skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię

Czarna Góra Resort
Stronie Śląskie

Dzieci powalczą o Puchar TAURONKA!
Dzieci powalczą o Puchar TAURONKA!2015.01.26
W najbliższą sobotę 31. stycznia na stoku stacji Czarna Góra na Dolnym Śląsku TAURON Bachleda Ski zaprasza najmłodszych narciarzy na świetną zabawę. To właśnie tam odbędzie się pierwszy, z dwóch zaplanowanych na ten sezon, Puchar TAURONKA.
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów2015.01.09
Ziemia Kłodzka, której centralną część otaczają ze wszystkich stron góry to tradycyjnie drugi najważniejszy po Karkonoszach, region narciarski w naszych Sudetach. Historycznie drugi - jednak pod względem infrastruktury i jakości usług zdecydowanie wyprzedził słynny Karpacz czy Szklarską Porębę. Takie stacje narciarskie jak Zieleniec czy Czarna Góra to ścisła krajowa czołówka, a w okolicy można pojeździć jeszcze w kilku innych, mniejszych stacjach. W ciągu kilku ostatnich dni redakcja skionline.pl odwiedziła praktycznie wszystkie działające ośrodki narciarskie w polskich Sudetach - dzielimy się z Wami wrażeniami z jazdy i warunków panujących na trasach.
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!2014.12.02
Już w najbliższą sobotę rozpocznie sezon zimowy ośrodek narciarski w Czarnej Górze. W ośrodku działa całodobowo, z pełną mocą nowy, usprawniony system naśnieżania, a i przyroda zadbała o naturalny śnieg - na narciarzy czekać więc będą dobrze przygotowane trasy i zaśnieżone góry wokół. Jak na razie to pierwszy ośrodek w polskich Sudetach, który zamierza tak szybko otworzyć sezon narciarski.
Więcej śniegu w Czarnej Górze fot. SN Czarna Góra
Więcej śniegu w Czarnej Górze
2014.11.06
Każda szanująca się stacja narciarska przed sezonem prezentuje nowości, które czekają narciarzy w czasie nadchodzącej zimy. Nie inaczej jest z sudecką Czarną Górą - jedną z największych i najlepszych polskich stacji narciarskich. W tym roku postawiono tu na zapewnienie narciarzom jak najlepszych warunków na trasach, niezależnie od pogody, inwestując w rozbudowę instalacji naśnieżania. Redakcja skionline.pl postanowiła na własne oczy przekonać się, co ciekawego jeszcze czeka nas w Siennej i jej okolicy.
Ski Region Śnieżnik - nowy projekt narciarski już tej zimy!
Ski Region Śnieżnik2013.10.10
Choć do zimy zostały jeszcze prawie trzy miesiące, u podnóża Masywu Śnieżnika praca wre. Dwie nowe koleje linowe, darmowy Ski Bus i jeden karnet dla trzech ośrodków to mocne argumenty, którymi stacje narciarskie Czarna Góra, Lądek Zdrój i Kamienica chcą przyciągnąć narciarzy w nadchodzącym sezonie.
Czarna Góra karnet - 6 dni kiedy chcesz
Czarna Góra karnet - 6 dni kiedy chcesz2013.09.13
15 września 2013 rozpocznie się przedsprzedaż karnetów BLACKCARD - "6 dni kiedy chcesz". Nowością jest możliwość korzystania z karnetu przez 6 dowolnych dni w sezonie 2013/2014 w trzech ośrodkach narciarskich SKI REGIONU ŚNIEŻNIK: Czarnej Górze, stacji narciarskiej Kamienica i stacji narciarskiej Lądek Zdrój. Karnet jest ważny przez 7 godz. dziennie od pierwszego wejścia na dowolnym ośrodku. Istnieje możliwość zmiany ośrodka narciarskiego w trakcie dnia np. bezpłatnym Ski Busem.
Alpejskie warunki w Sudetach za 1 zł
Czarna Góra2013.03.29
Słońce, błękitne niebo i… wspaniałe warunki śniegowe - tak tegoroczna wiosna wita nas w Sudetach. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla narciarzy. Po Świętach Wielkanocnych, w dniach 2 - 4 kwietnia w Czarnej Górze będzie można pojeździć za symboliczną złotówkę.
Czarna Góra otwiera trasy w najbliższy weekend
Czarna Góra2012.12.07
8. grudnia (sobota) rozpocznie się sezon narciarski w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra koło Stronia Śląskiego. W weekend 8-9. grudnia czynne będą: kolej linowa 4 os. KLF, wyciągi F1 i P3 oraz kolej linowa 4 os. KLH z trasą C - FIS długości 1200 m. Ośrodek będzie otwarty w godz. 9-16. Warunki na trasach są bardzo dobre. W sobotę wszystkie karnety będą tańsze o 50%.
"Free Ski" w polskich górach
fot. jc /skionline.pl2012.03.09
Nadszedł marzec, a wraz z nim posezonowe obniżki. W polskich ośrodkach można kupić karnety w niższej cenie lub - w ramach z oferty "Free Ski" - pojeździć za darmo. - aktualizacja godz. 14:43
Wystartowała Czarna Góra
fot. Czarna Góra2011.12.22
W środę, 21. grudnia ruszyły wyciągi w ośrodku Czarna Góra w Stroniu Śląskim. Obecnie kursuje 4-osobowa kolej krzesełkowa KLH obsługująca czerwoną nartostradę C FIS o długości 1200 m oraz kolej KLF, wzdłuż której wytyczone są dwie łagodne trasy: KLF i KLF1.
Enduro Trophy Czarna Góra - relacja
fot. Enduro Trophy2010.07.28
Ostatnia edycja endurowego ścigania spod znaku Enduro Trophy potwierdza znaną organizatorom i uczestnikom tezę, że tereny borykające się z uciążliwą suszą powinny zapraszać ekipę imprezy, aby obfite deszcze i "rześka" aura dała choć chwilę ukojenia zmęczonym ludziom i przyrodzie. Edycja w Czarnej Górze dowodzi także, że w każdych warunkach i na każdym terenie można zorganizować udaną imprezę, unikając problemów technicznych i zapewniając uczestnikom doskonałą zabawę w trakcie i po masowym ściganiu.
Dłuższy sezon narciarski w Karkonoszach
2008.03.28
Ostatni nawrót zimy wyraźnie dał się odczuć w Karkonoszach. Na trasach panują znakomite warunki narciarskie, a takiej ilości śniegu nie było nawet w szczycie sezonu. Wygląda na to, że na nartach będzie w tym roku można jeździć dłużej niż zwykle, a śnieg pod Śnieżką poleżeć może aż do maja.
poprzednie13 - 24 z 32następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2018