skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię
Zieleniec Ski Arena
Gdzie na narty w Sudetach?
2016.02.01
Przed rozpoczynającymi się właśnie feriami w województwie dolnośląskim, postanowiliśmy przekonać się na własne oczy jak wyglądają warunki na stokach w Sudetach. W ciągu trzech dni przejechaliśmy cały region - od Gór Izerskich po Ziemię Kłodzką, sprawdzając to, co dla narciarzy najważniejsze - stan pokrywy śniegowej i jakość przygotowania tras. Przedstawiamy Wam kilka obserwacji z pierwszej ręki. Oczywiście dorzucamy do tego garść zdjęć i filmów, które powalają lepiej ocenić warunki panujące na trasach.
W Sudetach trwa naśnieżanie stoków
W Sudetach trwa naśnieżanie stoków2015.11.28
W tym roku zima zawitała w Sudety jakby nieco wcześniej niż w pozostałe zakątki naszego kraju. Ponieważ opady śniegu, a potem także ochłodzenie, przyszły do nas od zachodu, to właśnie w tej części kraju przygotowania do sezonu są w tej chwili chyba najbardziej zaawansowane. W ciągu kilku, kilkunastu najbliższych dni powinny ruszyć największe stacje na Ziemi Kłodzkiej.
Czarna Góra taniej
Czarna Góra taniej2015.03.16
Czy to weekend, czy środek tygodnia, opłaca się przyjechać na Czarną Górę. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bowiem ofertę, która sprawi, że do nas każdy będzie miał z górki.
Z jakich zniżek możecie skorzystać w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra?
Czarna Góra otwarta w 100 procentach
Czarna Góra otwarta w 100 procentach2015.02.02
Wyraźnie poprawiają się warunki w naszych Sudetach. Opady śniegu i niskie temperatury pozwoliły przygotować w Czarnej Górze wszystkie trasy - od 3 lutego otwarte będą wszystkie wyciągi i trasy. A jest tego niemało - 10 km tras wszystkich rodzajów, do których dochodzi jeszcze 4 km łączników prowadzących leśnymi przecinkami. Do dyspozycji są 3 koleje, 7 wyciągów i 4 taśmy dla najmłodszych narciarzy. Łączna przepustowość ośrodka wynosi prawie 10 tys. osób na godzinę - od środy ośrodek będzie działał pełną parą.
Energetyczna rywalizacja w Czarnej Górze
Energetyczna rywalizacja w Czarnej Górze2015.01.28
W sobotę 31. stycznia stoki w ośrodku narciarskim Czarna Góra, niedaleko Stronia Śląskiego, opanuje kolor magenta. Wszystko za sprawą odbywających się tam imprez pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski - drugiego w tym sezonie branżowego Pucharu Energetyków oraz Pucharu TAURONKA.
Dzieci powalczą o Puchar TAURONKA!
Dzieci powalczą o Puchar TAURONKA!2015.01.26
W najbliższą sobotę 31. stycznia na stoku stacji Czarna Góra na Dolnym Śląsku TAURON Bachleda Ski zaprasza najmłodszych narciarzy na świetną zabawę. To właśnie tam odbędzie się pierwszy, z dwóch zaplanowanych na ten sezon, Puchar TAURONKA.
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów2015.01.09
Ziemia Kłodzka, której centralną część otaczają ze wszystkich stron góry to tradycyjnie drugi najważniejszy po Karkonoszach, region narciarski w naszych Sudetach. Historycznie drugi - jednak pod względem infrastruktury i jakości usług zdecydowanie wyprzedził słynny Karpacz czy Szklarską Porębę. Takie stacje narciarskie jak Zieleniec czy Czarna Góra to ścisła krajowa czołówka, a w okolicy można pojeździć jeszcze w kilku innych, mniejszych stacjach. W ciągu kilku ostatnich dni redakcja skionline.pl odwiedziła praktycznie wszystkie działające ośrodki narciarskie w polskich Sudetach - dzielimy się z Wami wrażeniami z jazdy i warunków panujących na trasach.
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!
Otwarcie sezonu w Czarnej Górze, jazda tylko z 1 zł!2014.12.02
Już w najbliższą sobotę rozpocznie sezon zimowy ośrodek narciarski w Czarnej Górze. W ośrodku działa całodobowo, z pełną mocą nowy, usprawniony system naśnieżania, a i przyroda zadbała o naturalny śnieg - na narciarzy czekać więc będą dobrze przygotowane trasy i zaśnieżone góry wokół. Jak na razie to pierwszy ośrodek w polskich Sudetach, który zamierza tak szybko otworzyć sezon narciarski.
Więcej śniegu w Czarnej Górze fot. SN Czarna Góra
Więcej śniegu w Czarnej Górze
2014.11.06
Każda szanująca się stacja narciarska przed sezonem prezentuje nowości, które czekają narciarzy w czasie nadchodzącej zimy. Nie inaczej jest z sudecką Czarną Górą - jedną z największych i najlepszych polskich stacji narciarskich. W tym roku postawiono tu na zapewnienie narciarzom jak najlepszych warunków na trasach, niezależnie od pogody, inwestując w rozbudowę instalacji naśnieżania. Redakcja skionline.pl postanowiła na własne oczy przekonać się, co ciekawego jeszcze czeka nas w Siennej i jej okolicy.
Nowe krzesło w Czarnej Górze
Nowa 6-osobowa kanapa Tatralift fot. Tatralift2014.07.02
Za rok w Sudetach stanie nowe krzesło. Wyprzęgana, 6-osobowa kanapa firmy Tatralift zastąpi nieco już wysłużoną 2-osobową kolej. Nowy wyciąg łączyć będzie stację dolną przy "Karczmie Czarna Góra" ze szczytem Czarnej Góry.
Ski Region Śnieżnik - nowy projekt narciarski już tej zimy!
Ski Region Śnieżnik2013.10.10
Choć do zimy zostały jeszcze prawie trzy miesiące, u podnóża Masywu Śnieżnika praca wre. Dwie nowe koleje linowe, darmowy Ski Bus i jeden karnet dla trzech ośrodków to mocne argumenty, którymi stacje narciarskie Czarna Góra, Lądek Zdrój i Kamienica chcą przyciągnąć narciarzy w nadchodzącym sezonie.
Czarna Góra karnet - 6 dni kiedy chcesz
Czarna Góra karnet - 6 dni kiedy chcesz2013.09.13
15 września 2013 rozpocznie się przedsprzedaż karnetów BLACKCARD - "6 dni kiedy chcesz". Nowością jest możliwość korzystania z karnetu przez 6 dowolnych dni w sezonie 2013/2014 w trzech ośrodkach narciarskich SKI REGIONU ŚNIEŻNIK: Czarnej Górze, stacji narciarskiej Kamienica i stacji narciarskiej Lądek Zdrój. Karnet jest ważny przez 7 godz. dziennie od pierwszego wejścia na dowolnym ośrodku. Istnieje możliwość zmiany ośrodka narciarskiego w trakcie dnia np. bezpłatnym Ski Busem.
poprzednie1 - 12 z 18następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2016 Atmedia S.C.