunastu producentów sprzętu.

W pobliżu dolnej stacji wyciągu, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: BATALEON SNOWBOARDS, DAKINE, DYNASTAR, FLOW, FLUX, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, RIDE, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL, WED’ZE by Decathlon.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Po raz pierwszy będzie można także testować najnowszą kamerę sportową kamera GoPro HERO 10 Black firmy GoPro, która jest Partnerem SNOW EXPO SKI&SNOWBOARD TEST 2022. Oprócz tego:
- specjalna oferta zakupu GoPro 10 Black i akcesoriów
- konkurs

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2022. W polskich górach:
15 - 16 stycznia 2022 - Słotwiny Arena, Krynica
19 - 20 luty 2022 - Skolnity, Wisła

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć: www.bit.ly/Slotwiny2020

"SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Czwarty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. "SNOW EXPO - SKI TEST", które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #snowexpo

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20