skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię

Zieleniec Ski Arena

Po opadach śniegu warunki narciarskie w Zieleńcu są doskonałe
Po opadach śniegu warunki narciarskie w Zieleńcu są doskonałe
2020.02.14
Po ostatnich mrozach i przede wszystkim opadach śniegu na sudeckich stokach znacznie poprawiły się warunki narciarskie. Doskonale pojeździć można na przykład w Zieleńcu, gdzie czynna jest większość tras, kolei i wyciągów, a pokrywa na stokach dochodzi do 80 centymetrów.
Zieleniec Ski Arena
Zimowe ferie w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena
2020.01.22
Mimo że odsłona tegorocznej zimy pozostawia wiele do życzenia, niektóre dolnośląskie ośrodki narciarskie pracują bez przerwy od początku grudnia. Tak jest na przykład w Zieleńcu, gdzie w ostatnim czasie dzięki niższej temperaturze, a także opadom śniegu warunki narciarskie uległy znacznej poprawie.
Przywitanie Nowego Roku na stoku pod Orlicą
Przywitanie Nowego Roku na stoku pod Orlicą
2019.12.30
Po okresie gorszej aury w pierwszych tygodniach grudnia w polskie góry nareszcie zawitała zima. Dzięki silniejszym mrozom i opadom śniegu znacząco poprawiły się też warunki narciarskie, które w większości sudeckich ośrodków są teraz bardzo dobre. Jednym z takich miejsc jest Zieleniec, gdzie na stoku będzie można powitać także Nowy Rok.
Zieleniec inauguracja nowego sezonu narciarskiego
Zieleniec inauguracja nowego sezonu narciarskiego
2019.12.05
W najbliższą sobotę, 7 grudnia, punktualnie o godzinie 9:00 zainaugurowany zostanie w Zieleńcu nowy sezon narciarski. Mogący pochwalić się unikalnym w skali kraju mikroklimatem ośrodek oddaje do dyspozycji narciarzy 29 kolei i wyciągów, 23 kilometry tras oraz dwa snow parki.
Do wiosny w Zieleńcu jeszcze daleko
Do wiosny w Zieleńcu jeszcze daleko
2019.03.05
Czas na ostatnią odsłonę narciarskiego sezonu w stacji Zieleniec Ski Arena. Mimo, że kalendarzowa wiosna coraz bliżej, dzięki unikalnemu panującemu na zboczach Gór Orlickich mikroklimatowi, jazda na jednej bądź dwóch deskach będzie tu możliwa jeszcze przez kilka tygodni.
Czas na kolejną odsłonę zimowych ferii w Zieleńcu!
Czas na kolejną odsłonę zimowych ferii w Zieleńcu!
2019.01.27
Piękna, mroźna i śnieżna zima, doskonałe warunki narciarskie, mnóstwo wydarzeń, imprez i atrakcji, ale też edukacja o bezpieczeństwie oraz nauka jazdy na nartach i snowboardzie. Tak w skrócie przedstawia się plan na najbliższe dwa tygodnie, czyli na okres zimowych ferii na Dolnym Śląsku, Mazowieckim, Opolskim i Zachodnio Pomorskim.
Otwarcie sezonu narciarskiego w Zieleńcu
Otwarcie sezonu narciarskiego w Zieleńcu
2018.12.08
W piątek, 7 grudnia stacja narciarska Zieleniec Ski Arena otwarła oficjalne narciarski sezon. Mimo, że aura nie jest w tym sezonie sprzyjająca, w góry powrócił mróz, który umożliwił odpowiednie przygotowanie stoków.
Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%
Rusza II etap przedsprzedaży karnetów. Zniżki do 25%
2018.09.18
Od 17 września można nabyć w przedsprzedaży w promocyjnej cenie karnety uprawniające do jazdy na stokach Zieleniec Ski Arena. Tym razem chętni będą mogli zakupić skipass z 25-procentowym rabatem. Pierwsza oferta sprzedaży puli skipassów w obniżonej cenie, z powodu ogromnego zainteresowania, zakończyła się już po trzech dniach.
W Zieleńcu ruszyła budowa nowej kolei linowej
W Zieleńcu ruszyła budowa nowej kolei linowej
2018.07.27
Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena rozpoczęła oficjalne przygotowania do kolejnego sezonu narciarskiego. Jednym z najważniejszych elementów tego procesu jest budowa nowej kolei linowej, która ruszyła w ostatnich dniach czerwca.
Wielkanoc na nartach, czyli świąteczne #szusowanko w Zieleńcu
Wielkanoc na nartach, czyli świąteczne #szusowanko w Zieleńcu
2018.03.28
Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również w tym roku będzie można w trakcie wielkanocnych świąt pojeździć w Zieleńcu na nartach i snowboardzie. Począwszy od piątku aż do poniedziałku ośrodek pracować będzie pełną parą od rana do późnego wieczora.
Piękna zima tej wiosny w Zieleńcu…
Piękna zima tej wiosny w Zieleńcu…
2018.03.23
Marzec uchodzi za najlepszy miesiąc dla narciarzy. Teoretycznie wtedy powinno być najwięcej śniegu, najlepsza pogoda, dzień jest stosunkowo długi, a ruch na stoku - zazwyczaj niewielki. Do tego jeszcze dochodzą niższe niż w głównym sezonie ceny, a często promocje typu "freeski", kiedy przy wykupieniu pakietu pobytowego, karnet otrzymujemy za darmo. Tradycyjnie w połowie marca wybraliśmy się do Zieleńca, sprawdzić, czy tak faktycznie jest. Słońca nie zaznaliśmy, bo zaskoczył nas atak zimy, ale warunki do jazdy - znakomite. Oto krótka relacja z miejsca, gdzie otwartych jest ponad 20 km tras, a pokrywa śniegowa przekracza miejscami 80 cm - zapraszamy!
Zieleniec Ski Arena: najdłuższy sezon w Polsce
Zieleniec Ski Arena: najdłuższy sezon w Polsce
2018.03.02
Czas zimowych ferii dobiegł końca. Dopisali przede wszystkim goście, którzy licznie odwiedzili Zieleniec, przybywając do stacji narciarskiej z całej Polski, warunki oraz zimowa aura. Nic nie wskazuje też na to, że narciarski sezon ma zmierzać ku końcowi - zima trzyma mocno i nie zmierza odpuszczać.
poprzednie1 - 12 z 73następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020