skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
9 Puchar Reksia na Stoku Siglany w Wiśle
9 Puchar Reksia na Stoku Siglany w Wiśle
2020.01.28
Niesprzyjające warunki pogodowe pokrzyżowały plany organizatorom 9 Pucharu Reksia. Już wiemy, że Stok Dębowiec w Bielsku-Białej nie będzie gotowy ze względu na niewystarczającą ilość śniegu na przeprowadzenie 9 Pucharu Reksia. W tej sytuacji organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu zawodów na Stok Siglany w Wiśle. Z przykrością rozstajemy się w tym roku z Bielskiem-Białą, mając jednak nadzieję, że 10. jubileuszowa edycja Pucharu Reksia zostanie rozegrana na Stoku Dębowiec - mówi Barbara Ilewicz, Prezes Stowarzyszenia Klub Sportowy LIVE.
Słotwiny Arena - poranne szusowanie wraz z wyjściem na wieżę widokową
Słotwiny Arena - poranne szusowanie wraz z wyjściem na wieżę widokową
2020.01.24
Już 25 stycznia narciarze odwiedzający ośrodek Słotwiny Arena będą mogli wziąć udział w "porannym szusowaniu" - specjalnie na tę okazję uruchamiamy nasz główny wyciąg i trasy narciarskie o godz. 6:30.
Czarny Groń zaprażamy na Ligę Kubusia 2020
Czarny Groń zaprażamy na Ligę Kubusia 2020
2020.01.24
Półmetek zawodów spędzimy w ośrodku pod Czarnym Groniem. Z myślą o zawodnikach z najmłodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy dodatkową, łatwiejszą trasę slalomu przy dolnym wyciągu talerzykowym, dzięki czemu nie ma potrzeby wwożenia dzieci na górę krzesełkiem.
Karyntia 800 km najbardziej słonecznych nartostrad w Austrii fot. Franz Gerdl Kaernten Werbung
Karyntia 800 km najbardziej słonecznych nartostrad w Austrii
2020.01.23
800 km najbardziej słonecznych nartostrad w Austrii, ośrodki które nie straciły atmosfery alpejskich wiosek i miasteczek zagubionych w górach, pomysłowość w wykorzystaniu darów natury dla uatrakcyjnienia pobytu nie tylko na nartach oraz legendarna alpejsko - adriatycka kuchnia. Szanowni Państwo, oto Karyntia.
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Narty dla rodzin w Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
2020.01.23
Oferta Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau jest bardzo różnorodna i obejmuje urlop indywidualnie dostosowany do potrzeb każdego członka rodziny. Ski Juwel to idealne miejsce dla tych, którzy szukają dobrej opieki nad dziećmi i kursów jazdy na nartach w przyjaznym dzieciom otoczeniu.
Zieleniec Ski Arena
Zimowe ferie w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena
2020.01.22
Mimo że odsłona tegorocznej zimy pozostawia wiele do życzenia, niektóre dolnośląskie ośrodki narciarskie pracują bez przerwy od początku grudnia. Tak jest na przykład w Zieleńcu, gdzie w ostatnim czasie dzięki niższej temperaturze, a także opadom śniegu warunki narciarskie uległy znacznej poprawie.
Freeski w Polsce? To się opłaca
Freeski w Polsce? To się opłaca
2020.01.20
Zima jeszcze nie rozpoczęła się na dobre, zakładamy jednak, że mimo spóźnienia będzie długa i pełna białego szaleństwa. Jak powszechnie wiadomo w Polsce wyróżniamy dwa główne sezony narciarskie: sezon świąteczno-noworoczny: szybki, energetyczny, a zarazem rodzinny i imprezowy, oraz sezon feryjny: czas kiedy wyruszamy na podbój stoków z dziećmi. Warto pamiętać, że po feriach warunki w Polsce są ciągle dobre, a na stokach jest więcej przestrzeni.
Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania
Jest zima, to są i… sporty zimowe do obstawiania
2020.01.13
Piłka nożna jest przez cały rok najpopularniejszym sportem obstawianym w zakładach bukmacherskich, ale obecnie swoje pięć minut mają sporty zimowe. Sukces Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni tylko może spotęgować efekt.
Czechy - opłaty za drogi, winiety w roku 2020
Czechy - opłaty za drogi, winiety w roku 2020
2020.01.13
W 2020 roku opłaty za korzystanie z autostrad i dróg ekspresowych w Republice Czeskiej nie ulegają zmianie. Opłata za winietkę roczną 1500 koron.
Austria - opłaty za drogi, winiety oraz winiety elektroniczne w 2020 roku
Austria - opłaty za drogi, winiety oraz winiety elektroniczne w 2020 roku
2020.01.13
Od stycznia 2020 roku podrożeją winiety uprawniające do korzystania z autostrad w Austrii. Wzrośnie cena najczęściej kupowanej przez Polaków winiety 10-dniowej. Więcej zapłacimy także za winietę 2-miesięczną. Za roczną nalepkę zapłacimy 91,10 Euro. Nowe winietki będzie można nabyć od listopada 2019.
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Austrii
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Austrii
2020.01.09
Austria niezmiennie zachwyca perfekcyjnie przygotowanymi trasami narciarskimi oraz doskonałymi warunkami śnieżnymi dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa. To tutaj m.in. organizujemy dla Was niezapomniane wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Gdziekolwiek z nami pojedziesz: do Francji, Austrii, Włoch czy Szwajcarii, to kierunki, gdzie organizujemy wyjazdy w Alpy dla studentów, osób do 30-stki, jak i 30-39 lat! Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zimowy wyjazd na narty. W Polsce czy może za granicą?
Zimowy wyjazd na narty. W Polsce czy może za granicą?
2020.01.09
Pasja zimowych szaleństw ogarnia coraz szersze grono osób. Jedni wybierają snowboard, inni preferują tradycyjne dwie deski, charakter sprzętu nie ma jednak znaczenia. Liczy się radość trawersowania stoków, dawka adrenaliny i zdrowa aktywność na świeżym powietrzu.
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce
Kasina Ski - oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Małopolsce
2020.01.09
Gdy zima w pełni, a w kalendarzu roku szkolnego rozpoczynają się zimowe ferie, ożywają miejscowości znane ze swoich stacji narciarskich. To doskonały czas, by uwagę miłośników białego szaleństwa zwrócić na Małopolskę - idealny region dla rodzin z dziećmi, w którym dobra infrastruktura turystyczna i specjalne trasy dla najmłodszych gwarantują bezpieczne szusowanie.
Skolnity - Wisła otwierają Ligę Kubusia 2020
Skolnity - Wisła otwierają Ligę Kubusia 2020
2020.01.09
Zimowe szaleństwo w centrum miasta? Czemu nie! Przy pięknym widoku na Beskidy rozpoczynamy naszą Ligę Kubusiowego Narciarza. Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie!
poprzednie1 - 14 z 3036następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020