skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają połączenie do Innsbrucka
Samolotem na narty bezpośrednio z Warszawy do Innsbrucka
2024.06.11
Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nową trasę, łączącą Warszawę z Innsbruckiem. Narodowy przewoźnik będzie realizował loty na trasie WAW – INN od 29 listopada do 28 marca 2025 r. Nowe połączenie jest odpowiedzią na potrzeby pasażerów, poszukujących komfortowego transportu do austriackiego serca sportów zimowych. Innsbruck to kolejny uruchomiony kierunek przewidziany w strategii PLL LOT na lata 2024-2028.
Najdłuższy na świecie wiszący most dla pieszych w Dolní Moravie ma już dwa lata
Najdłuższy na świecie wiszący most dla pieszych w Dolní Moravie ma już dwa lata
2024.05.23
W połowie maja Sky Bridge 721 obchodzi swoje drugie urodziny. Konstrukcja znalazła się wśród 50 najciekawszych miejsc na naszej planecie według amerykańskiego magazynu Time. Ten cud architektury nadal utrzymuje tytuł najdłuższego wiszącego mostu dla pieszych na świecie. Oprócz dużej porcji adrenaliny na turystów czekają wspaniałe widoki. Most co roku odwiedza 200 tysięcy osób.
Butorowy Wierch – kolej na najlepsze widoki na Tatry!
Butorowy Wierch – kolej na najlepsze widoki na Tatry!
2024.05.21
Polskie góry słyną z pięknych pejzaży, które zostają w pamięci na długo. Przebywając w Tatrach trudno jednoznacznie wybrać ten najwspanialszy krajobraz. Jednak najlepsze widoki na tatrzańką panoramę czekają na Butorowym Wierchu, o czym już 25 maja będziemy mogli przekonać się na własne oczy! Tego dnia kolej krzesełkowa PKL zostanie ponownie udostępniona dla turystów.
Großglockner Hochalpenstraße / Albin Niederstrasser
Trasa widokowa Großglockner Hochalpenstraße
2024.05.20
Großglockner Hochalpenstraße uchodzi za jedną z najpiękniejszych tras widokowych na świecie - bądź co bądź na liście najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Austrii zajmuje trzecie miejsce! Na odcinku 48 km prowadzi w sam środek Parku Narodowego Wysokich Taurów. Aż na najwyższą górę Austrii - Großglockner, z lodowcem Pasterze. Widok, który budzi zachwyt dla gór!
Czerwiec - początek letniej przygody w austriackim Tyrolu / ichmachefotos.com
Czerwiec - początek letniej przygody w austriackim Tyrolu
2024.05.20
W czerwcu, Tyrol rozkwita różnorodnymi atrakcjami – od wydarzeń sportowych, po spacery nocą, w jednym z najciemniejszych miejsc w Austrii i koncerty na wysokości ponad 2000 m n.p.m.
Wolnym krokiem przez Trentino - propozycje nieznanych tras spacerowych
Wolnym krokiem przez Trentino - propozycje nieznanych tras spacerowych
2024.05.16
Niektóre doliny w Trentino są poprzecinane różnymi pieszymi szlakami, a część z nich ma nawet charakter „europejski” i swoje korzenie w sercu starego kontynentu. Te trasy dają możliwość odkrycia budzącej się przyrody, obserwacji majestatycznych krajobrazów i licznych śladów człowieka obecnych na starożytnych szlakach, a także kontaktu z codziennym życiem mieszkańców. Można je zwiedzać przez cały rok, ale miesiące od wiosny do jesieni są zdecydowanie najlepsze.
Regenerujący wiosenny sen w Trentino
Regenerujący wiosenny sen w Trentino
2024.05.07
Trend „sleep tourism”, który jest poświęcony ładowaniu akumulatorów i odpoczynkowi, rozprzestrzenia się na całym świecie. W Trydencie, wśród uzdrowisk, majestatycznych gór i niesamowitej przyrody, znajdziesz wiele niezwykłych miejsc do spania, a także wszystkie elementy zapewniające doskonałe i głębokie doświadczenie odświeżenia i odpoczynku.
