skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię RSS
Stronie Śląskie Czarna Góra
Oceń
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!2014.12.02
Już w najbliższą sobotę rozpocznie sezon zimowy ośrodek narciarski w Czarnej Górze. W ośrodku działa całodobowo, z pełną mocą nowy, usprawniony system naśnieżania, a i przyroda zadbała o naturalny śnieg - na narciarzy czekać więc będą dobrze przygotowane trasy i zaśnieżone góry wokół. Jak na razie to pierwszy ośrodek w polskich Sudetach, który zamierza tak szybko otworzyć sezon narciarski.
Więcej śniegu w Czarnej Górze fot. SN Czarna Góra
Więcej śniegu w Czarnej Górze
2014.11.06
Każda szanująca się stacja narciarska przed sezonem prezentuje nowości, które czekają narciarzy w czasie nadchodzącej zimy. Nie inaczej jest z sudecką Czarną Górą - jedną z największych i najlepszych polskich stacji narciarskich. W tym roku postawiono tu na zapewnienie narciarzom jak najlepszych warunków na trasach, niezależnie od pogody, inwestując w rozbudowę instalacji naśnieżania. Redakcja skionline.pl postanowiła na własne oczy przekonać się, co ciekawego jeszcze czeka nas w Siennej i jej okolicy.
Nowe krzesło w Czarnej Górze
Nowa 6-osobowa kanapa Tatralift fot. Tatralift2014.07.02
Za rok w Sudetach stanie nowe krzesło. Wyprzęgana, 6-osobowa kanapa firmy Tatralift zastąpi nieco już wysłużoną 2-osobową kolej. Nowy wyciąg łączyć będzie stację dolną przy "Karczmie Czarna Góra" ze szczytem Czarnej Góry.
Ski Region Śnieżnik - nowy projekt narciarski już tej zimy!
Ski Region Śnieżnik2013.10.10
Choć do zimy zostały jeszcze prawie trzy miesiące, u podnóża Masywu Śnieżnika praca wre. Dwie nowe koleje linowe, darmowy Ski Bus i jeden karnet dla trzech ośrodków to mocne argumenty, którymi stacje narciarskie Czarna Góra, Lądek Zdrój i Kamienica chcą przyciągnąć narciarzy w nadchodzącym sezonie.
Czarna Góra karnet - 6 dni kiedy chcesz
Czarna Góra karnet - 6 dni kiedy chcesz2013.09.13
15 września 2013 rozpocznie się przedsprzedaż karnetów BLACKCARD - "6 dni kiedy chcesz". Nowością jest możliwość korzystania z karnetu przez 6 dowolnych dni w sezonie 2013/2014 w trzech ośrodkach narciarskich SKI REGIONU ŚNIEŻNIK: Czarnej Górze, stacji narciarskiej Kamienica i stacji narciarskiej Lądek Zdrój. Karnet jest ważny przez 7 godz. dziennie od pierwszego wejścia na dowolnym ośrodku. Istnieje możliwość zmiany ośrodka narciarskiego w trakcie dnia np. bezpłatnym Ski Busem.
Alpejskie warunki w Sudetach za 1 zł
Czarna Góra2013.03.29
Słońce, błękitne niebo i… wspaniałe warunki śniegowe - tak tegoroczna wiosna wita nas w Sudetach. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla narciarzy. Po Świętach Wielkanocnych, w dniach 2 - 4 kwietnia w Czarnej Górze będzie można pojeździć za symboliczną złotówkę.
Czarna Góra otwiera trasy w najbliższy weekend
Czarna Góra2012.12.07
8. grudnia (sobota) rozpocznie się sezon narciarski w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra koło Stronia Śląskiego. W weekend 8-9. grudnia czynne będą: kolej linowa 4 os. KLF, wyciągi F1 i P3 oraz kolej linowa 4 os. KLH z trasą C - FIS długości 1200 m. Ośrodek będzie otwarty w godz. 9-16. Warunki na trasach są bardzo dobre. W sobotę wszystkie karnety będą tańsze o 50%.
"Free Ski" w polskich górach
fot. jc /skionline.pl2012.03.09
Nadszedł marzec, a wraz z nim posezonowe obniżki. W polskich ośrodkach można kupić karnety w niższej cenie lub - w ramach z oferty "Free Ski" - pojeździć za darmo. - aktualizacja godz. 14:43
Wystartowała Czarna Góra
fot. Czarna Góra2011.12.22
W środę, 21. grudnia ruszyły wyciągi w ośrodku Czarna Góra w Stroniu Śląskim. Obecnie kursuje 4-osobowa kolej krzesełkowa KLH obsługująca czerwoną nartostradę C FIS o długości 1200 m oraz kolej KLF, wzdłuż której wytyczone są dwie łagodne trasy: KLF i KLF1.
Enduro Trophy Czarna Góra - relacja
fot. Enduro Trophy2010.07.28
Ostatnia edycja endurowego ścigania spod znaku Enduro Trophy potwierdza znaną organizatorom i uczestnikom tezę, że tereny borykające się z uciążliwą suszą powinny zapraszać ekipę imprezy, aby obfite deszcze i "rześka" aura dała choć chwilę ukojenia zmęczonym ludziom i przyrodzie. Edycja w Czarnej Górze dowodzi także, że w każdych warunkach i na każdym terenie można zorganizować udaną imprezę, unikając problemów technicznych i zapewniając uczestnikom doskonałą zabawę w trakcie i po masowym ściganiu.
Dłuższy sezon narciarski w Karkonoszach
2008.03.28
Ostatni nawrót zimy wyraźnie dał się odczuć w Karkonoszach. Na trasach panują znakomite warunki narciarskie, a takiej ilości śniegu nie było nawet w szczycie sezonu. Wygląda na to, że na nartach będzie w tym roku można jeździć dłużej niż zwykle, a śnieg pod Śnieżką poleżeć może aż do maja.
poprzednie1 - 11 z 11następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2014 Atmedia S.C.