skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023

2023.03.30
Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023
Kliknij, aby powiększyć.
Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023
Sukces ubiegłorocznej edycji BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, odwiedzonej przez blisko 8000 gości, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ale - jak w kolarskim peletonie - traktujemy go jak wygrany etap.
Przed nami kolejny, z jeszcze większą liczbą wystawców, gości, rowerowych marek i atrakcji, dostępnych na terenie stadionu PGE Narodowego.

Czesław Lang, Maja Włoszczowska, Łukasz Owsian, Adrian Kostera, Adam Probosz oraz wiele innych znanych i lubianych postaci związanych ze sportami rowerowymi, to zaledwie początek zapowiedzi tego, co czeka odwiedzających 1 i 2 kwietnia 2023 roku.


Swoją ofertę zaprezentuje 35 marek produkujących rowery: od miejskich, przez szosowe, po bijące rekordy zainteresowania i sprzedaży „elektryki” i tzw. rowery cargo, cieszące się w Polsce coraz większą popularnością. Niektóre z nich będzie można przetestować na specjalnych torach, podjeździe i pumptracku, zorganizowanych przed wejściem na targi i PGE Narodowy od strony Wisły.

Swoje nowości zaprezentuje również prawie 60 producentów sprzętu i akcesoriów rowerowych, organizatorzy rowerowych wypraw, wyścigów, wydawców rowerowej prasy.

Ale BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to nie tylko targi i okazja do atrakcyjnych zakupów.

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to przede wszystkim miejsce spotkań, rozmów o kolarstwie, dobrych wspomnień i snucia planów na wspaniałą rowerową przyszłość.

Już dzisiaj dziękujemy wszystkim odwiedzającym, naszym gościom specjalnym i wystawcom. I zapraszamy kolejnych, bo kolarstwo - w każdej jego odmianie - jest dla wszystkich.

Szczególnie dziękujemy partnerom BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023:
  • Tour de Pologne – partnerowi głównemu
  • Decathlon Polska – partnerowi sportowemu
  • BAFANG Electric – partnerowi technologicznemu

Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023

skionline.pl
Tagi: #rower #bike #bikeexpo #test

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 22/23
Porady
WorldSkitest 19/20