skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Wstęga na Zielonym Zygzaku oficjalnie przecięta!
Wstęga na Zielonym Zygzaku oficjalnie przecięta!
2019.07.15
W niedzielę 7 lipca odbyło się otwarcie pierwszej familijnej trasy rowerowej na Skolnitym. Jak wspominał prezes stacji Janusz Tyszkowski, kolej linowa od początku swojej działalności zamierzała otworzyć się latem na rowerzystów, jednak budowa profesjonalnych tras rowerowych stała się możliwa dopiero dzięki wejściu do Grupy Pingwina.
Przyjemne i pełne przeżyć lato w górach wokół doliny Paznaun
Przyjemne i pełne przeżyć lato w górach wokół doliny Paznaun
2019.06.18
Wśród nietkniętego, górskiego krajobrazu, żywych tradycji i tyrolskiej serdeczności, rodziny i aktywni turyści mogą cieszyć się w skąpanej słońcem dolinie Paznaun beztroskim, górskim latem pełnym relaksu, radości i niezapomnianych wrażeń na świeżym powietrzu.
Skolnity - idzie nowe rowerowe
Skolnity - idzie nowe rowerowe
2019.06.17
Kolej linowa w samym centrum Wisły, rozpoczęła budowę rodzinnych tras rowerowych MTB. Oficjalne otwarcie pierwszej, a zarazem najłagodniejszej i najdłuższej trasy odbędzie się 7 lipca.
Polskie Koleje Linowe prezentują strategię rozwoju
Polskie Koleje Linowe prezentują strategię rozwoju
2019.06.17
Polskie Koleje Linowe SA (PKL), której właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych Polskiego Funduszu Rozwoju SA (PFR) zaprezentował strategię rozwoju i wieloletni program inwestycyjny spółki o wartości ponad 400 mln zł. Inwestycje służą unowocześnieniu i rozwojowi infrastruktury w połączeniu z komplementarną obsługa hotelarsko-gastronomiczną, w szczególności w regionie Zakopanego, Palenicy, czy Krynicy. PKL planuje także realizację znaczących inwestycji w zupełnie nowych lokalizacjach m.in. w Solinie w Bieszczadach. Program inwestycyjny ma na celu zwiększenie atrakcyjności, dostępności i bezpieczeństwa infrastruktury turystycznej polskich gór oraz innych lokalizacji turystycznych w Polsce. Strategia ma na celu zrównoważony rozwój, zapewniający równowagę pomiędzy zachowaniem naturalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych, a dostępnością infrastruktury z korzyścią dla turystów oraz dla lokalnych społeczności i samorządów.
340 km na rowerze wokół jezior Karyntii
340 km na rowerze wokół jezior Karyntii
2019.06.14
Czas na 340-kilometrową wyprawę rowerową wokół najpiękniejszych jezior na południu Austrii. Czysta przyjemność z jazdy na rowerze: podróż przez słoneczne południe Austrii, tylko z lekkim bagażem, pośród błękitnych i turkusowych jezior osadzonych w bajkowym - pagórkowatym i typowo górskim - krajobrazie na pograniczu austriacko-włosko-słoweńskim.
Tatry Mountain Resorts definitywnie na lodowcu
Tatry Mountain Resorts definitywnie na lodowcu
2019.06.13
Liptowski Mikulasz - 12 czerwca 2019 - Słowacka spółka Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR) poszerzyła portfolio swoich ośrodków górskich. Zapowiadane od dłuższego czasu plany wejścia na obszar alpejski, spółka TMR wypełniła poprzez przejęcie ośrodka Mölltaler Gletscher w austriackiej Karyntii.
Uciec na rowerze przed codziennością
Uciec na rowerze przed codziennością
2019.06.12
Na 17 najpiękniejszych trasach rowerowych w Austrii można nie tylko we własnym rytmie podziwiać imponującą naturę, ale także zgłębić wiedzę na temat wyjątkowego fragmentu europejskiej historii, która od zawsze kształtowana była przez centralne położenie Austrii w sercu Europy.
