skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Obergurgl - Hochgurgl


Zarezerwuj wcześniej i płać mniej za jazdę na nartach na stokach Sölden i Gurgl
2020.09.09
Nowy Ótztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejną wielką innowacją. Dzięki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z atrakcyjnych cen poprzez wczesną rezerwację online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Możesz zaoszczędzić do 20% na karnecie narciarskim obejmującym całą dolinę,  zawierającą najlepsze tereny narciarskie w Sölden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub więcej dni, zawierają również dwie specjalne atrakcje: wstęp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. Ótztal Super Skipass obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
Pow(d)er Card wspólny skipass w Sölden i Obergurgl-Hochgurgl już w tym sezonie
Pow(d)er Card wspólny skipass w Sölden i Obergurgl-Hochgurgl już w tym sezonie
2017.10.05
Dwa ośrodki, 254 kilometry tras, 55 wyciągów i 46 lokali gastronomicznych - to wszystko będzie dostępne dla narciarzy po nabyciu wspólnego skipassu Pow(d)er Card. Karnet zakupiony na co najmniej 3 dni umożliwi amatorom sportów zimowych poruszanie się po stokach zarówno w Sölden, jak i Obergurgl-Hochgurgl.
Ötztal - najważniejsze wydarzenia tej zimy
Ötztal - najważniejsze wydarzenia tej zimy
2016.10.16
Rozpoczęcie alpejskiego Pucharu Świata FIS w Sölden, festiwal Electric Mountain, tydzień głębokiego śniegu i warsztaty jogi w Obergurgl-Hochgurgl: to tylko trzy przykłady, jak zróżnicowany jest program wydarzeń w Ötztal. Najdłuższa dolina w Tyrolu zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie dla pasjonatów sportu, muzyki i relaksu.
Narty w słonecznym Tyrolu
Tyrol2012.04.03
Wiosenna jazda na nartach to w Tyrolu wyjątkowa przyjemność - najniższe temperatury już dawno za nami, teraz jest czas na łapanie słońca i wspaniałe zjazdy z pokrytych firnem stoków.
Śnieżny finisz w dolinie Oetztal
Zimowe Soelden fot. am /skionline.pl2011.12.07
Pogoda "spłatkowała" nam figla. Rano, gdy za oknem ujrzeliśmy padający śnieg, natychmiast zmieniliśmy plany. Choć wizyta w parku wodnym Aqua Dome była niezwykle kuszącą propozycją, zwyciężyły narty!
Top Mountain Star z widokiem na Wenecję
fot. am /skionline.pl2011.12.03
Obawialiśmy się, że dzisiejszy tekst rozpocznie się od słów: choć pogoda nie dopisała, w Hochgurgl udało się zwiedzić co nieco. A w rzeczywistości było tak: Przed południem niebo jeszcze zasnuwały chmury, ale walczące o korzystną pozycję na niebie słońce, koło godziny 14.00 zaświeciło i tak już zostało do późnego popołudnia.
Nartą po mapie: W poszukiwaniu śniegu - odcinek 2
fot. am /skionline.pl2011.12.03
W poszukiwaniu śniegu pokonaliśmy spore odległości i niemałe wysokości. Najpierw prawie 1000 km w płaszczyźnie poziomej z Bielska-Białej do tyrolskiej doliny Oetztal, następnie ponad 1000 m w pionie, z hotelu na sam szczyt. Jakie są efekty naszych wielowymiarowych poszukiwań?
Nartą po mapie: Dolina Oetztal - w poszukiwaniu śniegu
Top Mountain Star (3080 m)2011.12.02
W poszukiwaniu śniegu… pokonaliśmy 960 km. Celem naszej podróży były dwa położone w dolinie Oetztal regiony - Soelden, gdzie śnieg jest gwarantowany na lodowcach oraz ośrodek Obergurgl - Hochgurgl, usytuowany nieco wyżej, ale pozbawiony terenów lodowcowych, który w nadchodzących dniach spodziewa się nadejścia zimy.
Obergurgl - Hochgurgl - narciarstwo podprogowe
Obergurgl - Hochgurgl2011.10.14
Wcześniej niż gdzie indziej, bowiem już 17 listopada, Obergurgl - Hochgurgl będzie świętować rozpoczęcie sezonu. Z tej okazji ośrodek przygotował specjalną, 11-dniową ofertę, obejmującą kilka dni bezpłatnych atrakcji, tańszy skipass i obniżone ceny sprzętu w położonych na terenie kurortu wypożyczalniach.
Tyrol - aktualny raport śniegowy
2009.12.22
Miłośnicy białego szaleństwa w Austrii na brak śniegu narzekać nie mogą! Po ostatnich opadach, na tyrolskich stokach panują naprawdę wyśmienite warunki. Szczegółowy raport śniegowy ze znanych stacji zamieszczamy poniżej.
Narciarski weekend w... Katowicach
2007.11.19
W dniach 24 - 25 listopada 2007 austriackie regiony narciarskie Sölden i Obergurgl-Hochgurgl zapraszają na wielkie otwarcie sezonu zimowego do... Centrum Handlowego "Silesia" w Katowicach. W tych dniach, podczas City Snow Show Katowice 2007, na Placu Słonecznym przed "Silesią" powstanie pierwszy w Katowicach stok narciarski, gdzie będzie można zakosztować namiastki alpejskich wrażeń.
Pierwsze skoki Małysza
Adam Małysz arch. skionline.pl2005.05.27
Adam Małysz, Robert Mateja, Krystian Długopolski, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Rafał Śliż oddali w czwartek pierwsze skoki w nowym sezonie. Reprezentanci Polski trenowali na skoczni K-85 w Zakopanem, oczywiście na igelicie. Zawodnicy ćwiczą pod okiem trenerów Heinza Kuttina i Łukasza Kruczka.
poprzednie1 - 12 z 18następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020