skionline.pl WorldSkitest 2004 Skier Cross Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RX 8

nagroda Snow StyleAbsolutnie wyważony model o wszechstronnym zastosowaniu! Wspaniałe parametry pod względem nakładu sił, spokoju prowadzenia i trzymania na lodzie, atrakcyjna pod względem wizualnym, co daje trzecie miejsce w rankingu stylu „SNOW STYLE”!

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
32.8

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Wielokrotnie nagradzany model, w którym zastosowano najnowsze technologie: RX8 z Frequency Tuning , Power Vacuum. Powierzchnia narty jest wykonana w technologii Diamond Top, dzięki czemu, zwłaszcza przy dużych prędkościach, narta nie wpada w drgania. Jedna z lepszych, uniwersalnych nart sprawdzająca się w zróżnicowanym terenie. Połączenie nowoczesnych technologii i doskonałego designu.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 155/160/165/170/175/180
promień: 14m /170
taliowanie: 115-66-98
Air Carbon Titanium, Power Vacuum, Frequency Tuning (FT), World Cup Tuning, Super Base,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Carbon Titanium


Materiał używany w inżynierii lotniczej stosowany w wysokiej klasy nartach FISCHER AirCarbonTi podwyższa twardość pozbawioną drgań, redukuje wagę i doskonale przekazuje energię. Wyłącznie Fischer używa AirCarbon materiał stworzony przez FACC (Fischer Advanced Composite Components) Titanium (Titanium / Aluminum) zapewnia stabilność przy dużych prędkościach.

Power Vacuum


Homogeniczna i całkowicie pozbawiona drgań produkcja wykorzystuje najnowsze materiały jak: Titanium, Aircarbon, Włókno szklane oraz rdzenie drewniane bardzo wysokiej jakości dla uzyskania doskonałych parametrów sprzętu.

Narty o konstrukcji Power Vacuum posiadają warstwę laminatu przenoszącego obciążenie tuż pod szatą graficzną, dzięki czemu przenoszą one energię dokładnie i wprost do właściwej krawędzi.

Frequency Tuning (FT)


Ten proces harmonizacji właściwie pochodzi ze świata muzycznego. Fischer jest pierwszą firmą, która wprowadziła tą technologię do nart. Specjalnie skonstruowana siatka harmonizuje wibracje o wysokich częstotliwościach i zamienia je w energię doskonale rozprowadzaną na krawędzie nart.

A co na ten temat ma do powiedzenia jeden z najlepszych alpejczyków - Michael von Gruenigen: "To niewiarygodne - z Frequency Tuning jestem o wiele szybszy, narty prowadzą się bardzo płynnie, a każdy skręt powoduje jeszcze większe przyspieszenie. To naprawdę milowy krok naprzód w konstruowaniu nart, który pomógł mi w zdobyciu tytułu mistrza świata w St. Anton, czyli czegoś co chciałem zrobić od zawsze."

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Super Base


Innowacyjna technologia „wtłaczanych” spodów sprawia, że w różnych miejscach, poszczególne warstwy narty posiadają różną gęstość. W porównywaniu z tradycyjnym sposobem, w którym wykorzystywano mielony materiał, nowa technologia pozwala na osiągnięcie nieporównywalnie lepszych parametrów.

zobacz całą kolekcję Fischer 04/05

Allround mężczyźni
Austria Ski Test 2004
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020