skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Gdzie na narty? Aktualne informacje dla narciarzy (2.12.2020 godz. 10:00)
Gdzie na narty? Aktualne informacje dla narciarzy (4.12.2020 18:00)
2020.12.04
Szwajcarzy uznali Polskę za kraj podwyższonego ryzyka. Dlatego, przy wjeździe do Szwajcarii objęci zostaliśmy 10-dniową kwarantanną. Słowacja - jutro do otwartego ośrodka narciarskie Donovaly dołącza największa stacja narciarska Jasna! Włosi wprowadzają obowiązkową kwarantannę! W Austrii ośrodki narciarskie zamknięte do 23. grudnia. Hotele w Austrii mogą zostać otwarte od 7. stycznia 2021. Ośrodki tylko dla mieszkańców najbliższych miejscowości. Rząd włoski planuje ograniczenie możliwości przemieszczenia się między regionami.
Narty w Austrii tylko po kwarantannie?
Narty w Austrii tylko po kwarantannie?
2020.12.03
Najważniejsze informacje związane z sezonem zimowym 2020/21 w Austrii. 2 grudnia na konferencji prasowej austriacki rząd federalny przedstawił plany związane z poluzowaniem obostrzeń. Przepisy wchodzą w życie 7 grudnia, po zakończeniu pełnego lockdownu. W ramach odmrażania gospodarki otwarte zostaną placówki handlowe, usługowe, muzea, biblioteki oraz szkoły. Ośrodki sportowe operujące na powietrzu, w tym stacje narciarskie, zostaną uruchomione 24 grudnia. Właściciele hoteli oraz placówek gastronomicznych na ponowne otwarcie muszą poczekać do 7 stycznia, przy założeniu, że do tego czasu statystyki zachorowań nie wzrosną.
Rusza sezon narciarski w Czarnym Groniu i na Skolnitym w Wiśle
Rusza sezon narciarski na Czarnym Groniu i Skolnitym w Wiśle
2020.12.03
Na ten dzień czekali wszyscy miłośnicy sportów zimowych. Niskie temperatury pozwoliły nam na szybkie rozpoczęcie naśnieżania tras, dodatkowo mieliśmy naturalne opady śniegu, co przyspieszyło możliwość otwarcia stoku - mówi Tomasz Andrejko - prezes zarządu Czarnego Gronia.
Komitet Narty Snowboard Outdoor postuluje otwarcie hoteli i wydłużenie ferii
Komitet Narty Snowboard Outdoor postuluje otwarcie hoteli i wydłużenie ferii
2020.12.03
Otwarcie obiektów noclegowych, wydłużenie ferii szkolnych, bon Ferie i uzupełnienie Tarczy 2.0 - komitet Narty Snowboard Outdoor, organizacja skupiająca sprzedawców, producentów, dystrybutorów oraz właścicieli wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego, wystosowała do premiera Morawieckiego petycję w sprawie ratowania sezonu zimowego.
Biegowe zawody pod Tatrami
Biegowe zawody pod Tatrami
2020.12.01
Kolejna odsłona zawodów "Cross Country Tatra Cup" w biegach narciarskich odbędzie się w Zakopanem. Termin wydarzenia wyznaczono na 10 grudnia 2020 roku.
Słotwiny Arena - szusuj z najlepszymi
Słotwiny Arena - szusuj z najlepszymi
2020.11.28
Słotwiny Arena to miejsce stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że ośrodek jest ceniony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.
Fabryki świeżego śniegu ruszyły na Kurzej Górze!
Fabryki świeżego śniegu ruszyły na Kurzej Górze!
2020.11.28
Największy ośrodek narciarski Polski Północnej KURZA GÓRA w Kurzętniku dziś rozpoczął naśnieżanie swoich stoków, inaugurując tym samym przygotowania do sezonu narciarskiego 2020/2021. Świeży śnieg powstaje poprzez zmrażanie krystalicznie czystej wody pochodzącej z własnych ujęć głębinowych. Zmrażanie wykonuje specjalistyczne urządzenie, tzw. SNOW FACTORY marki Techno Alpin - najnowocześniejsze, światowe rozwiązanie w dziedzinie naśnieżania. Olbrzymie dwie maszyny, które stoją w Kurzętniku zapewniają narciarzom doskonałe warunki niezależnie od pogody!
