skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer

2020.05.07
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
Kliknij, aby powiększyć.
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
Tak smutno, jak w ostatnich tygodniach jeszcze w górach nie było. Jednogłośnie potwierdzili to dyrektorzy trzynastu TOP hoteli w słowackich Tatrach Wysokich i Niskich - na Liptowie. Od czwartku (7.5) stopniowo otworzą się bramy hoteli, a w walce z wirusem pomoże Corona Killer. Jako pierwsze powitają gości hotele w Tatrach Wysokich - Grandhotel Praha**** oraz Hotel FIS***.

Zobacz także:

Chyba wszyscy już o tym marzą. Urlop z pięknymi widokami, miłą atmosferą, mnóstwem atrakcji w górach połączonymi z relaksem. Hotele w Tatrach oprócz przygotowywania korzystnych ofert na lato koncentrują się przede wszystkim na wdrażaniu procedur bezpieczeństwa i higieny. "Oczekujemy, że latem słowackie góry będą odwiedzać wyłącznie słowaccy klienci indywidualni, którzy zarezerwują sobie pobyt bezpośrednio w danym hotelu. Pozytywne w tym wszystkim jest to, że Słowacy na nowo odkryją Słowację jako miejsce na wakacje, które łączy piękną przyrodę z urlopem nad wodą, jak Liptovská Mara albo tutejsze parki wodne. W naszych 13 hotelach od tygodni przygotowujemy się do nowej sytuacji, aby zapewnić klientom udane i bezpieczne wakacje," powiedział Juraj Chovaňák, dyrektor ds. marketingu TMR.


Rezerwacja online, obowiązkowe noszenie maseczek, płatności bezgotówkowe, dwumetrowe odstępy w recepcji, własny długopis dla każdego gościa, w pomieszczeniach środki do dezynfekcji, wydawanie posiłków do czasu odwołania obostrzeń w restauracjach na zamówienie lub w formie Room service za dodatkową opłatą. To tylko ułamek środków wdrażanych przez nasze hotele. "Serwowanie obiadów i kolacji w restauracjach będzie się odbywać zgodnie z harmonogramem, aby nie doszło do koncentracji większej ilości osób w jednym miejscu. Każdy pokój będzie miał własny stół przez cały czas pobytu. Sprzątanie pokoju będzie się odbywać wyłącznie na życzenie gościa. Po wymeldowaniu gościa pokój zostanie dokładnie posprzątany przy użyciu środków dezynfekujących oraz innych środków higieny, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej. Wszystkie powierzchnie wspólne będą poddawane regularnej i częstej dezynfekcji," wyjaśnia Zdena Ryndová, dyrektor ds. usług hotelowych w Tatrach Wysokich.
W pokojach hotelowych pojawi się dodatkowo Corona Killer. "Nie jest to żaden Superman, który będzie witać gości w pokoju, ale pakiet z wyposażeniem ochronnym, dla gości korzystających z dłuższych pobytów, który zawiera oczywiście środki do dezynfekcji," dodaje z uśmiechem Ryndová.

Booking.com
W hotelach pozostaną zamknięte kąciki dla dzieci oraz centra odnowy biologicznej. Mimo to w Tatrach i na Liptowie nie zabraknie mnóstwa atrakcji turystycznych. Oba regiony posiadają szereg zabytków i oferują niezliczoną ilość wycieczek, podczas których można podziwiać cudowne panoramy. "Do specjalnych letnich pakietów pobytowych chcemy zaoferować w cenie noclegu bilety na kolejki linowe, a jeśli zostaną już otwarte bramy parków wodnych, również bilety do nich. Jeśli kupią Państwo pobyt, to nawet dwa tygodnie nie wystarczą, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji regionu," powiedział Róbert Šmitala, dyrektor ds. usług hotelowych parków wodnych na Liptowie.

W ten sposób hotele TMR próbują ożywić rynek i rozpocząć rezerwację pobytów FIRST MINUTE na lato. "Tych, którzy szybko się zdecydują, nagrodzimy. Jeśli pobyt zostanie zarezerwowany przez stronę tmrhotels.com z wyprzedzeniem, najpóźniej do 15 maja, oferujemy 30 procent zniżki na zakwaterowanie. Jednocześnie nie należy się obawiać wczesnego terminu rezerwacji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu w ostatniej chwili zmienią się komuś plany, gwarantujemy bezpłatne odwołanie rezerwacji," odsumował Marián Polák, dyrektor ds. usług hotelowych w Tatrach Niskich.


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #tatry #tmr #wysokie tatry #hotele #grand hotel

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com