skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Warunki narciarskie w Wierchomli

2023.01.24
Warunki narciarskie w Wierchomli
Kliknij, aby powiększyć.
Warunki narciarskie w Wierchomli
Beskidy zasypane śniegiem. To świetna informacja dla narciarzy i dzieci, które spędzają ferie w górach.
W Stacji Narciarskiej Wierchomla panują bardzo dobre warunki. Świeży śnieg, doskonale przygotowane szerokie stoki, niezwykły klimat narciarskiej wioski i brak kilometrowych kolejek do kas – to wszystko przyciąga narciarzy i snowboardzistów.

Stacja Narciarska Wierchomla działa codziennie od 9.00. Kolej krzesełkowa Wierchomla i Stonoga jeżdżą do 19.00; Polanki do 17.00.

Trasy są zróżnicowane, niebieskie i czerwone, bardzo dobre do nauki i doskonalenia umiejętności. Można skorzystać z usług mistrzowskiej Szkoły Narciarskiej Dwie Doliny, która prowadzi przedszkole narciarskie, szkółkę oraz zajęcia indywidualne. Na stoku dzieciaki mogą spotkać Koziołka Wierchołka we własnej osobie, podczas kursu uczestniczyć w zabawnych animacjach, w śnieżnym safari, a na zakończenie spróbować swoich sił w profesjonalnie przygotowanych zawodach.

W stacji znajduje się też wypożyczalnia dobrego sprzętu narciarskiego, serwis i przechowalnia. Goście Stacji Narciarskiej Wierchomla wszystkie udogodnienia znajdą na miejscu.

Warunki narciarskie w Wierchomli
Kliknij, aby powiększyć.
Warunki narciarskie w Wierchomli

Wierchomlanie szczycą się również bardzo smaczną kuchnią. Na stoku otwarte są liczne punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Bar na Polankach, Restauracja pod Wyciągiem serwująca dania domowe, bar i pizzeria oraz Markówka – klimatyczne miejsce z otwartym paleniskiem, ukochane zwłaszcza przez najmłodszych narciarzy.

W Stacji Narciarskiej Wierchomla jest duży wybór karnetów: godzinowe, dniowe, punktowe, ale też specjalne, korzystne cenowo karnety dla mieszkańców i uczniów okolicznych szkół, w ramach autorskiego projektu S-COOL Karnet. Goście Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort oraz Domków na Górce również mogą skorzystać ze 10-procentowego rabatu na skipassy.

Bieżące informacje znaleźć można zawsze na stronie internetowej www.wierchomla.com.pl
w Aktualnościach oraz na fan page’u Wierchomli na Facebooku www.facebook.com/Wierchomla.

skionline.pl
Tagi: #ośrodkinarciarskie #wierchomla #polska

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com