skionline.pl WorldSkitest 2016 Allround kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
Trinity

W tym roku Fischer przegrał złoto o włos. Niemniej jednak, narty wciąż zasługują na miano fantastycznych. Bardzo wszechstronne, łatwe w prowadzeniu i doskonale trzymające krawędź. Ach… i jeszcze energia. Zachowajcie ją dla siebie, bo Trinity zbyt wiele jej nie wymagają.

Testowana narty:
długość: 160 cm
promień: 13 m
taliowanie: 118-68-100

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
Bardzo dobre
Punkty:
37.7
Długi skręt 7.7
Krótki skręt 7.4
Trzymanie krawędzi 7.8
Stabilność 7.3
Łatwość prowadzenia 7.4

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Klasyczny projekt w połączeniu ze sportową duszą? To musi być dobre! I takie właśnie są! Trinity to lekkie, dynamiczne, damskie narty, które łączą świat piękna ze światem sportowych ambicji!

Najnowsza damska linia Women Sport przyciąga wszystkie kobiet zniewalającym wyglądem. Ale nie tylko imponujący design sprawia, że narty są tak atrakcyjne. To także innowacyjna technologia Air Tec, zapewniająca lekkość i doskonałą dynamikę na stoku.

Drewnianemu rdzeniowi Air Tec nadano przemyślaną, frezowaną strukturę, która z jednej strony obniża wagę rdzenia o 25%, a z drugiej strony utrzymuje wyjątkową wydajność: znakomita sztywność i odporność na skręcanie pozostają te same.

Charakterystyka topowej narty musi wiązać się z konstrukcją Sandwich Sidewall, czyli drewnianym rdzeniem w połączeniu ze ścianami bocznymi z polimeru ABS. Tworzą one konstrukcję warstwową, bez której nie istnieją produkty najwyższej jakości od Fischera.

Długość i wysokość rockera: 200/1-2
Dedykowane wiązanie: T51116
Płyta: Womentrack
Konstrukcja / Technologie: SW-Sidewall, Carbon Tech
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 150/155/160/165
promień: 13m/160cm
taliowanie: 118-68-100
Air Tec, Carbon Tech, Sintered Bases, Women BMP, On-Piste ROCKER, Womentrack,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Tec


WAGA LEKKA I TO BEZ KOMPROMISÓW
Z własną opatentowaną technologią opracowaną specjalnie do nart z sektora NORDIC, która diametralnie zmniejszenia wagę. Fischer zdecydował się przenieść ową technologię do segmentu nart zjazdowych. Air Tec powoduje redukcję masy rdzenia do 25% przy takiej samej wydajności narty: sprężystość i elastyka pozostaje taka sama.

Materiał lekki może nawet lżejszy.
Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Carbon Tech


Odpornych na skręcanie włókna węglowe stosowane w konstrukcji nart. Sprawiają, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

zobacz całą kolekcję Fischer 16/17

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Atomic
Srebro:Elan
Brąz:K2
WorldSkitest 2016 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020