skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Tyrol i Południowy Tyrol - połączy wspólny skipass
Tyrol i Południowy Tyrol - połączy wspólny skipass
2017.06.02
Począwszy od sezonu zimowego 17/18 w sprzedaży dostępny będzie karnet, umożliwiający korzystanie z kilku terenów narciarskich na pograniczu Austrii i Włoch. Bliższa współpraca sąsiadujących regionów uatrakcyjni ich ofertę turystyczną, a do dyspozycji narciarzy zostanie oddane w sumie 211 kilometrów tras.
Jeśli podróż po niezapomniane widoki, to tylko koleją w Wierchomli!
Jeśli podróż po niezapomniane widoki, to tylko koleją w Wierchomli!
2017.05.30
Czerwiec, lipiec i sierpień to miesiące, w których piesze bądź rowerowe wyprawy mają dla wielu najwięcej uroku. Aby kontemplować piękną górską panoramę Beskidu Sądeckiego, można już skorzystać z wyciągu w Wierchomli Małej.
Let’s Dolomites - góry w całkiem nowej odsłonie - Rifugio tuckett
Let’s Dolomites - góry w całkiem nowej odsłonie
2017.05.30
W ramach projektu, turyści odwiedzający Trentino mogli do tej pory korzystać z 3-dniowych ofert wycieczek trekkingowych z przewodnikiem, których szlak wiódł wzdłuż masywu Adamello, u stóp Dolomitów Brenta, Cevedale, Pale di San Martino, Dolomitów Fassa i Lagorai, przez Trento i Monte Bondone. Teraz oferta rozszerzona została o pakiety tygodniowe.

Kolarstwo górskie - nowe trasy w Tyrolu
2017.05.24
Coraz większe grono kolarzy górskich poszukuje nowych wyzwań, próbując swoich sił w licznych dyscyplinach, takich jak all mountain, zjazd czy enduro. Obecnie w Tyrolu znajduje się 240 km oficjalnych tras "singletrails", wkrótce zostaną wytyczone kolejne wąskie szlaki, pełne wystających kamieni i korzeni.
Kursylawinowe.pl: podsumowanie 9 sezonu akcji
Kursylawinowe.pl: podsumowanie 9 sezonu akcji
2017.05.23
Miniona zima była bez wątpienia jedną z najintensywniejszych w 9-letniej historii projektu kursylawinowe.pl. W 17 szkoleniach lawinowych, skiturowych i skialpnistycznych, prowadzonych przez doświadczonych ratowników TOPR, wzięło udział przeszło 250 osób. W sumie od 2008 roku organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu kursy ukończyło już ponad 1700 miłośników zimowej turystyki pieszej, skituringu, wspinaczki i jazdy nartach oraz snowboardach poza wyznaczonymi trasami!
INTERALPIN 2017 - co nowego w branży ośrodków narciarskich?
INTERALPIN 2017 - co nowego w branży ośrodków narciarskich?
2017.05.22
Targi INTERALPIN, odbywające się co dwa lata w Innsbrucku to największa tego typu impreza na świecie, na której wystawiają się producenci sprzętu, który składa się na wyposażenie stacji narciarskiej - od kolei linowych i wyciągów, przez systemy naśnieżania i ratraki, a kończąc na systemach dostępowych czy umeblowaniu wypożyczalni. Jest to miejsce, gdzie w ciągu kilku dni można mieć przegląd całej branży od strony nowych technologii, które już wkrótce będziemy mogli zobaczyć na stokach. Dlatego nie mogło na takiej imprezie zabraknąć także przedstawicieli skionline.pl. Przedstawiamy Wam krótką relację z tego interesującego wydarzenia, które praktycznie kończy obecny sezon zimowy.

