skionline.pl WorldSkitest 18/19 High Performance mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 The Curv DTX

Srebrny medal w kategorii SnowStyle – Men HP

Żółte ślizgi prosto z Pucharu Świata oraz fabryczne sportowe przygotowanie krawędzi, typowe dla nart zawodniczych, wymagają sportowych umiejętności, ale pozwalają na szybkie i łatwe prowadzenie. Krawędzie trzymają zarówno przy krótkich jak i długich skrętach, dlatego też brąz za jazdę trasową. Szata graficzna również wybitna, zatem srebro w kategorii SnowStyle. Nasza rekomendacja: kupować!

Parametry testowanej narty:
- długość: 178 cm
- promień: 17.0 m
- taliowanie: 120-72-104

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
39.1
Długi skręt 7.9
Krótki skręt 7.5
Trzymanie krawędzi 8.2
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 7.7

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Karbon wzmacniający drewniany rdzeń (Air Carbon Ti) i TRIPLE RADIUS daje całkowitą kontrolę w każdym momencie jazdy. Mamy pewność, że pojedziesz tak, jak Ty tego oczekujesz. Free Milled Titanium wprowadza narciarstwo na najwyższy poziom.

Doskonała kontrola dzięki Triple Radius
Triple Radius w THE CURV daje znacznie lepszą kontrolę i przekaz siły przez cały czas trzymania narty w skręcie. Począwszy od inicjacji, poprzez krawędziowanie, aż do ostatecznego kopa na wyjściu.

BRAK SZTYWNOŚCI POPRZECZNEJ TO WRÓG KONTROLI
DIAGOTEX™ jest innowacyjną karbonową warstwą zapewniającą najwyższą sztywność poprzeczną. DIAGOTEX™ pomaga przeciwdziałać siłom odśrodkowym podczas bardzo szybkich skrętów, abyś mógł perfekcyjnie je pokonać. Po prostu maksimum mocy i stabilności w skrętach!

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Beech Poplar Woodcore, Air Carbon Ti 0.8, On-Piste ROCKER, Concave Sidewall, Diagotex™, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Racetrack Plate, World Cup Tuning, Sintered Bases

Taliowanie: 121-72-106
Długości: 157 / 164 / 171 / 178
Promień: 16 m / 171 cm
Waga: 2100 g / 171 cm
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 157/164/171/178
Promień: 16 m / 171 cm
Taliowanie: 121-72-106
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, On-Piste ROCKER, Concave Sidewall, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Diagotex™, Racetrack Plate,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

zobacz całą kolekcję Fischer 18/19

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Atomic
Srebro:Fischer
Brąz:Rossignol
WorldSkitest 2018 - bielizna narciarska
WorldSkitest 2018 - Fashion Show
WorldSkitest 2018 - testy nart, Centrum Testowe
WorldSkitest 2018 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020