skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię
Marzec na Czarnej Górze - zima na stokach w pełni
Marzec na Czarnej Górze - zima na stokach w pełni
2017.03.15
Od kilku dni cieszymy się wyższymi temperaturami i pięknym słońcem. Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna nie musi jednak oznaczać rozstania z nartami! Warunków do jazdy nie musimy też szukać za granicą - w wielu ośrodkach w Polsce śniegu również nie zabraknie.
Subiektywny Top10 - najlepsza jazda wieczorna w Polsce
Subiektywny Top10 - najlepsza jazda wieczorna w Polsce (aktualizacja)
2017.02.12
Wieczorna jazda na nartach to pod wieloma względami polska specjalność. Niewiele jest miejsc w Europie, gdzie tyle stacji posiadałoby oświetlone stoki, nawet tych małych, i gdzie na dodatek praktycznie wszędzie stoki są otwarte tak długo. Z jednej strony to już taka tradycja, z drugiej - wynik niewielkich rozmiarów naszych ośrodków. Żeby się "najeździć" trzeba na stoku spędzić naprawdę dużo czasu. Ale wieczorna jazda jeździe nierówna… W ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy to prezentowaliśmy po raz pierwszy nasz subiektywny Top10 trochę zmieniło się w polskich stacjach - przedstawiamy więc zaktualizowane zestawienie 10 miejsc, gdzie jest zdecydowanie najciekawiej, kiedy zajdzie słońce i rozbłysną reflektory.
Nowa kolej, naśnieżanie i oświetlenie tras - wielkie zmiany w Czarnej Górze
Nowa kolej, naśnieżanie - wielkie zmiany w Czarnej Górze
2016.10.28
Czarna Góra to jeden z największych i najlepszych polskich ośrodków narciarskich, mogący się pochwalić znakomitymi trasami, które są w stanie zadowolić każdego narciarza. W tym rok, po wielu latach wyczekiwania ruszyła w końcu modernizacja stacji, która odmieni oblicze ośrodka. Informowaliśmy już o tym naszych czytelników, prezentując materiał nadesłany nam przez gospodarzy stacji. Przyszła w końcu kolej by zobaczyć zmiany w Czarnej Górze na własne oczy - przedstawiamy więc krótkie sprawozdanie z naszej wizyty na placu budowy nowej inwestycji.
Najnowsze inwestycje w Czarna Góra Resort
Najnowsze inwestycje w Czarna Góra Resort
2016.10.07
Czarna Góra Resort to nowoczesny, prężnie rozwijający się ośrodek górski. Rokrocznie powstają tu nowe inwestycje, które cieszą turystów zarówno latem jak i zimą. Ośrodek stale umacnia swoją pozycję w ścisłej czołówce polskich resortów narciarskich i coraz częściej jest doceniany na arenie międzynarodowej. Podczas gali World Ski Awards w 2015 roku Czarna Góra Resort otrzymał tytuł Najlepszego Resortu Narciarskiego w Polsce!
Zieleniec Ski Arena
Gdzie na narty w Sudetach?
2016.02.01
Przed rozpoczynającymi się właśnie feriami w województwie dolnośląskim, postanowiliśmy przekonać się na własne oczy jak wyglądają warunki na stokach w Sudetach. W ciągu trzech dni przejechaliśmy cały region - od Gór Izerskich po Ziemię Kłodzką, sprawdzając to, co dla narciarzy najważniejsze - stan pokrywy śniegowej i jakość przygotowania tras. Przedstawiamy Wam kilka obserwacji z pierwszej ręki. Oczywiście dorzucamy do tego garść zdjęć i filmów, które powalają lepiej ocenić warunki panujące na trasach.
W Sudetach trwa naśnieżanie stoków
W Sudetach trwa naśnieżanie stoków2015.11.28
W tym roku zima zawitała w Sudety jakby nieco wcześniej niż w pozostałe zakątki naszego kraju. Ponieważ opady śniegu, a potem także ochłodzenie, przyszły do nas od zachodu, to właśnie w tej części kraju przygotowania do sezonu są w tej chwili chyba najbardziej zaawansowane. W ciągu kilku, kilkunastu najbliższych dni powinny ruszyć największe stacje na Ziemi Kłodzkiej.
Czarna Góra taniej
Czarna Góra taniej2015.03.16
Czy to weekend, czy środek tygodnia, opłaca się przyjechać na Czarną Górę. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bowiem ofertę, która sprawi, że do nas każdy będzie miał z górki.
Z jakich zniżek możecie skorzystać w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra?
Czarna Góra otwarta w 100 procentach
Czarna Góra otwarta w 100 procentach2015.02.02
Wyraźnie poprawiają się warunki w naszych Sudetach. Opady śniegu i niskie temperatury pozwoliły przygotować w Czarnej Górze wszystkie trasy - od 3 lutego otwarte będą wszystkie wyciągi i trasy. A jest tego niemało - 10 km tras wszystkich rodzajów, do których dochodzi jeszcze 4 km łączników prowadzących leśnymi przecinkami. Do dyspozycji są 3 koleje, 7 wyciągów i 4 taśmy dla najmłodszych narciarzy. Łączna przepustowość ośrodka wynosi prawie 10 tys. osób na godzinę - od środy ośrodek będzie działał pełną parą.
Energetyczna rywalizacja w Czarnej Górze
Energetyczna rywalizacja w Czarnej Górze2015.01.28
W sobotę 31. stycznia stoki w ośrodku narciarskim Czarna Góra, niedaleko Stronia Śląskiego, opanuje kolor magenta. Wszystko za sprawą odbywających się tam imprez pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski - drugiego w tym sezonie branżowego Pucharu Energetyków oraz Pucharu TAURONKA.
Dzieci powalczą o Puchar TAURONKA!
Dzieci powalczą o Puchar TAURONKA!2015.01.26
W najbliższą sobotę 31. stycznia na stoku stacji Czarna Góra na Dolnym Śląsku TAURON Bachleda Ski zaprasza najmłodszych narciarzy na świetną zabawę. To właśnie tam odbędzie się pierwszy, z dwóch zaplanowanych na ten sezon, Puchar TAURONKA.
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów2015.01.09
Ziemia Kłodzka, której centralną część otaczają ze wszystkich stron góry to tradycyjnie drugi najważniejszy po Karkonoszach, region narciarski w naszych Sudetach. Historycznie drugi - jednak pod względem infrastruktury i jakości usług zdecydowanie wyprzedził słynny Karpacz czy Szklarską Porębę. Takie stacje narciarskie jak Zieleniec czy Czarna Góra to ścisła krajowa czołówka, a w okolicy można pojeździć jeszcze w kilku innych, mniejszych stacjach. W ciągu kilku ostatnich dni redakcja skionline.pl odwiedziła praktycznie wszystkie działające ośrodki narciarskie w polskich Sudetach - dzielimy się z Wami wrażeniami z jazdy i warunków panujących na trasach.
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!2014.12.02
Już w najbliższą sobotę rozpocznie sezon zimowy ośrodek narciarski w Czarnej Górze. W ośrodku działa całodobowo, z pełną mocą nowy, usprawniony system naśnieżania, a i przyroda zadbała o naturalny śnieg - na narciarzy czekać więc będą dobrze przygotowane trasy i zaśnieżone góry wokół. Jak na razie to pierwszy ośrodek w polskich Sudetach, który zamierza tak szybko otworzyć sezon narciarski.
poprzednie1 - 12 z 22następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.