skionline.pl sprzęt testy
RSS
Testy sprzętu
Fischer Transalp Vacuum TS Lite - tourowe buty "na miarę"
Zgodnie z obietnicą, na koniec naszego cyklu o sprzęcie Fischera do skitouringu, prezentujemy do kompletu buty linii Transalp, dedykowane do opisywanych już wcześniej nart i wiązań. Pod wieloma względami, to właśnie one decydują o tym, że na Fischerowym sprzęcie wędruje się po górach naprawdę komfortowo, a i w trakcie zjazdów można sporo wycisnąć z nart.
TEST - Buty Head Adapt Edge 95 - nieprzeciętny "średniak"
Testy butów narciarskich ze średniej półki cenowej nie zdarzają się często. Może dlatego, że firmy produkujące sprzęt narciarskie najchętniej promują swoje sztandarowe produkty - naszpikowane najnowszymi, często opatentowanymi na wyłączność rozwiązaniami technologicznymi, ale przez to również i drogimi. Postanowiliśmy trochę "przełamać" tę sytuację i wyjść naprzeciw narciarzom, którzy poszukują buta dobrze wykonanego, wygodnego, łączącego komfort i precyzję, niezdominowanego przez sportowy aspekt jazdy, a przy tym przyjaznego cenowo. Nasz wybór padł na model Adept Edg 95 ze "stajni" Heada.
TEST Plecak Thule Upslope 20L - na skitury i nie tylko
Szwedzka firma Thule przyzwyczaiła nas już do tego, że jej produkty pomagają transportować przeróżne ładunki, najczęściej związane z aktywnym stylem życia. Do tej pory znaliśmy ją głównie jako producenta znakomitej jakości boksów samochodowych, w których bezpiecznie przewozić można narty, a wszyscy aktywni latem - także z świetnych uchwytów i bagażników rowerowych czy też uchwytów do transportu sprzętu wodnego. Oferta firmy jest jednak dużo szersza, obejmując plecaki, torby, a nawet futerały na laptopy. Od tego sezonu firma weszła także na rynek plecaków narciarskich. Dziś przedstawiamy test jednego z nich - Upslope 20L.
TEST rękawice Reusch Marcel Meida® Dry
Marcel Hirscher w tym sezonie trenuje i startuje w zawodach pucharu świata w nowych, przygotowanych specjalnie dla niego przez firmę Reusch rękawicach narciarskich - Reusch Marcel Meida® Dry. - W ciągu roku pokonuję ponad 10 tys. tyczek, co jest sporym wyzwaniem nie tylko dla mnie. Równie dobry jak technika musi być sprzęt, odzież i rękawice, komentuje Hirscher. - Dzięki współpracy z Reuschem mam rękawice, które nie tylko chronią, ale i grzeją dłonie. Gdy starty wypadają w mroźne dni, naprawdę doceniam ich jakość.

Miałem możliwość sprawdzić nowe rękawice Reuscha. Czy są wytrzymałe, czy zapewniają ciepło i czym różnią się od innych modeli race’owych? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.
zobacz więcej testów
Test nart 15/16
Atomic
- Cloud Eleven XT
- Cloud Nine
- Nomad Blackeye Ti
- Redster Doubledeck 3.0 SL
- Redster XT
- Redster XTI
Blizzard
- G-Power
- Power RC
- Power X8
- SRC
- Viva S5
Dynastar
- Active 9 Express
- Elite 11 Fluid
- Omeglass Pro Ti R21 Racing
- Omeglass S Fluid X
- Powertrack 84 Fluid
- Speed Course Fluid X
Elan
- Amphibio 14 EL 11
- Amphibio 16 ELX 14
- Amphibio 84 XTI ELX 12
- Insomnia ELW 11
- Inspire ELW 9
- SLX Fusion
Fischer
- Ivory
- Motive 80
- Progressor F18
- Progressor F19 Ti
- RC4 Worldcup SC
- Trinity
K2
- AMP Charger
- AMP Velocity
- iKonic 85 Ti
- LUV Machine 74 Ti
- Luvit 76
Nordica
- Cinnamon 76 CA EVO
- Dobermann SLR EVO
- Dobermann Spitfire Pro EVO
- Drive 78 CA EVO
- Fire Arrow 76 CA EVO
- Fire Arrow 80 TI EVO
Rossignol
- Experience 84 CA TPX
- Hero Elite ST Ti
- Hero Master R21
- Pursuit 400 Carbon
- Unique 10 W TPI
- Unique 4 W Xelium
Salomon
- W-Max XT10 Ti W
- W-Pro Lithium 10W
- X-Drive 8.0 FS XT12
- X-MAX XT 12 TI
- X-Pro SW XT12
- X-RACE + RACE PLATE XX
Stöckli
- Laser SL
Völkl
- Code Speedwall S UVO
- Essenza Allura
- Essenza Viola
- Racetiger Speedwall SL UVO
- RTM 75is
- RTM 81
Testy 15/16
Inny sezon:
WorldSkitest 15/16
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2016 Atmedia S.C.