Wiślański Skipass wciąż się rozrasta!
Wiślański Skipass wciąż się rozrasta!
2020.11.27
W Wiśle trwają ostatnie przygotowania do sezonu zimowego. Dostosowane do ostatnich wytycznych dla branży narciarskiej i wprowadzonych ograniczeń. Nie będzie to łatwy sezon, ale także w tym roku na zimowych gości Perły Beskidów czekają doskonale przygotowane stoki narciarskie, trasy biegowe i szlaki górskie.
Słotwiny Arena otwiera sezon narciarski
Słotwiny Arena otwiera sezon narciarski
2020.11.27
Najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Beskidzie Sądeckim Słotwiny Arena, w sobotę 28 listopada, inauguruje sezon narciarski 2020/2021. Sprzyjająca aura od kilku dni umożliwiała pracę sytemu naśnieżania, dzięki któremu przygotowana została główna trasa.
W ośrodkach Grupy PKL trwa przygotowanie do sezonu zimowego i naśnieżanie tras
W ośrodkach Grupy PKL trwa przygotowanie do sezonu zimowego i naśnieżanie tras
2020.11.26
Armatki do naśnieżania stoków w ośrodkach Polskich Kolei Linowych pracują, co oznacza, że sezon zimowy jest coraz bliżej. Narciarze i snowboardziści jak co roku mogą liczyć na profesjonalnie przygotowane trasy, slalomy z pomiarem czasu, pomoc instruktorów i kartę PKLpass. Zgodnie z wymogami i zasadami sanitarnymi, PKL zadbały w swoich ośrodkach o bezpieczeństwo narciarzy i pracowników.
W tym sezonie narciarze stawiają na polskie stoki
W tym sezonie narciarze stawiają na polskie stoki
2020.11.24
W warunkach pandemii w Europie trwa rywalizacja o polskiego narciarza: Włosi i Austriacy zapowiadają otwarcie stoków w pierwszych dniach grudnia. Jednak podczas gdy rodzimi narciarze szykują się do wyjazdu na ferie w kraju, obawiając się potencjalnych kłopotów zagranicą - rząd rozważał zamknięcie stoków.
Wytyczne dla ośrodków narciarskich w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce
Wytyczne dla ośrodków narciarskich w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce
2020.11.24
Na stronie gov.pl przedstawiono - protokół sanitarny wypracowany wspólnie z branżą narciarską został dziś zaakceptowany przez Główny Inspektorat Sanitarny. Stoki narciarskie i turystyczne będą otwarte w sezonie zimowym 2020/21 przy ścisłym reżimie sanitarnym, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.
5 powodów, aby przyjechać zimą do Karyntii
5 powodów, aby przyjechać zimą do Karyntii
2020.11.24
Odzyskać spokój, nabrać nowych sił i wreszcie poczuć skrzypiący śnieg pod butami. Nigdzie indziej urlop zimowy nie jest tak ekscytujący, jak w Karyntii. Bezpieczny pobyt w tym kraju związkowym gwarantują wysokie standardy bezpieczeństwa wobec choroby COVID-19 oraz środki ostrożności podjęte przez karynckich gospodarzy.
Rząd otworzy stacje narciarskie, ale dla kogo?
Rząd otworzy stacje narciarskie, ale dla kogo?
2020.11.23
Rząd być może otworzy stacje narciarskie. Zapomniał chyba jednak że stacja, to nie tylko stok i wyciągi. Na stoku musi ktoś zjeżdżać, ale kto i kiedy zechce - nie wiadomo. Na razie grozi nam absurdalne skomasowanie ferii zimowych w jednym terminie i zakaz działalności hoteli oraz gastronomii - możemy przeczytać na stronie WaszaTurystyka.pl.
poprzednie1 - 14 z 3119następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020