Słoneczna Karyntia na dwóch kółkach
2017.05.22
Certyfikowany szlak rowerowy Drauradweg wyróżniony przez związek ADFC aż 5 gwiazdkami, Via Carinzia w słonecznym zakątku Karyntii, trasa pięciu jezior czy szlak Alpe-Adria prowadzący z Salzburga przez Karyntię do Adriatyku - oto gwarancja emocjonującej jazdy na rowerze w otoczeniu krajobrazów najpiękniejszych gór i jezior. Ta niespotykana różnorodność szlaków połączona z wysoką jakością usług oraz gościnną atmosferą sprawiają, że Karyntia to doskonała propozycja urlopowa dla miłośników dwóch kółek.
Przygoda na okrągło, czyli przez Austrię na rowerze
Przygoda na okrągło, czyli przez Austrię na rowerze
2017.05.18
Brzegami szemrzących rzek, wśród kwitnących łąk czy też przez zabytkowe miejscowości roztaczające urok dawnych czasów - rowerowe wyprawy po Austrii to odkrywanie natury i kultury we własnym tempie. Podczas gdy stopy niespiesznie kręcą pedałami, oczy chłoną piękno naturalnego krajobrazu i tradycyjnej architektury. Przy szlaku nie brakuje także miejsc, w których serdeczni gospodarze zamieniają regionalne produkty w wyrafinowane dania, zapoznając gości ze specyfiką regionu.
Wędrujmy. Po Austrii. Po prostu
Wędrujmy. Po Austrii. Po prostu
2017.05.18
Nie tylko doświadczeni alpiniści mogą w Austrii zasmakować uczucia wolności ponad chmurami. Każdy, kto pragnie bez nadmiernego wysiłku napawać się widokiem Alp i zaczerpnąć czystego górskiego powietrza, powinien skorzystać z oferty austriackich kolei górskich. Nowoczesne koleje linowe unoszą na szczyty pasażerów w każdym wieku, dzięki czemu kondycja fizyczna nie ma tu decydującego znaczenia dla ciekawych świata. Po wjeździe na szczyt, przed gośćmi otwierają się natomiast rozległe alpejskie krajobrazy i niezwykły, tajemniczy świat gór, w którym dominuje pierwotna natura w całej swej wspaniałości.
Beskid Sport Arena przed latem i nowym sezonem zimowym
Beskid Sport Arena przed latem i nowym sezonem zimowym
2017.05.18
Beskid Sport Arena rozpoczęła kolejny (trzeci z kolei) sezon robót budowlano - montażowych.
Prace ruszyły tuż po "Majówce", kończącej pierwsze pięć miesięcy funkcjonowania BSA.
W tym okresie mogliśmy sprawdzić działanie wszystkich urządzeń naszego obiektu, zarówno w warunkach zimowych jak i wiosenno - letnich.
Trentino
Trzy obszary tematyczne: Great Adrenaline, Great Emotion i Great War GÓRY W CAŁKIEM NOWEJ ODSŁONIE
2017.05.17
W ramach projektu Let’s Dolomites, turyści odwiedzający Trentino mogli do tej pory korzystać z 3-dniowych ofert wycieczek trekkingowych z przewodnikiem, których szlak wiódł wzdłuż masywu Adamello, u stóp Dolomitów Brenta, Cevedale, Pale di San Martino, Dolomitów Fassa i Lagorai, przez Trento i Monte Bondone. Teraz oferta rozszerzona została o pakiety tygodniowe.

Pracownicy Polskich Kolei Linowych i ratownicy TOPR szkolili się na Kasprowym Wierchu
2017.05.17
To kolejne szkolenia, przeprowadzane co sezon w trakcie przeglądu kolei linowej Kasprowy Wierch. Są elementem troski o realizację jednego z priorytetów Polskich Kolei Linowych - zapewnienia turystom i pracownikom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu.
W tym roku TMR finansuje głównie inwestycje w Polsce
W tym roku TMR finansuje głównie inwestycje w Polsce
2017.05.08
W aktualnym roku finansowym 2016/17 (01.11.2016-31.10.2017) spółka Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) planuje inwestycje na łączną sumę 83 milionów euro. TMR koncentruje swoją uwagę głównie na ośrodek narciarski w Szczyrku oraz Śląskie Wesołe Miasteczko, na modernizacje których przeznaczy w tym roku 57 milionów euro. Kolejnych 26 milionów spółka wyda na ośrodki słowackie w Tatrach Wysokich oraz ośrodek Jasna w Tatrach Niskich.
XXII Międzynarodowe Targi INTERALPIN w Innsbrucku
XXII Międzynarodowe Targi INTERALPIN w Innsbrucku
2017.05.08
650 wystawców, 23 tysiące odwiedzających, nowoczesne sprzęty i technologie związane z turystyką górską i sportami zimowymi na powierzchni 40.000 m². Tak w skrócie przedstawia się dwudziesta druga edycja Międzynarodowych Targów INTERALPIN w Innsbrucku.
poprzednie1 - 14 z 2709następne
Top Residence Kurz Top Residence Kurz

39020 Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy
Falkensteiner Hotel & Spa Wulfenia Falkensteiner Hotel & Spa Wulfenia

9620 Nassfeld-Hermagor
Karyntia, Austria
Hotel Pider Hotel Pider

39030 Wengen / La Valle
Południowy Tyrol, Włochy
3 noclegi - od 569,00 € za osobę
3 noclegi - od 423,00 € za osobę
7 noclegów - od 996,00 € za pokój
7 noclegów - od 1210,00 € za pokój
7 noclegów - od 630,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.