Majówka w Tyrolu – atrakcje na weekend
Majówka w Tyrolu – atrakcje na weekend
2024.04.23
Długi weekend majowy to fantastyczna okazja aby odwiedzić Tyrol w Austrii! Wakacje na farmie, magiczne wschody słońca w górach, wycieczki z przewodnikiem, aby obserwować alpejskie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Oto kilka atrakcji, jakie oferuje austriacki Tyrol na majówkowy weekend w Alpach.
Oferta Zima 2024/2025 w biurze podróży NEKERA
Oferta Zima 2024/2025 w biurze podróży NEKERA
2024.04.10
Biuro podróży NEKERA rozpoczęło w dniu 09.04.2024 sprzedaż oferty na sezon Zima 2024/2025 z gwarancją najniższej ceny i zaliczką tylko 5%.
Kasprowy Wierch wciąż dostępny dla narciarzy - poszusujemy w Dolinie Gąsienicowej
Kasprowy Wierch wciąż dostępny dla narciarzy - poszusujemy w Dolinie Gąsienicowej
2024.04.05
Mamy dobrą infromację dla miłośników sportów zimowych! Na Kasprowym Wierchu nadal trwa sezon narciarski – poszusuejmy w Dolinie Gąsienicowej, gdzie wciąż panują dobre warunki.
Pierwszy (biało-czerwony) rajd motorowerów z Krynicy-Zdroju do Kasiny Wielkiej – 2 maja
Pierwszy (biało-czerwony) rajd motorowerów z Krynicy-Zdroju do Kasiny Wielkiej – 2 maja
2024.04.05
Jako pasjonaci i miłośnicy dawnej motoryzacji pragniemy zorganizować w Dniu Flagi Rzeczpospolitej Polskiej - 2 maja 2024 roku przejazd motorowerów z Krynicy do Kasiny Wielkiej. Tego dnia o godzinie 9:00 wywieszona zostanie na Wieży widokowej flaga Biało-Czerwona, będzie to początek wydarzeń i sygnał do startu naszego rajdu.
Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
2024.03.27
Dobra wiadomość dla miłośników narciarstwa! Gopass uruchamia przedsprzedaż najpopularniejszego sezonowego karnetu narciarskiego. Z nową nazwą i nowymi korzyściami.

“Każdego roku staramy się zaoferować naszym klientom coś nowego, nie tylko w ośrodkach, ale także poprzez Sezonówkę, aby mogli w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z możliwości jazdy na nartach w 4 krajach.
Karnet sezonowy WALK i BIKE
Szczyrkowski - karnet sezonowy WALK i BIKE
2024.03.25
Ośrodek Szczyrk Mountain Resort po raz pierwszy w historii rozpoczął sprzedaż karnetów sezonowych na lato! W ofercie karnet sezonowy turystyczny WALK oraz sezonowy karnet rowerowy BIKE.
Codziennie, bez limitu możesz korzystać z kolei gondolowej na Halę Skrzyczeńską i kanapy na Zbójnicką Kopę, gdzie czekają na Ciebie kilometry szlaków turystycznych oraz ścieżki rowerowe Enduro o różnym stopniu trudności.
Bike Festival już w maju w Riva del Garda w Trentino
Bike Festival już w maju w Riva del Garda w Trentino
2024.03.22
Festiwal Rowerowy w Riva del Garda to jedno z największych wydarzeń rowerowych w Europie, które regularnie nadaje ton branży. Nowym gospodarzem i organizatorem wydarzenia będzie DMO Garda Trentino. W tym roku, Bike Festival odbędzie się od 2 do 5 maja 2024, a Riva del Garda ponownie stanie się mekką wszystkich miłośników rowerów. Tegoroczny Bike Festival Riva del Garda zajmie jeszcze większą powierzchnię Expo niż przed rokiem. Na terenie targów liczni wystawcy zaprezentują międzynarodowej publiczności swoje najnowsze produkty i technologie. Tradycyjnie nie zabraknie okazji do odkrycia i bezpośredniego przetestowania najświeższych innowacji i nowinek branży - i jak poprzednio, całkowicie bezpłatnie!
poprzednie1 - 14 z 3513następne
Booking.com