skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Targi ISPO 2017 w Monachium - relacja już wkrótce

2017.02.03
Targi ISPO 2017 w Monachium - relacja już wkrótce
Kliknij, aby powiększyć.
Targi ISPO 2017 w Monachium - relacja już wkrótce
Niespełna dwa dni pozostały do największej imprezy, w której udział wezmą wszyscy liczący się na rynku przedstawiciele branży sportowej. ISPO, czyli Międzynarodowe Targi Sprzętu Sportowego i Mody Sportowej odbędą się w Monachium między 5 - 8 lutego 2017. Jak twierdzą organizatorzy, targi zapowiadają się rekordowo, bowiem na terenach wystawienniczych znajdzie się ponad 2700 stoisk. To pierwsza w historii targów tak duża liczba wystawców.
Targi ISPO w Monachium od lat są barometrem wyznaczającym trendy w branży sportowej. Kolekcje sprzętu, najnowsze technologie, zaawansowany materiały i tkaniny oraz cała feeria odzieży sportowej, która pojawi się na półkach w kolejnym sezonie zimowym przyciągają tysiące odwiedzających spragnionych powiewu nowości.

W tym roku ponad 80 tys. zwiedzających będzie miało okazję oglądać ekspozycje usytuowane w 16 halach wystawienniczych, które podzielone zostały na dziewięć segmentów tematycznych: Action Sports, ISPO Health & Fitness, Textrends, Outdoor, Ski, Performance, Sportstyle, ISPO Vision i Sourcing.
Tradycyjnie, targom towarzyszy bogaty program imprez towarzyszących - prezentacji, konferencji, imprez sportowych oraz spotkań ze znanymi postaciami ze świata sportu. Tym razem, na ISPO będzie można spotkać m.in. samego Bode Millera, który od niedawna rozpoczął współpracę z amerykańskim producentem odzieży sportowej Aztech Mountain, Henrika Kristoffersena, Felixa Neureuthera, Marię Hoefl - Riesch i Robby Naisha.

W trakcie nadchodzących targów postaramy się prezentować na łamach skionline.pl jak największą garść sprzętowych nowinek, które pojawią się na rynku w sezonie zimowym 2017/2018.

ah/skionline.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #nowości #ispo #zima 17-18 #narty #buty narciarskie #kaski #gogle

Powrót

Hotel Alex Hotel Alex

Zermatt
Wallis, Szwajcaria

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Natur- und Wellnesshotel Höflehner Natur- und Wellnesshotel Höflehner

Haus im Ennstal
Styria, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.