skionline.pl stacje Polska Beskid Sądecki wyślij link znajomemu dodaj opinię

Muszyna - Wierchomla
Dwie Doliny

Śnieżymy już, otwarcie Wierchomli tuż, tuż!
Śnieżymy już, otwarcie Wierchomli tuż, tuż!
2018.11.29
Stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla śnieży już teraz, natomiast otworzenie strony Wierchomli planuje na 8 i 9 grudnia.
Śnieżenie rozpoczęto 27 listopada i przy korzystnych warunkach pogodowych będzie ono trwało stale. Otwarcie Stacji dla narciarzy i snowboardzistów planowane jest na 8 i 9 grudnia, kiedy zostaną udostępnione stoki Wierchomla I i Stonoga.
20 lat Stacji Narciarskiej Wierchomla - Dwie Doliny
20 lat Stacji Narciarskiej Wierchomla - Dwie Doliny
2018.02.07
W 1997 roku narciarska mapa Polski wyglądała zgoła odmiennie niż obecnie. Na topie był Szczyrk, Wisła i Zakopane, a w Sudetach - Karpacz i Szklarska Poręba. O wielu stacjach narciarskich, które dziś należą do wiodących na naszym krajowym podwórku, albo jeszcze nikt wtedy nie słyszał, albo dopiero raczkowały. Jedną z pierwszych stacji, wybudowanych w latach 90. "od podstaw" była Wierchomla. Dwadzieścia lat temu postawiono tam pierwszy orczyk - dzisiaj to jeden z największych i najlepszych ośrodków w Beskidach. Z tej okazji, o kluczowych momentach rozwoju ośrodka, chwilach trudnych, ale i przyjemnych, a także o perspektywach na przyszłość, redakcja skionline.pl rozmawia z Krzysztofem Brzeskim, prezesem spółki do której należy kompleks Dwie Doliny.
Słotwiny Arena w Krynicy
Jakie warunki w okolicach Krynicy
2018.01.08
Zima na razie w większej partii Beskidów dość mizerna, śnieg można znaleźć właściwie tylko na trasach. W poszukiwaniu dobrych warunków do jazdy udaliśmy się w okolice Krynicy, które znane są ze swojego korzystnego mikroklimatu, dzięki któremu zazwyczaj bywa tu chłodniej, a co za tym idzie - powinno być więcej śniegu. Odwiedziliśmy trzy stacje we wschodniej części Beskidu Sądeckiego - zapraszamy na krótką relacje z naszego wypadu.

Dwie Doliny rozpoczynają sezon 2017/2018
2017.12.14
W najbliższą sobotę Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla otwiera swoje podwoje dla spragnionych białego szaleństwa narciarzy i snowboardzistów. Otwarte zostaną dwa stoki po stronie Wierchomli Małej: Wierchomla I i Stonoga.
20 lat w Dwóch Dolinach!
20 lat w Dwóch Dolinach!
2017.11.20
Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla, jedna z największych i najlepszych stacji narciarskich w Polsce, obchodzi właśnie jubileusz 20-lecia swojego istnienia.

W 1997 roku narciarze i snowboardziści mogli po raz pierwszy korzystać z uroków zimy w Wierchomli tak, jak lubią najbardziej. Teren, który jeszcze do niedawna był niezagospodarowany, stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych narciarsko w skali kraju. Ośrodek był stopniowo rozbudowywany tak, że aktualnie jako jedyny w Polsce łączy dwie doliny: Wierchomlanki z jednej i Szczawnika z drugiej strony.
Jeśli podróż po niezapomniane widoki, to tylko koleją w Wierchomli!
Jeśli podróż po niezapomniane widoki, to tylko koleją w Wierchomli!
2017.05.30
Czerwiec, lipiec i sierpień to miesiące, w których piesze bądź rowerowe wyprawy mają dla wielu najwięcej uroku. Aby kontemplować piękną górską panoramę Beskidu Sądeckiego, można już skorzystać z wyciągu w Wierchomli Małej.
Jaworzyna Krynicka fot. P. Klimek
W okolicach Krynicy - zima w pełni!
2017.01.05
Przed pierwszym długim weekendem w tym roku, który zaczyna się już w piątek, odwiedziliśmy dwie największe stacje narciarskie w Beskidzie Sądeckim, by sprawdzić jakich warunków narciarskich mogą spodziewać się tam narciarze. Wizyta na Jaworzynie i w Dwóch Dolinach wypadła bardzo pozytywnie - w końcu mamy normalną zimę, w której mróz i opady śniegu pozwalają funkcjonować stacjom narciarskim tak, jak tego byśmy pragnęli. A prognozy zapowiadają, że przez najbliższe dwa tygodnie można się spodziewać nawet zaostrzenia zimowych warunków!
Wierchomla pełna atrakcji
Wierchomla pełna atrakcji
2017.01.04
Wierchomla atrakcjami stoi! Tuż po niedzieli Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla zrobi coś, czego jeszcze nie było: "Testy stoków" w niebywale korzystnej cenie. Już w ten weekend zaś odbędą się koncerty zespołu Silent oraz otwarty zostanie snow park.
Otwarcie sezonu w Dwóch Dolinach Muszynie - Wierchomli
Otwarcie sezonu w Dwóch Dolinach Muszynie - Wierchomli
2016.12.07
Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekają na zimę. 10 grudnia Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla zaczyna sezon 2016/2017.
Już od soboty będą czynne wyciągi Wierchomla I, Toczek i Stonoga. Jeździmy od 9.00 do 17.00.
Zima wraca w góry - dobre warunki w Beskidzie Sądeckim
Zima wraca w góry - dobre warunki w Beskidzie Sądeckim
2016.02.05
Wygląda na to, że zima jednak wróciła w nasze góry. Po kilku dniach odwilży, kiedy gospodarze ośrodków narciarski wręcz drżeli o stan tras, ochłodziło się znacznie, a gdzieniegdzie nawet dosypało kilkanaście centymetrów śniegu. Przed kolejnym feryjnym weekendem odwiedziliśmy kilka stacji w okolicach Krynicy i Muszyny - przedstawiamy krótką relację i nasze uwagi na temat warunków panujących w górach.
Dwie Doliny zapraszają na I Zjazd Gwiazd w Wierchomli. Ruszyły zapisy!
Dwie Doliny zapraszają na I Zjazd Gwiazd w Wierchomli. Ruszyły zapisy!
2016.02.04
13 lutego w stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędą się amatorskie, rodzinne zawody w slalomie gigancie! Świetna zabawa i sportowe emocje, dla najlepszych puchary i wyjątkowe nagrody. Tylko w tym dniu na stoku spotkasz osoby znane i lubiane z prasy i telewizji. W imprezie udział wezmą aktorzy Jacek Rozenek, Honorata Witańska, Robert Moskwa, Andrzej Niemirski, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, sportowcy Iwona Guzowska oraz mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak.
Dwie Doliny wreszcie połączone!
Dwie Doliny wreszcie połączone!
2016.01.20
19 stycznia w Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla zostało uruchomione połączenie między Wierchomlą a Szczawnikiem. W stacji działa 7 wyciągów oraz SnowPark Wierchomla. Na stokach jest do 100 cm śniegu i panują bardzo dobre warunki do jazdy!
poprzednie1 - 12 z 67następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020