skionline.pl WorldSkitest 18/19 Allround kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
My Turn 68

Złoty medal w kategorii SnowStyle – Ladies Allround

Narty „Fischer“ były o włos od zwycięstwa, ostatecznie zajmując w sportowym stylu świetne, drugie miejsce. „My Turn 68“ zachwycił nasze testerki zarówno na stoku jak i swoją szatą graficzną. Przepiękny, bardzo szlachetny model dla pań zdobył złoto w kategorii SnowStyle damskich nart Allround. Nasza rada: podobnie jak w przypadku „Salomonów“ – zdecydowanie kupować!

Parametry testowanej narty:
- długość: 155 cm
- promień: 12.0 m
- taliowanie: 118-68-100

Ocena:
Doskonała
Punkty:
41.3
Długi skręt 8.4
Krótki skręt 8.4
Trzymanie krawędzi 8.2
Stabilność 8.0
Łatwość prowadzenia 8.3

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta


Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Poplar Woodcore, Carbon Tech, Air Tec, On-Piste ROCKER, Women BMP, SLR 2 Women, Sintered Bases

Taliowanie: 118-68-100

Długości: 145 / 150 / 155 / 160 / 165

Promień: 13 m / 160 cm

Waga: 1700 g / 160 cm
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 145 / 150 / 155 / 160 / 165
promień: 13 m / 160 cm
taliowanie: 118-68-100
Air Tec, Sandwich Sidewall Construction, Carbon Tech, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste ROCKER, Poplar Wood Core, SLR 2 Women,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Tec


WAGA LEKKA I TO BEZ KOMPROMISÓW
Z własną opatentowaną technologią opracowaną specjalnie do nart z sektora NORDIC, która diametralnie zmniejszenia wagę. Fischer zdecydował się przenieść ową technologię do segmentu nart zjazdowych. Air Tec powoduje redukcję masy rdzenia do 25% przy takiej samej wydajności narty: sprężystość i elastyka pozostaje taka sama.

Materiał lekki może nawet lżejszy.
Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

Carbon Tech


Odpornych na skręcanie włókna węglowe stosowane w konstrukcji nart. Sprawiają, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

zobacz całą kolekcję Fischer 18/19

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Fischer
Srebro:K2
Brąz:Atomic
WorldSkitest 2018 - bielizna narciarska
WorldSkitest 2018 - Fashion Show
WorldSkitest 2018 - testy nart, Centrum Testowe
WorldSkitest 2018 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020