skionline.pl WorldSkitest 2004 Race mężczyźni Head
poprzednia nartanastępna narta
WC i. SL RD

Bardzo sportowa narta wszechstronna, która nie zawiedzie swego właściciela! Wyrównana, ciekawa pod względem wizualnym, wielostronna na trasie oraz w terenie – doskonałe zestawienie ceny z jakością!

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
36.3
Długi skręt 7.6
Krótki skręt 7.2
Trzymanie krawędzi 7.4
Stabilność 7.3
Łatwość prowadzenia 6.9

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Nowy carver, nieco szerszy od poprzedniego modelu. Doskonale sprawdza się zwłaszcza przy dużych predkościach, ułatwiając wykonywanie szybkich skrętów. World Cup i.SL wyposażono w Intelligence Technology, dzięki czemu narta "radzi" sobie w każdych warunkach.Użytkownicy:

zawodnicy, zaawansowani narciarze
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 150/155/160/165/170/175
promień: 11.1m /160
taliowanie: 119-64-102
Full Metal Jacket, X-Frame, Intelligence Technology, Race Structure Graphite Base, Titanium Alloy,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Full Metal Jacket


To trójwymiarowy tytanowy płaszcz pokrywający rdzeń narty o konstrukcji X-Frame.
Zwiększa poprzeczną sztywność narty, gwarantuje lepsze przenoszenie energii z jej środka wzdłuż krawędzi, maksimum przyczepności narty na najtrudniejszej trasie i stabilność przy bardzo szybkiej jeździe.

X-Frame


Dzięki zastosowaniu konstrukcji X-Frame narta uzyskała nowy kształt. Ramiona X-Frame rozprowadzają energię ze środka narty wzdłuż jej krawędzi, przez co siły nacisku krawędzi na podłoże są równomiernie rozłożone na całej ich długości. Równomierne rozłożenie siły nacisku krawędzi na podłoże gwarantuje optymalną przyczepność krawędzi, kontrolę, oraz precyzyjne prowadzenie narty przy każdej szybkości.

Intelligence Technology


Elektronika z rozpędem wkracza w narciarski świat! Head zaproponował rozwiązanie hi-tech przetestowane na swoich rakietach tenisowych. Chodzi o włókna z materiału piezoelektycznego, przewodzące prąd, które reagują na energie kinetyczną, pochodzącą z ugięcia nart. Energia elektryczna trafia do chipa, znajdującego się w centralnej części narty. Chip 10 razy zwielokrotnia ładunek elektryczny i wysyła go z powrotem do włókien. Te reagują prostowaniem się. Efekt jest taki, że im mocniej naciskamy na krawędź tym mocniej narta "oddaje" - prostuje się i tym samym przyspiesza. Praca krawędzi jest harmonijnie rozłożona na całej długości narty i idealnie przylega do stoku. Cały projekt otrzymał nazwą Head inteligence - electronic ski managment system.

zobacz całą kolekcję Head 04/05

Allround mężczyźni
Austria Ski Test 2004
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020