skionline.pl hotele Austria / Styria AlpenParks Hagan Lodge Altaussee wyślij link znajomemu
AlpenParks Hagan Lodge Altaussee AlpenParks Hagan Lodge Altaussee  

Lichtersberg 84
8992 Altaussee, Austria
Tel. +43 3622 72323   Fax +43 3622 72323444

Liczba miejsc: 234

Najbliższe ośrodki narciarskie: Loser Altaussee
 

Wyślij zapytanie »

AlpenParks Hagan Lodge to 46 górskich domków z drewna, położonych w miejscowości Altaussee około 80 kilometrów na południowy wschód od Salzburga. Bezpośrednio przy domkach znajduje się rodzinny ośrodek narciarski Loser Altaussee. Najbliższa okolica, atrakcyjna zarówno latem, jak i zimą, stwarza idealne warunki do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych, uprawiania sportów wodnych oraz narciarstwa.


Domki o różnym standardzie
Istnieją cztery typy domków: Lodge Alpine Comfort (82 m²), Lodge Alpine Wellfeel (95 m²), Lodge Hagan Luxury (95 m²) oraz Lodge Hagan Superior (100 m²). Przeznaczone one są dla czterech do ośmiu osób, przy czym w niektórych okresach jest możliwość przygotowania domku dla dwóch osób. Na dwóch poziomach mieszczą się sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokój z garderobą oraz mały taras. W wybranych domkach znajduje się również sauna, balkon oraz przechowalnia nart/rowerów.


Urlop dla całej rodziny
Domki górskie Hagan Lodge są wręcz wymarzonym miejscem na wakacje z dziećmi. Przestronne pomieszczenia stwarzają dużo miejsca do zabawy, zmieszczą się tu również wózki i dziecięce rowerki. Za dodatkową opłatą można otrzymać m.in. łóżeczko szczebelkowe, wanienkę dla dziecka i krzesełko do karmienia. Goście mogą wziąć udział w zorganizowanych wycieczkach pieszych i rowerowych, a w pobliżu znajduje się park linowy, oferujący atrakcje dla całej rodziny.


Wyżywienie
AlpenParks Hagan Lodge posiadają w pełni wyposażone kuchnie. Istnieje jednak możliwość wykupienia śniadań i/lub obiadokolacji w gospodzie AlpenStub’n, należącej do ośrodka. Można także skorzystać z dostawy wybranych produktów spożywczych do samego domku, zamówienia należy wtedy składać dnia poprzedniego do godziny 16.00.


Narty w Altaussee
Domki położone są bezpośrednio przy ośrodku narciarskim Loser Altaussee. Znajduje się tu 29 kilometrów tras narciarskich na wysokości do 1800 m n.p.m., z których rozciąga się wspaniały widok na lodowiec Dachstein. Stopień trudności tras jest zróżnicowany, od „oślej łączki” dla początkujących, po trasy czarne dla doświadczonych narciarzy. Dzieci mogą zacząć swoją przygodę z narciarstwem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Przy zakupie karnetu w regionie Dachstein-West na okres co najmniej 1,5 dnia, narciarze mogą korzystać z ponad 140 kilometrów tras w wielu okolicznych ośrodkach, m. in. Loser, Gosau, Russbach i Annaberg.
Dom - przykładowe ceny
Rodzaj wyżywienia Cena za dom poza sezonem Cena za dom w sezonie
bez wyżywienia (w sezonie zimowym) od 125,00 € od 189,00 €
bez wyżywienia (w sezonie letnim) od 125,00 € od 196,00 €
Wybrane hotele (0)
Galeria
AlpenParks Hagan Lodge AltausseeAlpenParks Hagan Lodge AltausseeAlpenParks Hagan Lodge Altaussee
zobacz galerię
Mapa
powiększ mapę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2018