Sportowe Wakacje dla dzieci i młodzieży we Władysławowie
Sportowe Wakacje dla dzieci i młodzieży we Władysławowie
2019.06.05
Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE zaprasza młodzież i dzieci w wieku od 8 lat na obóz sportowo-rekreacyjny do Cetniewa, jednego z sześciu ośrodków przygotowań olimpijczyków.
Niezapomniane chwile - pomiędzy lodowcem, górami i jeziorem
Niezapomniane chwile - pomiędzy lodowcem, górami i jeziorem
2019.05.30
Położony w sercu austriackich Alp region Zell am See-Kaprun to dla miłośników natury i urlopowiczów prawdziwy raj na ziemi. U stóp potężnego Kitzsteinhornu (3203 m n.p.m.), nad przejrzystymi wodami Zeller See, na skraju Parku Narodowego Wysokie Taury spełniają się wszelkie wakacyjne marzenia.
Ucieknij w góry i naładuj baterie
Ucieknij w góry i naładuj baterie
2019.05.29
Coraz więcej osób żyje w ciągłym pośpiechu, a schemat praca-dom jest standardem, który pochłania większość energii i resztki spokoju. Sposoby na walkę ze stresem pojawiają się na każdym kroku - w mediach, poradnikach, rozmowach ze znajomymi. Mimo że każdy potrzebuje czasami chwili spokoju, to osiągnięcie tego w codziennym zgiełku niestety bywa trudne. Dlatego tak ważne jest maksymalne wykorzystanie czasu urlopu i naładowanie baterii na kolejne miesiące.
Jazda dla pasji, jazda dla przyjemności fot. Trentino
Jazda dla pasji, jazda dla przyjemności
2019.05.28
Od legendarnych podjazdów po łagodne ścieżki - każdy rowerzysta znajdzie swój szlakSetki kilometrów ścieżek rowerowych dostępnych dla osób o różnej kondycji i umiejętnościach. Doskonały serwis i infrastruktura - "Bike Bus" i "Bike Train" (Bici Bus & Bici Treno) oraz oznaka "Family in Trentino" sprawiają, że Trentino tak bardzo przyciąga cyklistów. Co więcej, w tym zakątku Włoch organizowane są międzynarodowe zawody z udziałem najlepszych kolarzy.

Uroki panońskiej wiosny
2019.05.28
Dzięki łagodnemu klimatowi, któremu land zawdzięcza aż 300 słonecznych dni w roku, Burgenland jako pierwszy w Austrii może ogłosić nadejście wiosny. Podczas gdy w alpejskich regionach wciąż jeszcze brniemy w śniegu, tutaj natura już się budzi z zimowego snu. Aby się o tym przekonać, wystarczy się wybrać na wędrówkę po Parku Narodowym Jezioro Nezyderskie - Seewinkel lub sześciu parkach krajobrazowych landu albo na kajakowy spływ po Rabie czy Litawie.
Zmiany na Skrzycznem - poszerzony Ondraszek, zmodernizowane naśnieżanie
Zmiany na Skrzycznem - poszerzony Ondraszek, zmodernizowane naśnieżanie
2019.05.27
Do kolejnych ważnych zadań inwestycyjnych, mających poprawić funkcjonalność ośrodka na Skrzycznem latem, jak i w sezonie zimowym, przygotowuje się Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Trentino - najlepsze vie ferrate
Trentino - najlepsze vie ferrate
2019.05.27
Górskie grzbiety i wąwozy mieszczące się w sercu grupy Brenta i pośród szczytów Catinaccio. Dachy i wiszące mosty nad przepaściami w dolinie Adygi i nad jeziorem Garda, ponadto specjalnie przygotowane do wspinaczki półki skalne prowadzące szlakami I wojny światowej. Dolomity są popularne nie tylko dlatego, że należą do najpiękniejszych gór świata, lecz także ze względu na liczne vie ferrate - trudne szlaki do wspinaczki górskiej, z których podziwiać można widowiskowe cuda natury.
poprzednie1 - 14 z 2970następne
Top Residence Kurz Top Residence Kurz

39020 Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019